Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישראלימו, S2000, לכל המתעניינים ואלו שעקבו

gargamel1
שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כולכם זוכרים את השרשור שפתחתי בנוגע לחברת ישראלימו, והS2000 המושכרת עם המנוע ששבק חיים.

הסיפור מיגנט קהל גולשים רחב, שהתעניין, הגיב, צפה בדריכות לבאות, וגם למד דבר או שניים בנוגע למנועי הונדה, OVERREV, והכדאיות או אי הכדאיות שבהשכרת רכב כזה או אחר מחברה כזו או אחרת אם בכלל

עם פתוח השרשור ובחלוף זמן מסויים, חברת ישראלימו החליטו להגיש תביעה ע"ס 173,000 ש"ח , כשהנתבע הראשון בתיק הוא עבדכם הנאמן, והנתבע השני - חברת מאיר בע"מ (הונדה)

אני נתבעתי על גרימת נזק (מנוע, ירידת ערך, ומשך הזמן שהרכב שהה ללא השכרה) + 100 אלף ש"ח תביעת לשון הרע בגין הפרסומים בפורום

וחברת מאיר נדרשו לעמוד באחריות ולשלם על החלפת המנוע

כל הצדדים הסכימו לישיבת גישור

בישיבת הגישור הגענו להסכמה כזו:

ה11 אלף ש"ח שילמתי בגין שכירת הרכב לחודש + 4000 ש"ח ששילמתי מראש כפקדון (דמג' ווייבר) - יישארו אצל ישראלימו. ואוסיף להם עוד 5000 ש"ח תוך זמן קצוב.

החלק של חברת מאיר בעניין - העניקו תלוש לחברת ישראלימו ע"ס 15 אלף ש"ח שבעזרתו יזכו להנחה ברכישת רכב\אופנוע מהחברה.

כל מי שהתייעצתי איתו (אנשים מהתחום, משפטנים, קרובי משפחה) בנוגע לזה, לפני המקרה, במהלך המקרה, ולאחר תום המקרה - אמר לי שעליי ללכת איתם למשפט ושאין לי מה להפסיד (לא נחזור ונכתוב את כל צדדי המקרה,כן?)

מתוך שיקולים אישיים החלטתי אחרת , והסיפור נחתם כמה עשרות פרקים לפני המועד המשוער.

היה לא בסדר מצדי להיעזר בכם בשעה שהצטרכתי , ולשכוח מלפרסם כאן את התוצאה בשעה שהיא ניתנה

הערות\הארות\השגות\תוכחות - יתקבלו בברכה

אך בקשה אחת - ללא הכפשות וללא פרסומים שליליים

המקרה כבר מאחורינו

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האמת שההסדר שהגעת אליו תמוה מאוד בהנחה וכל מה שכתבת בפוסט ההוא היה נכון.

בקיצור שילמת 20,000 שקלים על.........על מה בעצם ?

בהנחה ומה שכתבת בפוסט המקורי היה נכון לגמרי (הרכב שקיבלת תקול, אנשי השירות שאמרו לך "סע לשלום, הכל בסדר" וכו')- מגיע שאפו לישראלימו על ה"עקיצה" שקיבלת, הם עשו עבודה מצויינת.

המון הצלחה בהמשך ידידי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את חברנו בהונג-קונג. אני מבין למה לא רצית ללכת למשפט - אני מניח שהוצאות עו"ד והפסד ימי עבודה היו עולים המון כסף ובריאות. אבל צורם לראות שחברה שהתנהגה בצורה כזאת (אני זוכר את האימיילים שהעלת לפורום) מקבלת את הכסף בחזרה, ועוד עם בונוס.

אני לא מתקרב אליהם לעולם, וגם אמליץ לכל מי שאני מכיר לא להתקרב אליהם.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את חברנו בהונג-קונג. אני מבין למה לא רצית ללכת למשפט - אני מניח שהוצאות עו"ד והפסד ימי עבודה היו עולים המון כסף ובריאות. אבל צורם לראות שחברה שהתנהגה בצורה כזאת (אני זוכר את האימיילים שהעלת לפורום) מקבלת את הכסף בחזרה, ועוד עם בונוס.

אני לא מתקרב אליהם לעולם, וגם אמליץ לכל מי שאני מכיר לא להתקרב אליהם.

עורך דין - 5-7 אלף.

שמאי - 5 אלף.

כל ביקור שלהם בבית משפט - עוד 1200-1500 שקל.

ואז אני "מושקע" בסיפור לא רק 15 אלף, אלא 30-40 אלף +++

ואחרי הכל, במידה והייתי זוכה במשפט, הייתי נתון לחסדי תשלומיהם של חברת ישראלימו.

(שדרך אגב, הספיקה להתפרק ולהימכר...)

(וגם ההונדה למכירה דרך אגב..)

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היית מושקע ב-30-40 אלף שקלים שהיו חוזרים אלייך בריבית דריבית כי הם היו צריכים לפצות אותך על אובדן ימי עבודה, עוגמת נפש ועוד שאר דברים בנפרש מהוצאות המשפט.

שוב, בהנחה וכל מה שכתבת בפוסט הראשון אכן היה צמוד לעובדות האמיתיות שבסיפור ומגובה בסימוכין.

חבל לי שכך נגמר מבחינתך הסיפור הזה, גם קיבלת רכב דפוק שלא יכול לנצל, גם שירות חרא, גם טירטרו אותך, גם שילמת 4000 שקל מקדמה שלדברייך הינה "פטור מהשתתפות עצמית בנזק" וגם כשהיה הנזק שילמת עליו ביג טיים.

אני מקווה שאת ה-5000 שקלים שמסרת לידהם דאגת לטבול בצואה כדי שהם ירגישו בבית.

משהו בתוכי אומר שישראלימו לא באמת התפרקה, היא תקום תחת שם אחר כי חיפוש מהיר בגוגל יעלה את אותו שרשור מחמיא לשם החברה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא נמכרה.

היו שלושה שותפים , כיום הם לא שותפים בחברה.

אריה נשאר המנכ"ל

שאר צלעות החברה כיום אינן ידועות לי.

ובנוגע לסכום הכסף,

יש שיקולים נוספים מעבר למה שכתבת..

בריאות, סיכון במשפט עצמו, ועוד פרט קטן: מחשב הרכב הצביע על אובר רייב בשניות האחרונות של המנוע. למרות שזה לא קרה, לך תתווכח עם מחשב. הגעתי מתוך עמדה נחותה לבית המשפט. לא הכל פרחים ושושנים, גם להם היו כמה קלפים טובים

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשראיתי את הכותרת, הייתי בטוח שהנה אני הולך לקרוא איך "קרעת להם את הצורה" בביהמ"ש.

הגישור הזה היה מאד משתלם מבחינתם.

מבחינתך, אם מדובר עבורך בסכום שהוא לא "מהלחם של הילדים", אז אני מניח שהייתי נוהג כמוך.

חוטף את העקיצה , מורח אלוורה ושוכח מזה.

זה עדיף לבריאות הנפשית, לכל הפחות בטווח הארוך, לאחר שנשכח טעמה של העקיצה.

ברמת ההכנסות שלי, אם מישהו היה מקלף לי 20 אש"ח בלי שום סיבה טובה, הייתי רודף אותו עד הקבר, לעומת זאת אם היה מדובר ב2 אש"ח, הייתי משלח אותו בברכת "קח ושישמש לך לתרופות".

הכל עניין של פרופורציות.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שרשמת באמת נכון,זה פשוט גואל נפש,חברות כאלה צריכות ליפול מהיום הראשון שפתחו את העסק,גנבים בני גנבים ושקרנים.

שהכסף ילך לתרופות.

ההגה הוא עגול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נסיוני והבנתי, רובכם הייתם נוהגים כמוהו.

כל אחד עושה את החשבון של מה הוא משלם כרגע, לעומת מה שהוא עלול לשלם בעתיד.

המקרה לא חד משמעי, וכמו שנכתב יש את קריאת המחשב, שבאה לרעת הלקוח.

נכון שיש מצב שהוא צודק וכל המקרה עושה עימו עוול גדול, אבל לך תגרר לעלויות משפטיות,

דיונים מפרכים, עצבים, מתח, ועוד יכול להיות שתפסיד במשפט.

קל לכתוב על דפי הפורום ללכת למשפט, אבל שיש לך את ההחלטה על הכתפיים שלך,

אתה חושב קצת אחרת.

לפותח השרשור, צר לי שזה נגמר בצורה שהסבה לך נזק לא קטן, אבל זה הרע במיעוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שרשמת באמת נכון,זה פשוט גואל נפש,חברות כאלה צריכות ליפול מהיום הראשון שפתחו את העסק,גנבים בני גנבים ושקרנים.

שהכסף ילך לתרופות.

לא רק שהכל נכון, אלא הכל מדוייק ומפורט ברמת פירוט של HD

אבל כמו שאתם אומרים - הכל עניין של פרופורציות ואפשר בעזרת תפיסת מציאות חיובית לעבור כל דבר.. אנשים עברו שואה והקימו חיים חדשים, אז מה זה כסף?

יכולתי בעזרת 15 אל"ש נוספים לקנות לעצמי הימור בבית משפט, וכפי שאמרתם - לצאת עם כל הקופה. אבל זה עדיין היה סיכוי מול סיכון.

G-D will give me justice

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף מקומם

זה פשוט אבסורד שישראלימו הצליחה להוציא ממך כסף שאינו מגיע להם (בהנחה והנך צודק)

רק בגלל שלהוציא מהם כסף היה עולה לך בבריאות

בהצלחה בהמשך הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה (או שלא תלוי מאיזה צד מתבוננים), אבל מה לגבי המנוע ברכב? שופץ, הוחלף?

קצת מידע, הרי הרכב עומד למכירה לא?

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. יצאת בזול (טוב, לא בזול אבל פחות יקר..), אם היית הולך למשפט ישנה סבירות גבוהה שהיית נפרד מסכום כסף הרבה יותר גדול.

אומנם יש גם סיכוי שהיית יוצא "נקי" ושומר את הכסף לעצמך, אבל אני חושב שבנסיבות הסיכוי היה קטן (כמי שקרא את כל השירשור בזמנו, כולל בין השורות).

ב. ההימור שלקחת ככל הנראה השתלם!! כפי שציינת החברה התפרקה. אני מניח שאם היית תובע אותם לא התביעה הייתה בעיצומה בזמן הפירוק ואז לא היה יותר את מי לתבוע (אנשים כאלו חלקים יותר מסבון) ולכן היית נשאר עם הוצאות המשפט וללא פסק דין, או במקרה הטוב פסק דין לטובתך אך ללא תועלת מאחר ולא היו משלמים לך (ואז היית מגלה שלהוציא כסף לעבריינים/אנשי עסקים חלקלקים זה קשה עד בילתי אפשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...