Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לי

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כו שכולם יודעים יש לי רכב ואני לא צריך עוד אחד אבל שאלה של כדאיות :

ידוע שכמעט כל חברי הפורום לא ממש אוהבים רכבים אמריקאיים אבל -

שברולט מתחילים לשווק את הקוואליר החדשה : מנוע 2.2 עם 147כ"ס (אותו מנוע של האלרו,ווקטרה חדשה...) וכל זה בסכום של 108K בלבד....

שאלתי היא : האם חברי הפורום יגדירו קנייה זו כקנייה טובה????

לטעמי , רכישה כזו היא רכישה מוצלחת ביותר...

אשמח לתוגבתכם

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מתחילים לשווק את הקוואליר החדשה : מנוע 2.2 עם 147כ"ס (אותו מנוע של האלמרה,ווקטרה חדשה...) וכל זה בסכום של 108K בלבד....

אשמח לתוגבתכם

המחיר הוא 116000 לגרסת ה-2.2 (המנוע 115 כ"ס) - תקנו אותי אם נפלה טעות

קניה גרועה, רכב גרוע, שתיין יחסית לכוח המנוע (בגלל מנוע גדול וטיפש), ומה לא... שלא נזכיר את חוסר היכולת הדינמית :roll:

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שברולט מתחילים לשווק את הקוואליר החדשה : מנוע 2.2 עם 147כ"ס (אותו מנוע של האלמרה,ווקטרה חדשה...) וכל זה בסכום של 108K בלבד....

אשמח לתוגבתכם

אבוי, כמה שזו קנייה רעה... המנוע הנפלא של האסטרה\ווקטרה\ספידסטר\זאפירה (אלמרה?! נראה לי שטעית קצת....) רק מדגיש את העובדה שהרכב רע: שילדה של אסקונה, היגוי אמריקאי זוועתי ובטיחות מכפירה - פאסיבית ואקטיבית.

אכות החומרים זוועתית והאמינות לא משהו...

להמשיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע להיגוי....לא נהגת...

בנוגע לאיכות חומרים...לא ראית...

בנוגע לאמינות...נו באמת...לגבי הבטיחות אני באמת לא יודע כי לא ראיתי איזה שהוא מבחן בנושא...

אני מדבר על הלקוח הישראלי שנוסע כל יום ראשון-ת"א או חיפה-ת"א...בשבילו במחיר הזה...108K עפ"י נתונים מUMI ... זו רכישה מצוינת...

בנוגע לאלמרה...אני פשוט חושב על הרכב האוטימטיבי אז התבלבלתי...ותיקנתי... :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע להיגוי....לא נהגת...

בנוגע לאיכות חומרים...לא ראית...

בנוגע לאמינות...נו באמת...לגבי הבטיחות אני באמת לא יודע כי לא ראיתי איזה שהוא מבחן בנושא...

אני מדבר על הלקוח הישראלי שנוסע כל יום ראשון-ת"א או חיפה-ת"א...בשבילו במחיר הזה...108K עפ"י נתונים מUMI ... זו רכישה מצוינת...

בנוגע לאלמרה...אני פשוט חושב על הרכב האוטימטיבי אז התבלבלתי...ותיקנתי... :oops:

לא נהגתי? לא ראיתי? מה אתה אומר... על הקוואליר ה"ישנה" נהגתי - וההבדל יהיה בעיקר המנוע, לא היגוי ספורטיבי או אפילו סביר חדש. האמינות היא מנסיון של חבר שלי, לא מדד אבל בכל זאת משהו. אכות החומרים וההרכבה בינוניות מאוד.

הבטיחות זוועתית, תבדוק במבחני ריסוק - ואקטיבית הרכב פשוט מסוכן עם רכינה גדולה, מתלים רכים שלא מרסנים את זוויות הגלגול והיגוי שכל הקשר בינו למציאות מקרי.

הדבר היחיד שטוב זה המנוע - ועל זה אתה מתעכב? איפה כל השאר? איפה השלדה שתוכננה בסוף שנות ה80 תחילת ה90 על בסיס אסקונה משנות ה70'??! איפה הרכישה המצויינת של רכב סטודנטים שהאמריקאים מעדיפים (ובצדק) לקנות סיוויק סדאן עליו, ורק בארץ הוא "מנהלים" :roll:

לדעתי - בהתחשב בגילו הרב של הדגם הזה, ובעובדה שהוא היה זוועה עוד כחדש - לא, לא מדובר במציאה למרות המנוע הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לדבריו הנכונים של רועי שנוסחו בעדינות יתרה לטעמי (אני הייתי קוטל את האוט הרבה יותר) וכן מנסיון של כשבועיים עם הרכב הזה,

לא כדאי לקנות אותו אפילו אם היה מצוייד במנוע עם 250 כ"ס ומחירו היה מתחת ל 100K.

האוטו פשוט חרא. נקודה.

יתר על כן, נהגתי ב Dodge Intrepid הנחשבת למכונית בקטגוריה גבוהה יותר מזו של הקאווליר, ועדיין הייתי מעדיף משפחתית יפנית ממוצעת (וזה מחמאה ליפנית כמובן).

למכוניות הללו אין אופי, אין איכות, אין כמעט כלום חוץ מאשר עיצוב, כח ואבזור.

מה שמפליא אותי הוא כיצד מישהו כמוך RSI הנוהג במכונית ספורטיבית, מגיע לחשוב מחשבה כזו מבלי להבחין בפרטים ובהיות הקאווליר מכונית כושלת ביסודה ... :?

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגופו של עניין, היתה לי קווליר לשבוע. היא גם הספיקה להתקלקל וגם לא היתה נוחה.

לא ממליץ.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לאחר שקטלתם וקטלתם.... :roll:

מסכים איתכם בנוגע לבטיחות...לא העלתי את זה כשיקול..סליחה טעיתי...

בנוגע לשילדה\מתלים וכו' - האם עפ"י הידוע לכם הבסיס נשאר אותו דבר בדגם החדש??!!

בנוגע להגדרה שלי "רכישה מוצלחת" - ההגדרה נגעה בישראלי המצוי שירכוש את הרכב...לא לי...אני לא הייתי קונה את הרכב מהסיבה הפשוטה שהוא פשוט לא נוח לי (מנסיון של שנתים עם הקווליר הקודמת...) , כמובן רציתי שתתיחסו לאלטרנטיבות שאותן רוכש הישראלי ולשאלה האם הקווליר איננה עדיפה...אבל ניחה...קטלתם וזו גם דרך להגיב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע גדול במחיר קטן = מחיר גדול בסופו של דבר.

את אותם ביצועים בד"כ אפשר להשיג ממנוע 1600 טוב בהרבה פחות דלק.

שלא לדבר על סחירות זוועתית וכל מה שהחברה פה הזכירו.

לא קנייה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני - במקור לא היה רשום אלרו - אלא אלמרה, בפורום ניתן לערוך את הודעותיך גם אחרי שנשלחו - יתרון ממשקי עצום על כל פורום אחר ;-)

החולייה החזקה בקוואליר החדשה היא המנוע. אבל במקום להתעכב על הקוואליר, הייתי מאמץ בשביל אסטרה עם אותו המנוע או משפחתית קומפקטית אחרת חלשה יותר, הרי ממילא הקוואליר (שלא תעבור שינויי כיול משמעותיים - לשאלתך אריאל) לא יכולה לתעל כוח כזה אל הכביש עם השילדה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נתוני הצריכה של הדגם החדש...אשמח אם מישהו יעדכן אותי...תודה

בנטקאר רשום 9 ק"מ לליטר (מדובר על ה-2.2)

אבל כתוב שם שהגרסה הבסיסית (2.2 ליטר 115 כ"ס) עולה 116000

בכל מקרה הקניה הזאת היא הקניה הכי גרועה שאפשר לעשות

מניסיון קצר עם הרכב (וטוב שהוא קצר), הוא מועד לחריקות צמיגים והעדר אחיזה בפניות איטיות יחסית

בנוסף לכך שבעיקולים מסויימים הוא מועד לכשכושי זנב (מישהו אמר בטיחות אקטיבית?)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבאמת השילדה היא שתגרום לכם לא להמליץ על הרכב...ברור מובן סבבה , החכמתי בעוד משהו..תודה

בנוגע למחיר...אבא שלי פשוט עובד עם UMI ועפ"י המידע שהם העבירו אליו הרכב כנראה יעלה 108K...

בנוגע לאסטרה...אין ספק שהייתי בוחר בה מנסיון טוב מאוד שיש לי עם האסטרה DTI הנוכחית... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים בעיקרון אבל ישנן כמה הסתיגויות.

השלדה לא טובה אבל ההגה הוא זה שקובר אותה לחלוטין.

גם המנוע הבסיסי 2.2 115 כ"ס לגטימי. אם גולף 2.0 לגיטימי בודאי גם שה 2.2 לגיטימי.

הביצועים טובים למשפחתית.

מניסיון של 120K עליה ולא מנסיונם של "חברים" או שבוע בחיקה וכו'.

אני יכול לומר שהקוואליר מכונית א-מ-י-נ-ה!!

וזה כולל רק החלפת אלטרנטור ששובק חיים באמריקאיות מוקדם מהצפוי.

בקשר לאיכות החומרים , אין לי טענות , לא ברמה כ"כ ירודה!

בקשר להתנהגות ולבטיחות אקטיבית , קשה להגיע עם קוואליר למגבלות היות והצמיגים צווחים (MICHELIN חדשים) שעות לפני המגבלה .

צריכת הדלק אינה גבוה יותר מלאנטיס 1.8 אוטומטית לדוגמה.

המרווח מאחור סביר. האוטו לא מגהץ מהמורות ולא נח.

עיצוב נאה לדעתי , צבע חיצוני איכותי מאד ששומר על עצמו.

לסיכום : קניה מאד לא מומלצת כחדשה .

אפשרות לא רעה כמשומשת לחלופה קוריאנית , או יפנית משנתונים נמוכים.

אחרי מתיחת הפנים האחרונה , יבוא דגם חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המנוע הבסיסי 2.2 115 כ"ס לגטימי. אם גולף 2.0 לגיטימי בודאי גם שה 2.2 לגיטימי.

מי אמר שהגולף 2 ליטר לגיטימית? היא עלובה לא פחות...

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...