Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש GPS כמתנה לאבא..

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 4563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים יקרים..

אני רוצה לקנות לאבי היקר GPS כמתנת יומולדת כיוון שנמאס לי להדריך אותו בפלאפון על דרכים וקיצורים..

כיוון שהו מתבגר אני רוצה לרכוש לו מכשיר טוב, עם הרבה אופציות ושימושים אך בהתאם גם קל לשימוש אם זה אפשרי.

כמובן שאני רוצה מכשיר איכותי בעל צג גדול ונוח, קליטה טובה ומהירה, אני לא בקיא בנושא המכשירים שבשוק ולא יודע יותר מידי על האופציות והתוספות הקיימות במכשירים לכן אשמח אם תוכלו להמליץ לי על מכשירים ולמה דווקא עליהם.

ובנוסף אשמח לקצת מידע שחשוב לבדוק לפני קנייה של מכשיר ועל איזה נתונים חשוב להסתכל לפני שרוכשים כזה.

תודה מראש ושבוע נפלא!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לאבי לכבוד יום הולדתו ה 50 את המכשיר Garmin Nuvi 1310, מכשיר מעולה וגם כולל דיבורית BT, יש גם את הדגם 1410 שהוא עם מסך 5" ועולה בהתאם.

Clarion CZ500 | Infinity CS6500 | Kicker KX650.4 | JBL GTO 1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות ששאלה זו לא כלכך קשורה לפורום אודיו:),אבל נענה פה ובמידה והמנהלים יעבירו את הפורום זה יעבור יחד.

אני ממליץ לך על מכשיר של QUE, דגם 503.

עולה כ800 ש"ח, מכשיר מעולה, קניתי כאלו עכשיו לאבא שלי ולאח שלי.

יש מבצע באופיס דיפו על המכשיר עם IGO AMIGO ב810 ש"ח.

מחיר מצויין, למכשיר טוב ואמין.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני יותר בכיוון של הנובוגו (NOVOGO) ומתלבט בין מס' דגמים..

אני לא יודע מה באמת חשוב בGPS אבל יש לי מס' דרישות, שהן: שיהיה TMC (דיווחי תנועה)

ולגבי התוכנות השונות, מה מומלץ מבין הרשימה? IGO 7 IGO 8, ויש עוד לא מעט גירסאות.

ראיתי שיש גם מערכות הפעלה, זיכרון פנימי וכד'..

השאלה היא, מה באמת חשוב שיהיה בגיפיאס ואיזה תוכנת מיפוי אתם ממליצים?

האם ניתן למחוק את התוכנת מיפוי שנמצאת במערכת ניווט ולהתקין תוכנה חדשה בעצמי לאיזה שאני רוצה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלה האחרונה שלך, אז כן,אתה יכול למחוק ולהתקין איזה תוכנה שאתה רוצה.

אצלי במכשירים שאני קניתי לאחי ולאבי, החלפתי להם את התוכנה לIGO PRIMO, ובאחד גם הותקנו מפות אירופה וארה"ב.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4563 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...