Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד סכום של 90 אלף שקל

rd32
שימו לב! השרשור הזה בן 7229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , אנחנו משפחה בת שלושה נפשות . בני רק קיבל את רשיון הנהיגה וכנראה

כמעט ולא ינהג על האוטו שאני רוצה לקנות. האוטו יהיה שלי ושל אישתי .

אני מחפש אוטו אמין , חסכוני בדלק , ושישמור על ערכו לאורך זמן רב ככל האפשר .

אשמח אם תעזרו לי למצוא רכב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתם 3 אתם יכולים להסתדר גם ברכב קטן, כגון יאריס.

השאלה מה אתה מעדיף, משהו משפחתי, או קטן. יאריס, או קורולה לצורך הדוגמא.

אחרי שיהיה את המידע הזה , נוכל להמליץ בצורה טובה יותר.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמר הר מנהל, יאריס מצטיינת בשלושת הפרמטרים - היא מחזיקה בערכה יותר טוב מכל רכב אחר, היא חסכונית מאוד, ומבחינת אמינות - אף אחד לא הטיל מעולם איזשהו ספק בטויוטה.

מצד שני, היא מכונית "קטנה". אם אין בעיה תדמיתית עם זה (כלומר, אם לא אכפת לך שזה אוטו "בלי בגאז'" ושהשכנים ידרסו אותך תדמיתית, עם הלאנטיסים שלהם) אז כנראה שזה פתרון אידיאלי. לפחות במושב הקדמי, היא מרווחת מאוד.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא , לא רוצים אוטו קטן , אנחנו משפחה קטנה של אנשים גדולים.

אנחנו רחבים וגבוהים . משפחתית רצוי מרווחת ומפנקת. הקורסיקה עד היום היית מצויינת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר ברכב מנהלים.

במחיר של 90 אלף ש"ח ניתן למצוא סיטרואן סי 5, מרווחת מ-א-ו-ד ומאובזרת היטב.

כמו כן פורד מונדיאו, פולקסווגן פאסאט(יותר יקרה), פיז'ו 406(פחות טובה), סובארו בי 4,מאזדה 626 וטויוטה אוונסיס(האופציות הזולות לאחזקה וכנראה אמינות).

בכל מקרה, רכבי מנהלים יהיו הרבה יחותר מפנקים ומרווחים ממשפחתיות קטנות(או מיאריס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם אנשים גדולים, כמעט כל רכב יספק 2 מושבים קדמיים מרווחים, אבל מעט מאוד יספקו גם מושב אחורי מרווח.

לגבי ירידת ערך קשה מאוד לנבא ולכן אני לא אתייחס לסוגיה הנ"ל.

הייתי שוקל פוקוס, נוחה, אמינה, וגם מהנה לנהיגה. (עדיף 5 דלתות לדעתי, גם צורה יפה יותר, גם מתנהגת טוב יותר).

אם אתה רוצה מרחב מלא ל3 אנשים, אתה יכול ללכת על מונדיאו משומשת, 2002, חורגת מעט מהתקציב, אבל מ-א-ו-ד מרווחת.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על הקורולה. היא תשמור על הערך הכי טוב, היא אמינה מאוד ולא זוללת דלק ...

הקורסיקה אומנם תהיה הרבה יותר נוחה ומרווחת ממנה אבל אם תסתכל שניה על שמירת הערך והחסכון לדלק תבין שהיא בדיוק ההפך מהדרישות שלכם ...

אם הקורולה לא מספיקה לכם אז אפשר ללכת על מונדיאו כמו שאמרו קודמיי, אבל השמירת ערך שלה לא מתקרבת לקורולה ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...