Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב משומש לתלמיד תיכון.

netanelnis
שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם !

הגיע התקופה שלי לקנות רכב אחרי שלוש שנים שחסכתי כסף בשביל הרגע הזה..

ככה, אני צריך רכב מיני תקציב עד 55 אלף, שישרת אותי לנסיעה פעמיים לביצפר (מרחק של 10 קילומטר לכיוון) בשבוע, ונסיעות בתוך העיר בשאר הימים..

עדיף רכב משנת 2006, אוטומטי (לא הכי קריטי)..

אני יודע שאני נשמע כמו ילד אבל שאוטו יהיה יפה ויהיה עליו פוזה ! חשוב לי מאוד הנושא הזה.

שיהיה חמישה מקומות ישיבה, 5 דלתות עם הבגא'ז, מנוע 1200 + שלא יהיה חלש כי אני נוסע במקומות שיש הרבה עליות (שיסחוב)..

אני נמצא בנקודה שאין לי מושג מה לקנות.. חשבתי אולי על הפולו שנת 2007.. מה דעתכם?

יש הצעות נוספות?

אשמח לתגובות.. תודה מראש !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה פוזה בשבילך? כי בשבילי מאזדה 3 והונדה סיויק זה לא פוזה, אבל יונדאי קופה זה כן.

אתה יכול למצוא יונדאי קופה 2003 בתקציב שלך, רק קח בחשבון שהביטוח שלה לנהג צעיר(וחדש אני מניח) יהיה גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה פוזה בשבילך? כי בשבילי מאזדה 3 והונדה סיויק זה לא פוזה, אבל יונדאי קופה זה כן.

אתה יכול למצוא יונדאי קופה 2003 בתקציב שלך, רק קח בחשבון שהביטוח שלה לנהג צעיר(וחדש אני מניח) יהיה גבוה.

אני אנסח את זה מחדש.. שהרכב לא יהיה מכוער..

אהבתי את העיצוב של הגולף או הפולו אבל הם יקרות לתחזוקה , נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע לעצה שלי.. תרכוש רכב ב-30-35 אלף ואת השאר תשאיר לביטוחים, דלק, וטיפולים שיצוצו ויפתיעו אותך.

55 אלף שח זה סכום מאו מכובד לתלמיד תיכון.

אני בעצמי תלמיד תיכון והייתי הולך על סיוויק 2002 עם סנרוף, מגנזיום ומערכת טובה לדעתי יש עליה פוזה

ואם אתה מחפש הצבקים 5 דלתות יש לך גולפים 2002 גם.. שנתון 2002 זה אומנם 10 שנים על הכביש אבל אם אתה קונה רכב טוב ואמין אין מה לדאוג.

המכוניות שאני מציע: הונדה פרלוד 1999 עולה 40 בערך.. אבל יקרה מאוד להחזיק אותה

סובארו B3 זה כל התקציב שלך אבל גם אוטו יפה עם פוזה לדעתי ואמין כמובן

בקיצור לך על יפנית תחפש ביד 2 יש המון סוגים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתלמיד תיכן ההמלצה שלי היא לא להתפשר על בטיחות.

קח בחשבון שאתה לא נהג מנוסה, אתה בגיל שרוב האנשים בו סובלים מעודף ביטחון עצמי ושיש גם לחץ חברתי.

ההמלצה שלי להשאיר כסף לאחזקה ראוייה וללכת על רכב ידני, בטיחותי ולא ספורטיבי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם חושבים שלא חשבתי על זה?

יש לי כסף בצד לאחזקה..

55 אלף זה התקציב של המכונית יש לי בצד כסף לאחזקה..

תודה על כל התגובות.. עוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...