Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כזאת אופצייה לקחת רכב להשכרה בחול לנהג בן 18? (צ'כיה)

regimov
שימו לב! השרשור הזה בן 4560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה אני וחבר מתכננים לנסוע לפראג ואנחנו רוצים לקחת שמה רכב להשכרה השאלה היא אם זה אפשרי אני יודע שברוב המקומות זה 21 אבל בגלל שאנחנו נבוא בתקופה יחסית חלשה (חורף) אולי חלקם יסכימו להתגמש ולתת לנו רכב או שיש סוכניות קטנות שיסכימו?? זה אופציות ראליות ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח כי יש סוכנויות מקומיות שישכירו לך.

כשבתי גרה שם והיו לה הקשרים הנכונים השכרנו רכב שבסוף תקופת החוזה נלקח ממני העתק החוזה ויחד עם המקור הושמדו.

והתשלום במזומן בלבד.:lol:

במחיר ברצפה ורכב חדש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בבאדג'ט? כשהייתי בן 18.5 חיפשתי חיפשתי להשכיר רכב בגרמניה, רק בבאדג'ט היתה לי אפשרות ולקחתי ב.מ.וו 525D ידנית.

זה היה אומנם יקר אבל חוויתי מאוד לאותה תקופה בגילי (שנת 2005), נסה את מזלך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה זמן אתה נוסע, ולאיזה צורך אתה שוכר רכב?

אם אתה נוסע לפראג אינך זקוק לרכב, לא יהיה לך כל שימוש בו. העיר קומפקטית והתחבורה הציבורית מצויינת.

אם אתם מתכוונים לנסוע מחוץ לעיר בד"כ אפשר להסתמך על תחבורה ציבורית. אמנם לא התנסיתי בכך בצ'כיה(לקרלובי-וארי יצאתי בטיול מאורגן עם הדרכה בעברית) אבל בכמה מדינות במערב אירופה וגם בביקור של כמה ימים בבודפשט גם יציאה ליעדים בטווח של עד 100 ק"מ ואך יותר נעשתה בנוחיות רבה בתח"צ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...