Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה כללית בנוגע לתוכנת ניהול מנוע ולחץ גדישה

WarDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ושבוע טוב,

יש ברשותי רכב מסוג סיאט איביזה FR שנת 2005 מקורית לחלוטין למעט פילטר אוויר שהוחלף לפילטר אינבוקס של K&N

העניין הוא שהרכב אצלי כבר שנתיים וחצי השבוע ואני מאוד מרוצה ממנו ומתכוון להשאיר את הרכב לפחות לפרק זמן דומה

הרכב קיבלהשבוע ארבעה צמיגי טויו T1R חדשים במידה 205/40/17 וגם כיוון פרונט על הדרך ואיכות הנסיעה השתפרה פלאים

אני לאחרונה מתעניין בהגדלת הספק הרכב ע"י הוספת צ'יפ בדגש על אמינות

אני מודע לזה שהצ'יפ סוחט יותר מכול מכלולי הרכב .

אני מחפש צ'יפ פחות אגרסיבי מהמקובל

אני יודע שהנושא נטחן דק דק עשיתי חיפוש ולא מצאתי תשובה לשאלה

אני יודע שיש בשוק את אפסולוט שיש עליו הרבה המלצות אבל הוא אגרסיבי מאוד לפי מה שהבנתי

מנגד יש את ריבו שהבנתי ששם אפשר להתאים את הצ'יפ ביחס לבקשת הלקוח בחינם, וזה מה שמשך את תשומת הלב שלי.

אני מעוניין להגביל את הצ'יפ לגדישה של 1.0 באר

השאלה כמה אמין זה יהיה ומה תוספת הכוח שזה ית

לפי מה שהבנתי הרכב שלי גודש סטנדרטי 0.6 האם 1.0 זה עדין מידי , כי נשמע ש1.5 זה אובר קיל!

(מה שמגיע סטנדרט באפסולוט)

לא שחלילה יש לי מילה רעה על אפסולוט או המשווקים בארץ

תודה לכולם,

Polo 16v 6N2 -My Previous ride

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברות בשוק גודשות יותר מ1באר!

אתה יכול להתקין תוכנה פתוחה לבוסט קונטרולר ולשלוט על הגדישה לפי רצונך על ידי ברז מכני או בוסט קונטרולר אלקטרוני

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב ש-1.5 זה אובר קיל?

רכב עם צ'יפ לא גודש קבוע 1.5 באר אלא נותן פיקים לשם.

אני אישית נסעתי עם צ'יפ של אפסולוט על קופרה 2008 ונהנתי מכל רגע.

גם אם תשדרג לצ'יפ עדין יחסית, אתה תתרגל לכוח ומהר מאד תרצה עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החברות בשוק גודשות יותר מ1באר!

אתה יכול להתקין תוכנה פתוחה לבוסט קונטרולר ולשלוט על הגדישה לפי רצונך על ידי ברז מכני או בוסט קונטרולר אלקטרוני

אני יודע שכולם גודשות מעל באר אבל השאלה היא האם ניתן להגיד בעת ההתקנה להגביל את הגדישה לבאר (זאת אומרת צ'יפ קאסטום)

אין לי צורך בבוסט קונטרולר כי אין מה לשחק אם זה

נשמע לי מיותר... אולי אני טועה

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן להזמין עבורך תוכנה של 1באר

כך בחשבון שזה יבוא בעיקר על חשבון המומנט

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין אם אפשר קצת יותר פרטים

של איזה חבר

הספק וכו'

אני בטוח שיש / שיהיה עוד שהתעינינו בעתיד ויפגשו בשרשור הזה

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שנוסעים עם בוסט קונטרולר וגודשים גם מעל ל2 באר על הטורבו המקורי ! (K03)

אצלך יש K03S שהוא קצת יותר חזק אבל גם קצת יותר עדין, 1.5 ממש לא יזיק לו משמעותית ובטח שלא למנוע !

גדישה כזאת אולי תוריד לו אחוז בודד מאורך החיים, כל עוד תטפל ברכב קצת לפני הזמן, ותתן לשמן להתחמם לפני שאתה מתחיל ללחוץ ולתת לטורבו להתקרר לפני שאתה מכבה את המנוע, הכל יהיה בסדר ואין לך מה לדאוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא באמת נטחן דק, בוא נצר מנקודת הנחה שהצ'יפ של אפסולוט הוא הכי חזק/אגרסיבי/יעיל למנועי ה-1.8T.

אם אתה מפחד מנושא ה-"אמינות" תוכל להיות רגוע עם ניסיון של מאות רכבים שנוסעים עם הצ'יפ הזה ללא בעיות מיוחדות(למעט יוצאי דופן שיש בלאי טבעי לכל מנוע). בטווח הרחוק אין מדובר בנזק בקנה מידה גדול, קצת בלאי למכלולים מעבר לרכב סטנדרטי, כמובן שיש להקפיד על טיפולים לפני הזמן ולטפל בחלקים איכותיים ולא לחסוך.

אצלך הפיתרון יהיה תוכנה פתוחה לבוסטקונטרול, ויחידת שליטה מכנית(ברז גדישה) או אלקטורנית(בוסטקונטרול).

אני נסעתי עם אפסולוט+בוסטקונטרול הרכב היה מכוון לגדישה יומיומית של 0.9 באר ואילו כשרציתי יותר כוח בלחיצת כפתור הרכב היה נוסע יציב גם על 1.3 באר.

1.5 באר עם תוכנה בלבד יהיה לפיקים ויירד במהלך שינוי ההילוכים, השינוי שתקבל בפן של הכוח הוא מוחשי וזו ההשקעה בהכי פחות כסף שתיתן לך כ''כ הרבה.

אני מציע לך סע לאלי ואביחי מ-E&A תקבל את המידע הדרוש וגם תוכנה זמנית להתנסות איתה, מאוכזב בטוח לא תצא מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקבל הצעה גם לתוכנה של REVO

ב TOP RPM 03-5566419

מה גם שתוכל לקבל תוכנה לבדיקה שנעלמת לאחר 6 שעות נסיעה בלי שאלות

בלי "להשאיר על חשבון" ובלי ענינים מיותרים

אם ימצא חן בעינך תחזור להתקין את התוכנה המלאה אם לא המשך בדרכך

שבוע טוב

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורון הפתרון שהצעת נשמע מעולה עם זאת עלות של תוכנה שפתוחה לבוסט קונטרולר עולה יותר יקר ואני בטוח שגם הבוסטקונטרולר לא זול.

shaygti מה קורה אם אני מכוון את התוכנה של ריבו ל1.0 באר ועוד חצי שנה בא לי לנסוע 1.3 באר או שינוי כזה או אחר

זה גורם צריבה מחדש / תשלום?

מה תוספת ההספק שאני מקבל מתוכנה של ריבו אם אני מוריד את הלחץ גדישה לבאר (אני יודע שבמקור זה 207 כ"ס)

תודה לכולכם אתם עוזרים לי מאוד ובטוח שלעוד כמה שיתקלו בדילמה הזאת בהווה או בעתיד

EAT SLEEP BOOST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין תוכנת מדף לתוכנה הפתוחה לבוסט אינו גדול כ''כ מבחינת המחיר, למחיר מדויק תפנה ל-E&A.

בתור אחד שהיה לו את 2 התוכנות לך על הפתוחה.

בוסטקונטרול משומש נמכר היום סביב ה-1500 ש''ח, לדעתי שווה את ההשקעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה אם אני מכוון את התוכנה של ריבו ל1.0 באר ועוד חצי שנה בא לי לנסוע 1.3 באר או שינוי כזה או אחר

זה גורם צריבה מחדש / תשלום?

שלום רב

העלאת או הורדת בסט לא כרוך בתשלום

מעבר מדלק 95,98 או מתנאול לא כרוך בתשלום

מעבר בין התוכנה למצב סטנדרטי לא כרוך בתשלום

מקווה שהנושא הובהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפרץ לשרשור.. מה זה אומר טיפולים לפני הזמן? אני מחזיק את הקופרה כבר שלוש שנים, כשבמשך שנה וחצי החלפתי שמן ומסנן כל 7500 ולא כל 15,000. בטיפול האחרון הבחור במוסך מורשה של צמפיון התעקש איתי נחרצות שאין בזה באמת צורך וחבל על הכסף אפילו כשהרכב משופר. כמה זה באמת נכון/נדרש?

אברה קדברה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משופר בעצם "עובד" קשה יותר מאשר רכב סטנדרטי, אומנם אין מדובר במנוע בנוי מזרקים מוגדלים וכו'

אלא רק בתוכנה שונה וברוב המקרים גם פילטר פתוח, להקדים טיפול אומר לרענן תמיד את השמן במנוע, השמן תמיד טרי ושומר על פעולת מנוע תקינה.

להגיד שהדבר בגדר חובה, בטוח שלא. אבל כשיש לך רכב ספורטיבי אתה לא חוסך עוד כמה שקלים על החלפת שמן פילטר.

ד''א באיביזה קופרה הקודמת שלי מה שהייתי עושה זה טיפול כל 10K ק''מ, טיפול אחד קטן וטיפול אחד גדול.

הרכב היה אצלי שנתיים בלי תקלה אחת, אחזקה טובה תשמור על הרכב לטווח הרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...