Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בבקשה הערכת מחיר לטמבון קדמי של הונדה מצורפת תמונה

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אתמול בלילה עשיתי תאונה קלה עשיתי רוורס ונכנסתי בקטנה בטמבון של רכב הונדה(נלחצתי ואפילו אני לא יודע איזה דגם ההונדה) לרכב שלי לא קרה כלום, מה שאני יודע זה שהיא בערך משנת 98 או ישנה יותר. מה שקרה לטמבון ירד קצת צבע (אבל ממש קצת הנזק מאוד קטן) וניהיה כזה מין סימן של שבר בטמבון של 5 ס"מ(אבל הטמבון נשאר באותה צורה לא נראה שקרה לו נזק משמעותי... השאלה שלי מה עושים במקרה כזה מחליפים את כל הטמבון או מתקנים את זה.. וכמה אמור לעלות תיקון שכזה? כי אני לא עומד להפעיל את הביטוח..

zzm1xnimmw5y.jpg

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום, אתמול בלילה עשיתי תאונה קלה עשיתי רוורס ונכנסתי בקטנה בטמבון של רכב הונדה(נלחצתי ואפילו אני לא יודע איזה דגם ההונדה) לרכב שלי לא קרה כלום, מה שאני יודע זה שהיא בערך משנת 98 או ישנה יותר. מה שקרה לטמבון ירד קצת צבע (אבל ממש קצת הנזק מאוד קטן) וניהיה כזה מין סימן של שבר בטמבון של 5 ס"מ(אבל הטמבון נשאר באותה צורה לא נראה שקרה לו נזק משמעותי... השאלה שלי מה עושים במקרה כזה מחליפים את כל הטמבון או מתקנים את זה.. וכמה אמור לעלות תיקון שכזה? כי אני לא עומד להפעיל את הביטוח..

zzm1xnimmw5y.jpg

תודה לעוזרים

לפי התמונה המצורפת נראה שרק צביעה תספיק סדר גודל של בערך 450 שח ,אני מוכן לעזור דבר איתי מחר

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש שבר כזה בטמבון לא ירדה חתיכה מהטבון והוא לא נכנס בפנים פשוט ניהיה שבר של 5 ס"מ בערך... אפשר לתקן את זה?

עלות התיקון כולל צביעת הפגוש 300-400 ש"ח. (במידה ואין נזקים סמויים)

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4565 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...