Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקס טרנד 2006, מליסינג ב- 25K

haimos
שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

יש לי אפשרות לקנות פורד פוקס טרנד 2006, 140,000 ק"מ, מליסינג ב- K25, דרך חבר שמסיים מסלול.

אני מחפש רכב משפחתי אמין ובטוח כך שתאוצה ומהירות פחות חשובים לי .

אמרו לי שמכוניות אירופאיות נוטות לתקלות רבות, לקראת 200,000 ק"מ.

יש לי שתי שאלות בנושא:

1. מה עליי לשים לב בבדיקה במכון.

2. האם השמועות לגביי מכוניות אירופאיות.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הרכב שהחבר שלך היה צמוד אליו, ואין לרכב תאונות רציניות או תקלות חוזרות , הרכב תקין (החבר אמור לדעת).

במחיר הזה תיקח בשתי ידיים.

אני לא יודע, מה כבר אפשר לקנות במחיר הזה משנתון 2006 - גטס? אוויאו ?

רכב מרווח, נוח ובטיחות במחיר שחיטה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר באמת נמוך עד כדי מצחיק לרכב. במידה והרכב תקין זאת עסקה טובה.

יש פה ושם רכבים שיוצאים מליסינג ארוך טווח של 4 ו-5 שנים. לא מזמן יצא מאחת חברות הליסינג קורולה 2007 (צורה ישנה), יד ראשונה מליסינג. איך? יש חברות שמראש מסכמות עם חברות הליסינג על חוזה של 4 שנים. לא סטנדרטי, אבל קיים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו זה לא נדיר, אחרי 3 שנים יש אפשרות לעובד להאריך את החוזה לעוד שנה, כמו שאני עשיתי. לא מכיר אפשרות ליותר מזה.

הקורולה שלי תהיה בת 4 במרץ (אני מחזיר אותה לפני קצת), אבל אני לא ממליץ לאף אחד לקנות אותה :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4567 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...