Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה שלא שולם

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל אני מקווה שאני במקום הנכון בשביל השאלה הזאת .

לפני 3 וחצי חודשים קיבלתי דו"ח חניה באילת , חניתי בחנייה בתשלום כאשר לא ראיתי בכלל את המכונות של התשלום ולא היה אף איש בכניסה שגובה .

שבוע לאחר מכן טסתי לארה"ב וחזרתי רק לאחר המועד האחרון לתשלום , הדו"ח היה על סך 100 ש"ח .

עכשיו עד כמה שידוע לי הדו"ח אמור להכפיל את עצמו כלומר אני אמור לשלם 200 ש"ח אך השאלה שלי היא האם אני מקבל את הדו"ח החדש בדואר לבית ? או שאני אמור ללכת למשטרת תנועה על מנת לשלם אותו ?

VW - polo 2011 1.4

pioneer appradio 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח כי הדו"ח הוא של העיריה ולא של המשטרה.

כך או כך אם הדו"ח הוא דו"ח חנייה בהדבקה , אתה אמור לקבל אחד בדואר רשום הבייתה עם הקנס המקורי.

האם מישהו הוציא עבורך דואר בזמן שהיית בארה"ב?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך אחרון לתשלום הקנס עבר לאחר שכבר הגעתי לארץ , כלומר כאשר נחתתי בארץ עוד היו יומיים לשלם את החוב לכן אין סיכוי שהדו"ח הגיע בדואר ולא נמסר אלי , פשוט שחכתי ממנו לגמרי ולכן לא הלכתי לשלם .

הדו"ח הוא מעיריית אילת , ועברו כשבועיים מאז המועד האחרון לתשלום .

אני אמור לקבל בדואר דו"ח חדש עם הקנס המקורי ? או שאני אמור לעשות משהו ?

VW - polo 2011 1.4

pioneer appradio 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור לקבל בדואר רשום .

האם כתובתך מעודכנת במשרד הרידשוי ובמשרד הפנים?

אם כן תזדיין בסבלנות. הוא יגיע:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...