Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבדו לי מפתחות של הבית, מפתחות של הרכב וארנק. מה עושים עכשיו?

ferez
שימו לב! השרשור הזה בן 4546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב צח,

לפני כמעט יומיים אבדו\נגנבו לי הארנק וצרור מפתחות שעליו היו מפתחות הבית והרכב.

שני כרטיסי אשראי שהיו שם ביטלתי, וביום ראשון אני אוכל לדעת אם השתמשו לי בהם או לא (עד אחרי החג לא נקלטות הפעולות במערכת של האשראי).

רשיון, אני אגש ביום ראשון למשרד הרישוי.

השותף שלי מודאג שיפרצו לנו לבית בגלל שעכשיו יש מישהו שיש אצלו את מפתחות הבית שלנו. אני אציין שכנראה איבדתי את זה קרוב לבית, ייתכן אפילו בחנייה.

האם יש סיבה לדאגה?

האם כדאי להחליף צילינדר לדלת (פלדלת ישנה כזו)? ואם כן, מה העלות של דבר כזה, והאם באמת צריך להחליף רק את הצילינדר?

אם למישהו יש עוד משהו להוסיף שאולי לא חשבתי עליו בנושא האובדן, אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אפשרות, היא להחליף צילינדר עם הסבתא\הדודה\כל קרוב משפחה שגר בשכונה אחרת (ע"מ לחסוך בעלויות של קניית צילינדר חדש).

אני הייתי דואג מהמפתחות של הרכב, במיוחד אם עליהם יש את סמל הרכב, ועוד יותר מודאג אם יש על הצרור את השלט של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תסכול,

ניסיתי לשחזר את הצעדים שלי, ואני זוכר בודאות שפתחתי את האוטו לשים בו משהו, ואז נעלתי אותו ועליתי הבייתה.

זאת הייתה הפעם האחרונה שיצאתי מהבית. איפה לעזאזל המפתחות נעלמו?? אני כבר יום שלם הופך את הבית ולא מוצא.

לגבי הצילינדר, רעיון נחמד להחליף אותו עם מישהו, הבעיה היא שהבנאדם היחיד שאני יכול להחליף איתו זה אמא שלי, אבל ברשיון שלי בארנק רשומה הכתובת שלה (הבית של ההורים, לא טרחתי לשנות את הכתובת) ואני מפחד שמישהו יקשר בין הכתובת למפתח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בסרט שלך לפני שנה.

תבדוק טוב טוב על הארונות/מקרר/ספריה/מקומות דומים שכשאתה נכנס הביתה אתה מניח שם את הדברים בלי לשים לב.

אצלי בסוף מצאת את הכבודה בתוך מכונת הכביסה.

(הנחתי מעל והם פשוט החליקו פנימה.)

בפעם אחרת הכל היה במכנסיים שהלכו לכביסה אבל במזל עוד לא כובסו.

מקומות כאלה אתה יודע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כרטיסי האשראי אתה יכול להיות רגוע. לפני איזה חמש שנים איבדתי את הארנק שלי בתחנת הדלק שליד לטרון. אין לי מושג איך, אבל כרטיס האשראי שלי הגיע משם לתחנת דלק באזור קלנסוואה, שם מישהו ניסה לתדלק איתו את המשאית שלו :shock: אחרי שהסברתי לחברת האשראי שאני לא גר בקלנסוואה ואין לי משאית החיוב בוטל.

לגבי הרישיון - תחסוך לעצמך תור מיותר ופשוט תזמין כפל רישיון בטלפון. בכל מקרה היום לשוטרים יש הוראה שלא לתת דוח על אי נשיאת רישיון נהיגה.

ולגבי המפתח. אוי... כמה צילנדרים ההורים שלי החליפו בגללי בילדותי. לדעתי זה היה מיותר, אבל אני זוכר שהם היו ממש לחוצים בגלל אובדני המפתחות שלי. בשורה התחתונה, אם איבדת את המפתח ממש ליד הבית שווה להחליף צילנדר. במיוחד אם מדובר בדלת פשוטה, יש דלתות עם כל מיני צילנדרים מיוחדים שעולים הון עתק. רק תשים לב שהמנעולן שאתה מזמין לא עשה יד אחד עם פורצים.

נ.ב - תבדוק במקפיא. ברצינות.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תלונה במשטרה במיוחד לגבי אבדן התעודות, ואבדן מפתח הרכב. (כשייגנב הרכב שתהיה הוכחה בכתב לביטוח שהמפתח אבד ולא מסרת אותו לגנבים)

2. כפל רשיון נהיגה אכן להזמין באינטרנט - גם יותר זול.

3. עד שיגיע יש לנהוג עם תעודה מזהה רשמית אחרת, שזה או תעודת זהות או דרכון. אם אין אז גם רשיון ישן טוב. (להסביר לשוטר שהתעודה החדשה אבדה)

4. אם המפתח אבד ליד הבית ו/או יחד עם תעודות מזהות - בדחיפות להחליף צילינדר.

לא בעיה תוך דקה להגיע מהפרטים של אמא שלך לפרטים שלך.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז היום החלפתי לבד צילינדר. 130 שקל לצילינדר של "ייל". נראה לי יעשה את העבודה, למרות שזה לא ברמה של "מולטילוק" לפי מה שהבנתי.

חברות האשראי עדיין לא יכולות להגיד לי אם נעשו עסקאות על שמי בין רגע האובדן לרגע הדיווח. נפלתי לא טוב עם חול המועד הזה.

משרד הרישוי כמובן סגור כל השבוע, אז הזמנתי בטלפון רשיון חדש. עוד שבועיים אמרו שיגיע הזמני, ועוד חודשיים יגיע לי קבוע.

צביקי, אתה בטוח שאני יכול לנהוג כרגיל בלי לשאת עליי רשיון? ז"א המדיניות היא לא לתת בכלל דו"ח, או שפשוט הם פחות מחמירים עם זה, אבל עדיין, שוטר שלא עבר עליו יום טוב יכול לתת לי דו"ח על זה?

הפכתי את הדירה שלי 7 פעמים ואני פשוט מתוסכל. ההסבר היחיד הוא שנחת עב"ם בחצר, וצמד חייזרים נכנסו לדירה שלי דרך החור של המפתח ולקחו איתם את הארנק והמפתחות שלי. זה אשכרה נראה לי ההסבר הכי הגיוני כרגע :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, חיפשתי איזה 4 פעמים באוטו. אני בוודאות נעלתי את האוטו עם המפתח לפני שנכנסתי הבייתה, אז המפתח נעלם או בדרך מהחנייה לדירה, או בתוך הדירה, וכבר חרשתי את כל האופציות האלה. פשוט אין הגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנב "מקצועי" יכול פשוט להזמין את זה

http://www.dealextreme.com/p/electronic-power-lock-pick-gun-with-w-l-led-illumination-8-piece-set-17581

*שיט, אני מקווה שאין פה גנבים בפורום, שלא יקבלו רעיונות D:*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמעט יומיים אבדו\נגנבו לי הארנק וצרור מפתחות שעליו היו מפתחות הבית והרכב.

מה עושים?!

עוברים לגור ברחוב, ללכת ברגל ולקבץ נדבות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...