Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור G12 או ZEREX

enash
שימו לב! השרשור הזה בן 4577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי עכשיו בורה 1.6 בנזין.

סידרתי בעית נזילה במי קירור, ועכשיו אני מתקל בשאלה איזה נוזל קירור לשים?

בספר רשום G12 בלבד וגם על המיכל.

בדקתי בשלוש חניויות חלקי חילוף ולא מצאתי את המבוקש וכולם אמרו שזה לא חשוב,

והעיקר שיהיה נוזל אדום. גם אני לא מבין למה רק G12 !

קניתי אחד של ZEREX, רשום: EXTENDED LIFE HEAVY DUTY FORMULA ANTIFREEZE/COOLANT

7000 HOURS או 3000000 MILES ו 50/50 DO NOT ADD WATER

האם זה בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיביזה שהייתה לי ממזמן שמתי את הנוזל הזה.

עושה את העבודה כנדרש, נסעתי איתו כשנתיים ולא היתה שום בעיה.

אני חושב שעד היום הרכב נוסע עם הנוזל קירור הזה :)

מצד שני הוא עלה לי כמעט כמו הנוזל המקורי ובמבט לאחור הייתי הולך על הנוזל המקורי!

ניתן למצוא אותו בכל מוסך מורשה בעלות של 60 שקל בערך לליטר וחצי (לא מהול!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בשלוש חניויות חלקי חילוף ולא מצאתי את המבוקש וכולם אמרו שזה לא חשוב,

והעיקר שיהיה נוזל אדום. גם אני לא מבין למה רק G12 !

בורות של אנשי חנויות חלפים ומוסכניקים.

נוזלי הקירור של היום הם נוזלים מתקדמים ומתוחכמים ויש לזה סיבות. אם תנבור קצת בפורום תמצא מספיק סיבות ללמה תמיד מומלץ לרכוש נוזל מקורי או לפחות להיצמד להמלצות ולהוראות היצרן בספר הרכב.

G12 הוא דווקא אחד הנוזלים המקוריים שקל למצוא בחנויות החילוף. נסה למצוא נוזלים מקוריים של יצרנים אחרים ולא ממש תצליח. במחירו המגוחך אני לא רואה שום סיבה ללכת על נוזל אחר.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות גם כמו עניין השמן מנוע, מאז שנת 2000 יצאו הרבה שמנים יותר טובים ממה שהיצרן המליץ בזמנו

יכול להיות ככה גם לגבי המים, לא כן? העיקר שיש למים את הדרישות והם עומדים בסטנדרט? בכל אופן תודה על התשובה גם אני מעדיף את המקור שהיצרן המליץ אני אבדוק בעוד חנויות הבנתי שיש כבר יותר חדש G12 PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה zerex ששמת לא תואם למפרט של ה g12.

בחנות חלפים אם אין להם במלאי מה שאתה צריך תהיה בטוח שהם יתאימו לך משהו אחר ויעשו ממנו מתאים ככה זה חנויות חלפים (לא כולם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל יצרן יש מפרט משלו שאמור לשמור על חלקי המנוע גומיות וכאלה , אתה יכול לקחת כל נוזל שעומד בדרישות היצרן כמו שאמרו לך באמת G12 קיים הרבה גם מקורי וגם חליפי - למהילה.

בחלק מהנוזלים יש חומרים כימים שעלולים להזיק למערכת נזק לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...