Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה להשכרה לרכבי אספנות בהרצליה שאפשר לעבוד בה על רכבים

CamaroRS69
שימו לב! השרשור הזה בן 4289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החניון תת קרקעי ונמצא במרכז הרצליה, החניון סגור עם שער וחונים בו רק רכבי אספנות במצבים שונים של שיפוץ.

רק לשם הבהרה, זה לא חניון ציבורי ואין כניסה לאנשים זרים בשום שעה לחניון ולכן מצויין לאכסון רכבי אספנות כיוון שהמקום הושכר על ידינו למטרה זאת בלבד. בחניון כולו יחנו כ9-10 מכוניות כאשר כרגע יש 4 מקומות פנויים.

היתרון של החניון הזה שיש אישור לעבוד על הרכב עם דיסקים או כל דבר אחר שעושה רעש ולרוב לא ניתן לעשות בבית.

יהיה אפשר להשאיר שם כלים גם למי שיבחר כיוון ששוב חוץ מבעלי המכוניות אין גישה לשם.

לפרטים נא לפנות אלי בהודעה פרטית או למתן 054-7672768

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין שאפשר לעשות רעש אבל השאלה היא אם יש שם אוורור?

יש לי בעבודה מחסן קטן שנמצא בחניון תת קרקעי וכל פעם שאני נמצא במחסן יותר מ-10 דקות אני חוזר מזיע למשרד (בלי לבצע עבודה פיזית מאומצת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מקומות נלקחו, נישאר מקום לעוד שניים נוספים,

אני כמובן מדבר על שטח עבודה, הרבה יותר גדול מחניה ממוצעת של רכב....

נא ליישר קו עם כללי החתימה באתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אשמח לקבל נתונים בהודעה פרטית.. תודה

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 4289 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...