Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים אפשריים ליונדאי ולוסטר

nirs_weet
שימו לב! השרשור הזה בן 4572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

מדובר ביונדאי ולוסטר ידנית 1.6GDI, על הנייר המנוע מפיק 140 כ"ס... על הכביש הוא מרגיש הרבה (מאוד) פחות! :cry:

מה הייתם מציעים לשפר ברכב הנ"ל אם ברצוני להגביר את:

1. בשרנות המנוע ותחושת הכוח

2. סאונד/ווקליות מערכת הפליטה, כך שתשמע דומה לרכבי ספורט מאותו הסגמנט (שירוקו?)

לשם השוואה, נהגתי בהונדה סיוויק 2007 1.8 סמ"ק בעל הספק דומה 140כ"ס על הנייר, אך לעומת היונדאי על הכביש גם מרגישים כל סוס וסוס מאותם 140.

דבר נוסף, נהגתי בשירוקו 160כ"ס של חבר, אין מה להשוות בכלל בין הרכבים (חוץ מהחזות אולי), ידה של הגרמנייה על העליונה בכל מצב!

*יש אפשרות כלשהי להפוך את הולוסטר שתהא דומה בצורה זו או אחרת לשירוקו מבחינת תחושת הכוח ואם לא אז לפחות שהיונדאי תעשה קולות שמעלים חיוך על הפנים בכל האצה..?

תודה וחג שמח.

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רק קיבלת את הרכב, תתחיל ללמוד אותו, ולתת למנוע לעבור ק"מ והרצה על מנת שיתן לך את מה שהוא מציע. זו ההמלצה שלי כרגע.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אך זו לא התשובה לה ציפיתי.

אני לא ילד חסר ניסיון בנהיגה ואם היה ברשותי סכום כסף נוסף, הייתי רוכש שירוקו בלי למצמץ.

אינני מתחרט על קניית היונדאי כלל אלא שהייתי שמח יותר אם הרכב היה קצת יותר "אופה" במקום רק "יפה". 8)

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף דוד כמו פה:

http://www.carshops.co.il/index.php?main_page=index&cPath=400&zenid=ca711e611d199be1f84c2be6a9575fe0

או פילטר אוויר פתוח, ששומעים אותו יותר בסל"ד גבוה..

אני חושב ששני הדברים יגרמו להתנערות מאחריות במקרה שיקרה משהו.. והרכב חדש (מסוגו) ככה שאין איתו ניסיון ולך תדע מה יכול לקרות עוד חצי שנה - שנה ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שאתה מתאר את זה אתה כן מתחרט. הרי עשית נסיעת מבחן על האוטו לפני שקנית, לא ראית שהוא לא זז?

שום דבר לא יתן לך שינוי משמעותי (או אפילו מורגש) מבחינת הכוח. מה שכן אתה יכול לעשות זה להחליף את הדוד האחורי

לאחד יותר מרעיש. הקטע הוא שהאגזוזים באמצע ולא פשוט למצוא דוד שיתאים לרכב שלך, תתחיל לחפש...:roll:

נ.ב.

גם מנועי 1.4 של VW נשמעים כמו מכסחת דשא.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כמות הסוסים, זה העובי של הרגליים שלהם.

או במילים אחרות, המומנט. ברכב שלך שיא המומנט מגיע ב4850 סל"ד.

אגב, יש לך 138 כ"ס והם מגיעים ב6300 סל"ד.

בין שני המספרים האלה נמצאת רצועת הכוח של הרכב.

תנסה לשמור את הרכב ברצועת הכח ואז תראה שהוא מרגיש הרבה יותר חזק ממה שהרגשת עד כה.

לגבי שיפורים, הרכב עדיין חדש לגמרי כך ששוק האפטרמקט שלו עדיין לא מפותח.

מחיפושים שעשיתי, אפילו סעפת פליטה לא מצאתי.

אם אתה רוצה סאונד, שים פילטר פתוח ודוד אחורי.

בהצלחה ותתחדש.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי איך שאתה מתאר את זה אתה כן מתחרט. הרי עשית נסיעת מבחן על האוטו לפני שקנית, לא ראית שהוא לא זז?

שום דבר לא יתן לך שינוי משמעותי (או אפילו מורגש) מבחינת הכוח. מה שכן אתה יכול לעשות זה להחליף את הדוד האחורי

לאחד יותר מרעיש. הקטע הוא שהאגזוזים באמצע ולא פשוט למצוא דוד שיתאים לרכב שלך, תתחיל לחפש...:roll:

נ.ב.

1. במסגרת התקציב שעמד לרשותי, אני לא מתחרט.

2. נסיעת מבחן ביצעתי ברכב בעל תיבה DCT רובוטית מאחר ולא היה רכב הדגמה ידני. הוסבר לי שהידני יהיה משמעותית יותר נמרץ...

בעניין המנוע 1.4TSI של השירוקו, הוא אכן לא נשמע מאוד ספורטיבי אך עם זאת הוא מנוע ביצועיסט במידה ניכרת ובנוסף מה שמאוד משך אותי הוא הרעש שבוקע מהאגזוז (הפלצות?), הרעש שהרכב עושה בשילוב שריקת הטורבו בסל"ד גבוה פשוט משכרת!

אין מצב להרכיב אלמנט על היונדאי שייתן לי תחושה דומה?

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לצרוב לך דיסק עם רעש של מנוע שירוקו

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כמות הסוסים, זה העובי של הרגליים שלהם.

או במילים אחרות, המומנט. ברכב שלך שיא המומנט מגיע ב4850 סל"ד.

אגב, יש לך 138 כ"ס והם מגיעים ב6300 סל"ד.

בין שני המספרים האלה נמצאת רצועת הכוח של הרכב.

תנסה לשמור את הרכב ברצועת הכח ואז תראה שהוא מרגיש הרבה יותר חזק ממה שהרגשת עד כה.

לגבי שיפורים, הרכב עדיין חדש לגמרי כך ששוק האפטרמקט שלו עדיין לא מפותח.

מחיפושים שעשיתי, אפילו סעפת פליטה לא מצאתי.

אם אתה רוצה סאונד, שים פילטר פתוח ודוד אחורי.

בהצלחה ותתחדש.

אם אכן הכוח מגיע בסל"ד כה גבוה, מדוע זה בסיוויק 1.8 שבו 140 כ"ס ב-6300 סל"ד ומומנט של 17.4 ב-4300סל"ד, הכוח מורגש באופן משמעותי כבר בסל"ד נמוך? הרי הנתונים של שני המנועים יחסית דומים...

איש איש באמונתו יחיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

312536_10150392868581023_227609031022_10569820_819699346_n.jpg

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4572 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...