Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אולי XSI? אולי רנו 19? (פוצל מקנייה ומכירה)

WebWizard
שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות שאני יקנה רנו 19, מנוע 1800, שנת 94, יד ראשונה, היא מהמשפחה שלי, ייקית ששמרה מאוד על האוטו. ההורים שלי הסכימו שהאוטו הנ"ל יהיה עד שאני ימצא את האוטו "המושלם" כי זה נורא קשה בלי אוטו. מה אתם אומרים ? (היא רוצה עליה 19000 אלף)

נ.ב

ושאני אומר שמרה, הכוונה היא לכל הטיפולים במוסך קרסו, לא הלוותה לאנשים אחרים לנהוג על האוטו, שמרה סופר עליו והוא במצב חדש חוץ מהגג שהצבע שם שרוף, בקיצור אוטו במצב מעולה+

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה19 לא מכונית מהנה במיוחד, אבל היא מרווחת ונוחה מאוד.

לדעתי מדובר בקנייה משתלמת אם אתה מוותר קצת על התנהגות לטובת רכב שמור ומוצלח למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכך, רנו 19 במצב שמור זאת אחלה קנייה בשבילך.

אני וחבריי הסברנו לך כבר פעמים רבות שלקנות רכב ספורטיבי , כשיש לך רשיון נהיגה

חודשים ספורים בלבד , היא טעות!

אם קיימת הזדמנות לרכוש רכב שמור ובמצב טוב (כגון הרנו), אז לך על זה.

עוד שנה שנתיים ,תוכל לקנות רכב ספורטיבי ואולי גם תדע איך להנות ממנו.

רנו 19 נותן תמורה לא רעה יחסית למחיר שלו.

למרות שהרכב שמור ,לדבריך , אני הייתי לוקח אותו לבדיקה , למניעת הפתעות יקרות

בהמשך הדרך....

בהצלחה!

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה עצבים. אל תשאלו.

בסוף הרכב הוא בכלל שנת 93, והדגם שלו לא מופיע במחירון.

בכל מקרה, המנוולת הזאת (אפילו שהיא קרובת משפחה שלי) לא רוצה לרדת שקל, שקל!! במחיר, לדגם שלה מורידים 5% מהמחיר של ה 19000 שהוא במחירון, ועוד את הצבע כי אמרתי שצריך להוריד לה בגלל שכל הגג שרוף.. :mad: היא לא רוצה לרדת שקל!! איזה עצבים.. ואי אפשר גם להתווכח איתה כי היא קרובת משפחה.. אוף הייקים האלו!! :mad:

אתם חושבים שזה עדיין שווה??

יד ראשונה, 102 אלף קילומטר.

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון,ועיקרון רציני ביותר,אני עם משפחה וחברים לא עושה עסקים!!!

למה לקלקל יחסים(בתנאי שהם טובים)על עיניינים מתכלים,מתבלים אשר יכולים לגרום רק לצרות צרורות.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון,ועיקרון רציני ביותר,אני עם משפחה וחברים לא עושה עסקים!!!

למה לקלקל יחסים(בתנאי שהם טובים)על עיניינים מתכלים,מתבלים אשר יכולים לגרום רק לצרות צרורות.

עמית

מסכים בעיקרון... אבל 19 אלף שקל למשפחתית קומפקטית עם מנוע 1.8, יד ראשונה ומאה אלף ק"מ על השעון - הייתי חורג ;-)

אני בעד - רק אל תהרוס את היחסים במשפחה בשביל זה.... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה למה למה,

למה כל הישראלים תמיד בטוחים שהמוכר חייב להוריד להם מהמחיר, ואם לא אז הוא מניאק או כל סוג אחר של "נשמה טובה" ?

עסקה מבוססת על הסכנה הדדית, מציאת המכנה המשותף, כששני הצדדים מרוצים .

לעניין הצבע השרוף בגג, אם לא מדובר בצבע כהה (כגון שחור / כחול כהה / אדום), אזי כנראה שהיא לא כ"כ שמורה כמו שאתה חושב.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, תן לי להסביר כמה נקודות..

למה שהיא לא תוריד מהמחיר?? בכל מקרה אנחנו נצטרך לעשות לגג צבע (צבע אדום), ואז אנחנו מוסיפים גם על המחירון שהיא רוצה עוד כסף, כסף שהיינו צריכים לחסוך בעת הקנייה ולשלם אותו בצביעה.

לעניין מה שאמרת ששתי הצדדים מרוצים.. אז ככה.. אנחנו לא מרוצים בכלל כי אי אפשר להגיע איתה בכלל להסכמה הדדית.. היא לא מוכנה להקשיב ולא רוצה להתפשר אלא היא רוצה 19000 וזהו. מה שהיא אמרה ככה היא רוצה ולא איכפת לה שצריך להוריד במחיר בגלל הגג השרוף והדגם שלא קיים במחירון שמורידים עליו עוד 5%.

בקיצור, העיסקה לא תצא לפועל מכיוון חוסר רצון שלה ללכת לכיוון שלנו.. זה כבר נהייה ממש קטנוני - היא טסה יום רביעי לארה"ב למשך חודש, הכסף שיש לנו לאוטו משתחרר ב 2.9 כלומר עוד כמה ימים, אמרנו לה שנתן לה צ'ק ביטחון ונפקיד לה את הכסף... אבל היא לא מסכימה.. למה? כי היא אומרת שהיא רוצה להשקיע אותו.. נו באמת.. אנחנו נברח לה? אנחנו משפחה! זה הקטע שאי אפשר היה כבר לוותר, אפילו שוויתרנו לה במחיר אבל הקטע עם הכסף, לא טוב בכלל ולכן כל העיסקה לא תצא לפועל.. :mad:

בתכלס, היא מפסידה, האוטו שלה ישכב עוד חודש מינימום, ואז נראה אם היא תמצא מישהו כמונו שיסכים לשלם לה בלי להוריד במחיר מה שהיא רצתה..

רק לסיום, רציתי להגיד המון תודות על כל התגובות, עזרתם לי רבות ! :wink:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תחכה עד שהיא תחזור מחו"ל. היא בוודאי תנסה עוד קצת למכור את האוטו ב 19000, ותבין בסוף שהיא לא תקבל את המחיר המלא, ואז תציע לה 18000 לאוטו ושלום על ישראל.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד , רנו 19 זה לא רכב סחיר מידי , בלשון המעטה.

כשהיא תחזור לארץ , והמציאות תטפח על פניה , והיא תבין שאף אחד לא יקנה ממנה את הרכב , במיוחד לא בסכום הזה , אז היא תסכים לרדת.

כמובן שהסכום הזה צריך להיות לפני בדיקה....

בגלל שהיא לא נשמעת כקרובת משפחה ידידותית במיוחד, הייתי לוקח את הרכב לבדיקה.

צבע לגג עולה באזור ה - 500 ש"ח אגב....

8)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו. היום יש לי מזל. סוף סוף...

הפג'ו שאמרתי (זוכרים? ה FOREVER שנת 95 יד שנייה) סוף סוף הוא בא לאבא שלי והוא מוכר אותה. וגם מסתדרים איתו על המחיר...

כמה שאני מאושר.. אין לכם מושג... :lol::lol::lol: האוטו שהכי הכי רציתי אותו סוף סוף יהיה שלי... איזה כיף... !

תודה !! :wink:

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאכן מצאת את הכלה המתאימה.

אסור לשמוח עד שהרכב עובד בדיקה במכון בדיקה אמין ובדיקת שעבוד....

תמיד , אבל תמיד יש הפתעות בדרך....

בהצלחה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7902 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...