Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 50,000 ש"ח לזוג + תינוק

yairs4
שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו זוג פלוס תינוק. אנחנו מחפשים רכב לא גדול מדי.

חשוב לנו שצריכת הדלק שלו תיהיה חסכונית(1 ל16 ומעלה בבין עירוני), אוט',עם תא מטען יחסית מרווח.

על מה הייתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בצריכת שיהיה קשה מאוד לקבל ממשפחתיות 1600 סמ"ק אוטומטיות סטנדרטיות, כולל החסכוניות ביותר שבהן. הונדה ג'אז יכולה להגיע לצריכת דלק כזאת אבל קצת קשה למצוא אותן בשנים האלו (מבוקשות מאוד!). אופציה אחרת היא להתפשר קצת על הגודל ולבחור במכונית קטנה יותר כמו סיריון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בתאוריה, הנסיון שלי עם אוקטביה 1.9 TDI לעומת 1.2 TSI מראה צריכה כמעט זהה בפרופיל השימוש שלי, בערך 7.5 ליטר ל 100 ק"מ שזה 1:13.3. בלי מזגן קצת יותר טוב.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיריון יכולה להיות אופציה לא רעה במידה ולוקחים בחשבון שבנסיעה ארוכה עם הרבה ציוד צריך לקשור על הגג...השאלה היא כמה יוצא להם לסוע בהרכב מלא+ציוד כי לשני מבוגרים, ילד ועגלה יש מקום בסיריון (מנסיון של אחי). חוצמזה שגם בסיריון כדי לקבל 16 ק"מ לליטר צריך לנהוג מחוץ לעיר ורגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפאביה סטיישן הייתי מצרף את שתי אחיותיה: פאביה עם בגאז' וכן סיאט קורדובה.

היו לנו במקביל פאביה סטיישן וקורדובה (שעדיין אצלנו) ובסופו של דבר העדפנו את הקורדובה שיותר אמינה ויש לה בגאז' ענק.

עוד רכב, די נדיר במקומותינו אבל לדעתי מתאים זה ניסן מיקרה.

בכל מקרה צריכת דלק כמו שציין פותח השירשור, קשה להשיג ברכב אוטומטי.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו זוג פלוס תינוק. אנחנו מחפשים רכב לא גדול מדי.

חשוב לנו שצריכת הדלק שלו תיהיה חסכונית(1 ל16 ומעלה בבין עירוני), אוט',עם תא מטען יחסית מרווח.

על מה הייתם ממליצים?

שלום,

לצערי דרישותייך מהרכב ביחס לתקציב אינן ממש ריאליות. המליצו לך לחפש אוקטביה דיזל/פאביה דיזל משומשת, והרי ברור שלא תמצא אחת במצב טוב כי רובן בשנתונים שנכנסים לתקציב שימשו מורי נהיגה/מוניות, ולגבי המגאן דיזל, ספק גם כן אם לא תמצא אחת שלא שימשה כרכב "עבודה".

קשה לי לומר בודאות לגבי גודל תא מטען ועגלה, אך האם שקלת לרכוש רכב בעל מנוע צנום ומשודך לתיבה ידנית, מה שיקרב אותך לצריכת הדלק שציינת? אם כן, הפיתרון בשבילך הוא הפיאט גרנדה פונטו מהשנתונים 2007-2008, רק שים לב לבדוק את גודלו של תא המטען.

מדובר ברכב שנותן תמורה די ראויה למחירו, עומד בסטנדרט בטיחות אירופי וחסכוני יחסית בדלק (מה שכמובן בא על חשבון ביצועי המנוע).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עמדתי באותו מצב כמוכם

קניתי רנו מגאן 2007 מהיבואן שנתן לי שנה אחריות

הסבתי אותה לנסיעה בגז(המיכל לא תופס מקום הוא במקום הגלגל ספייר)

תא מטען שלה ענק (אפשר להכניס סריון)

כל זה נכנס לתקציב כולל שנת ביטוח מקיף מהיבואן.

תעשו חושבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיריון ?

יש להם תינוק , איפה הם יקחו את העגלה , עם נגרר מאחורה ?

אם הם יחברו נגרר מאחורה צריכת הדלק תעלה ולא עשינו בעצם כלום :lol:

גם אני חשבתי על ההסבה לגז.

במצב כזה חלק מן הבגאז' נתפס לטובת הבלון,

אולי להתפשר קצת על צריכת הדלק ולקחת מאזדה 3 07-08

מאזדה 3 2008 עם קילומטראז' סביר יהיה קשה למצוא ב-50 אלף ש"ח, 2007 קצת יותר סביר. בכל מקרה זה לא "להתפשר קצת" על צריכת הדלק אלא להתפשר הרבה. מאזדה 3 לא מגיעה לצריכת דלק כזאת גם בנסיעות הכי רגועות שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...