Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

חוזר להתלבטות שלי עם מסכנות חדשות:

עשיתי מחקר מקיף ומסתבר שלמכשירים עם נעילת טביעת אצבע במסך יש חסרון אחר מאוד גדול עבורי. במקרה שהמסך נשבר הם מאוד מורכבים לפירוק ותיקון ומעבר לכך המסך מגיע יחד עם חיישן סריקת טבעית אצבע לכן מסך כזה למכשירי שיומי עולה באליאקספרס בממוצע 120!$

בהשוואה לכך שמסך ללא טבעית אצבע עולה בממוצע 20 דולר ולכול מכשיר שהיה לי נשבר המסך פעם אחת לפחות אני חושב שהפיטצר של סריקת טבעית אצבע על המסך זה יותר גימיק טיפשי שנועד לדחוף אותנו לקנות מכשיר חדש ברגע שהמכשיר שלנו ישבר בגלל עלויות התיקון הלא כדאיות.

שלא נדבר על כך שזה עובד פחות טוב מסורק טבעית אצבע רגיל.

אגב אני משתעשע בבניית מחשבון להתאמת טלפון סלולרי תרצו לנסות אותו ולתת לי פידבק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2800 - ממש סוללת עייפון,אלא אם כן המ"ה תהיה חסכונית רצח ויהיה אפשר להתמודד יום שלם עם המכשיר - אני רואה אנשים רצים עם מטען מפה לפה (או במשרד משאירים קבוע על האלחוטי)

בלי קשר - למה אין ייבוא רשמי למכשירים? אין שום מוצר גוגל שנמכר בארץ? אולי אם יהיה יבואן רשמי המחירים יתייצבו קצת.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עכשיו בהתלבטויות.

כרגע עם S8 שאיתי שנתיים, מאוד מרוצה.

חוץ מהעובדה שהמסך שלו מרוסק לגמרי ואני חייבת לתקן.

תיקון מסך עולה 600 ש"ח. ואז אני נשארת עם טלפון בן שנתיים.

חשבתי שאולי כבר הגיע הזמן לשדרג. ממש לא אהבתי את ה S10 הרגיל כי הוא ענק וכבד.

ממש נראה לי ה S10e אבל לא בטוחה שהוא שווה 2150 ש"ח.

ארגיש שידרוג יחסית ל S8? הסוללה שלו תהיה יותר טובה מהטלפון שלי בן השנתיים?

אולי פשוט לתקן ב 600 שח וזהו לבינתיים?

מה שחשוב לי זה שיהיה קומפקטי (הכל יחסי בחיים), קל, מהיר, עמידות מסויימת למים ומצלמה סבבה.

רוב הסינים (אם לא כולם) לא פוגעים במה שביקשתי (רובם ענקיים ומבחינתי S8 זה המקסימום).

מבקשת את חכמת ההמונים.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, עדיין שווה לתקן ב 600₪ את ה s8.

לבן שלי יש s8, אצלי S9 ויצא לי לשחק עם s10e. לדעתי, אם לא מחפשים מסך שטוח, אין שום שדרוג שמצדיק תוספת כזאת במחיר.

לא במהירות, לא במצלמה ולא בסוללה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך עובדים עם מכשיר סלולרי שהמסך מרוסק לגמרי? :|

בלי להעליב אבל זה נשמע כמו סבל ממשי ביומיום,לא ברור איך ממשיכים משם

אם המתנת עד עכשיו ואין לך בעיה למשוך עוד כמה חודשים - ה S11 בטח ייצא בפברואר\מרץ,אולי שווה בדיקה

או להתחיל לסקור את שוק הסינים (שיאומי,OP,וואווי,מייזו,והשאר)

נ.ב מסכים פעם היו ממש ענקיים,היום מתרגלים לכל מסך (5" נחשב כבר קטן,6" כבר ממש לא נורא ועדיין אפשר להחזיק ביד 1 ולבצע פעולות,גם לבעלי ידיים קטנות)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סבל יומיומי,

אתקן אותו וזהו, תודה!

הייתי בדילמה שלך עד לפני כמה שבועות (דפדף כמה דפים אחורה פה). בסוף תיקנתי בדינאמיקה ב650 שקל. תיקון מוצלח למדי. ממליץ.

לדעתי s8 עדיין מאוד רלוונטי ולא תקבל שום תמורה משמעותית משידרוג לדגמים המתקדמים יותר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הכריזו על הפיקסלים החדשים...

מחיר ביזיון.

הקטן עם מסך 90Hz וסוללת 2800mAh - אני רוצה לראות איך זה יעבוד להם.

בנוסף, תומך בטעינה של לפני 4 שנים - עד 18W :roll:

בפיקסל האינטגרציה בין חומרה ותוכנה היא ברמה מאוד גבוהה. לכן אין בהכרח קשר לנתונים שאתה מכיר מיצרנים אחרים.

המכשירים יודעים לסחוט הרבה יותר מכל מה"צ של המעבד או מכל מיליאמפר בסוללה, או מהפיקסלים במצלמה...

ספציפית לעניין הריפרש של המסך ב4, הוא דינמי בין 60 ל90 הרץ על פי סוג התוכן.

מציע שלא תקטול את המכשירים עד שתשתמש באחד.

כל עוד שהליין הזה יהיה קיים, לא אקנה יותר מכשירים מיצרנים אחרים.

לגבי היעדר יבוא רשמי, לא ממש אכפת לי. בעידן של היום כל כך קל לייבא בעצמך כל דבר שנמכר אונליין. גם אם באופן רשמי לא נשלח לארץ.

gkiller,

אחרי הפעם הראשונה שנשבר לך מסך, לא חשבת לקנות מגן שמקיף את המכשיר מ4 כיוונים? אני מפיל את המכשיר שלי לעיתים קרובות ללא שום חשש. משתמש כבר שנים במגן unicorn beetle supcase.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי והגעתי למסכנה שאני מעדיף לשבור מסכים ולהחליף מכשירים אבל לפחות להנות מהדרך.

המגנים הרציניים (כמוOTTERBOX לדוג') הופכים את המכשירים למאוד מגושמים אישית עבורי זה בילטי נסבל ואני מסתפק במגן TPU רגיל שבין היתר גם מגשם את המכשיר אבל פחות נורא.

ועדיין בהרבה מכשירים בימינו המסכים בולטים מעבר למסגרת המכשיר (קמורים ובעלי פינות מעוגלות למיניהן) לכן גם בתוך מגן רגיל המסך לרוב בולט מחוץ למכשיר מה שהופך את המגן לחסר תועלת במקרה של פגיעה במסך וגם מגן זכוכית לא מכסה את הפינות הקמורות שהן נפגעות הכי הרבה.

אגב פעם אחרונה שנשבר לי המסך היה ב2016 בתאונת אופנוע ואני בטוח שגם OTTERBOX לא היה מציל לי את המסך. מאז החיים שלי השתנו מאוד (מגורים, מקום עבודה וכו...) וכרגע ההסתברות לכך נמוכה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיקסל האינטגרציה בין חומרה ותוכנה היא ברמה מאוד גבוהה. לכן אין בהכרח קשר לנתונים שאתה מכיר מיצרנים אחרים.

המכשירים יודעים לסחוט הרבה יותר מכל מה"צ של המעבד או מכל מיליאמפר בסוללה, או מהפיקסלים במצלמה...

ספציפית לעניין הריפרש של המסך ב4, הוא דינמי בין 60 ל90 הרץ על פי סוג התוכן.

מציע שלא תקטול את המכשירים עד שתשתמש באחד.

כל עוד שהליין הזה יהיה קיים, לא אקנה יותר מכשירים מיצרנים אחרים.

לגבי היעדר יבוא רשמי, לא ממש אכפת לי. בעידן של היום כל כך קל לייבא בעצמך כל דבר שנמכר אונליין. גם אם באופן רשמי לא נשלח לארץ.

gkiller,

אחרי הפעם הראשונה שנשבר לך מסך, לא חשבת לקנות מגן שמקיף את המכשיר מ4 כיוונים? אני מפיל את המכשיר שלי לעיתים קרובות ללא שום חשש. משתמש כבר שנים במגן unicorn beetle supcase.

לכל מי ששוקל מכשיר פיקסל, המלצת קריאה :

https://www.geektime.co.il/a-year-after-pixel-3-review/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין במעבדים ולא בסוללות, אבל מה שכתבת לגבי מצלמות ופיקסלים וסחיטה זה ממבו ג'מבו חסר פשר והגיון.

זה אפילו לא חירטוט שיווקי, זה חסר משמעות לחלוטין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבל את התנצלותי.

אל תקנה.

אני אהנה מהטלפון לבד

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לטלפון הזה בערך שנה...

אבל כשנותנים לי ב 2019 מכשיר עם 90HZ וסוללת 2800 עם טעינה בקצב עלוב-2017-משהו של 18W אני חושש

הסוללה בפיקסל 3 בקושי הספיקה לעבור חצי יום ורוב הכתבות בנושא מראות שהסוללה בפיקסל 4 תהיה אפילו פחות טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שתצטער, להיפך.

רק קח בחשבון שקל מאוד להישאב לתוך ה Eco system שלהם (iCloud,Apple music וכו'), ולא כל כך קל לצאת.

היתרונות כמובן ברורים (תמיכה מובטחת להמון שנים קדימה, מערכת הפעלה איכותית יותר וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...