Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

רדמי 8 יקר יחסית למה שהוא נותן כי הוא חדש לגמריי, אני הייתי לוקח mi 9t, עולה בארץ 1200 שקל. טלפון טוב עם מצלמה טובה בטרייה טובה מסך אמולד בלי מגרעת. תתחדש

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על הרבה ביקורות וקשה להגיד שהMI9T יותר טוב מהNOTE 8 PRO בצורה חד משמעית.

הNOTE 8 PRO כרגע עולה כ950 ש"ח הMI9T עולה 300 שקל יותר כאשר הHONOR 9X שמקביל לMI9T עולה 700 ש"ח באלי שזה 100 דולר פחות מהMI9T ו550 ש"ח פחות מהמחיר שלו בארץ שזה כבר הבדל משמעותי.

בקצרה בחירה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך הרבה איפה ליפול, ההבדלים קטנים מאוד. גם במחיר, גם בביצועים. אני הייתי לוקח 9t בגלל מסך לד ומעבד קוולקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי, חיפשתי בשרשור אבל ללא הצלחה (יותר מדי הודעות).

החלפתי סמסונג בסמסונג בפעם האחרונה לפני שנתיים וחצי בערך. עכשיו מחליף שוב ולהבנתי יש שתי שיטות עיקריות להעביר מידע - דרך חשבון הגוגל (עם restore) ודרך ה-smart switch של סמסונג. פעם קודמת זכור לי שההעברה הייתה מאוד חלקה והמכשיר החדש היה כמעט בבואת מראה של הישן. עכשיו העברתי דרך חשבון הגוגל ואמנם הרוב עבר אבל צריך לעשות סטאפ מחדש של הרבה דברים. מה אני עושה לא בסדר לדעתכם?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהאפליקציות דורשות רישום מחדש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, בסופו של דבר זה סתם עייפות מצדי - אחרי הריסטור של גוגל השתמשתי גם בסמארט סוויץ ועכשיו שני המכשירים הם כמעט קופי אחד של השני. תודה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Smart Switch עובד בצורה מצוינת עם כמה מגבלות (לפחות נכון ללפני שלושה חודשים +-):

* גירסת ה-SS צריכה להיות אחרונה בשני המכשירים

* מכשיר המקור צריך להיות iPhone, Samsung, LG ועוד כמה, על אחרים לא בהכרח עובד טוב.

* עדיין יש מספר דברים נוספים שצריך לעשות לבד, WhatsApp הכי מפורסם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא וואצאפ הכי קל ולא תלוי בכלום,ססמת ג'מייל,רוחב פס הגיוני ויאללה (לי לדוגמה לקח לגבות 13גיגה בערך יומיים,עם הפסקות)

בטוח שה SS תומך באייפון ?! :shock: פייי איזה שת"פ.

תכף אפל יאפשרו לגבות את הוואצאפ בעייפון לעוד מקומות מלבד ה icloud הארור (בשביל מי שעורק מאייפון לאנדרואיד)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני רוצה לקנות לאשתי טלפון חדש. סינים פחות באים בחשבון (כמה שלא הסברתי לה שסינים זה כבר לא מה שהיה פעם)

חשוב מאוד מצלמה טובה ומחיר סביר.

חשבתי על סמסונג S9. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון טוב, בטריה קצת חלשה, מעבר לזה מצויין. אם אתה יכול לקנות את דגם הפלוס, יש לו בטריה עדיפה

S9 רגיל אפשר לקנות ייבוא רשמי ב-2100 לא באילת.. S9 פלוס ייבוא מקביל מתחיל מ-2400.. רשמי בטח מ-2800 - הפרש לא מבוטל. ואם כבר אז כדאי לבדוק NOTE9. אותו מחיר כמו S9 פלוס, אפילו מעט נמוך יותר, אבל סוללה עוד יותר גדולה וגם המסך קצת. בנוסף יש סטילוס. האמת, לא ברור לי איך המחירים לא ירדו על כל אלו כשכבר יצא נוט10 ולא רחוקה ההכרזה על S11.

S10E ייבוא רשמי מ-2350, אולי באמת יותר שווה. הכל תלוי אם חשובים דברים כמו ה-notification led וסריקת קשתית שאין בסדרה S10.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אני רוצה לקנות לאשתי טלפון חדש. סינים פחות באים בחשבון (כמה שלא הסברתי לה שסינים זה כבר לא מה שהיה פעם)

חשוב מאוד מצלמה טובה ומחיר סביר.

חשבתי על סמסונג S9. מה דעתכם?

מנסיון עם ה- S9 וה-S10E, הייתי יותר ממליץ על השני. ל-אס9 יש קצוות מעודלים מה שהופך את המכשיר לחלק מהאנשים ללא נוח ולפעמים גם יש נגיעות לא מכוונות עקב כך.

לאס 10 אי, יש מסך שטוח ולא מעוגל, ולכן אין דברים כאלה שם.

מלבד זה, מכשירים מאוד דומים באיכות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הכריזו על הפיקסלים החדשים...

מחיר ביזיון.

הקטן עם מסך 90Hz וסוללת 2800mAh - אני רוצה לראות איך זה יעבוד להם.

בנוסף, תומך בטעינה של לפני 4 שנים - עד 18W :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...