Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

תעדכן מה ואיפה קנית בבקשה

כרגע לא מצליח לקנות, פניתי לרוב החנויות שקרובות לבית ולעבודה, לאף אחד אין במלאי שחור או אין במלאי עם אחריות שנה או אין במלאי יבואן מקביל.

בו זמנית כולם מפרסמים בזאפ שיש להם את המכשיר ב700 וקצת בזאפ.

bait and switch ישראלי טיפוסי.

תבוא בגלל המחיר, אנחנו כבר נדאג למכור לך את הגרסה היותר יקרה. ניתן לך במתנה מגן מסך שעלה לנו 20 אגורות כדי שתרגיש גבר שדפק את המערכת.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונות הסרטונים: כדאי להעביר את התמונות לשרתים של גוגל לגיבוי וגם הקבצים עצמם יהיו באוויר ולא בתוך המכשיר.

לגבי טלפון ספציפי: שיאומי A1 יעשה את העבודה לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק שאני כאן, כי בדר"כ באים להתייעץ איתי לגבי טלפונים, אבל לפעמים גם היועצים צריכים יעוץ :-)

היום אני משתמש בנוקיה לומיה 930 - אחד המכשירים הטובים שהיו לי, אם לא ה... אבל בשבועות האחרונים הוא הפסיק להשמיע קולות, ונראה שזה הזמן להחליפו. מבחינה כספית חשבתי להישאר באזור של עד 1500 ש"ח, אני יכול למתוח את זה לכיוון ה 2000 אם משהו ידליק אותי ממש (אני כן מחפש איזשהו X factor בטלפון), אבל מעדיף שלא - פשוט כי אני חושב שלא הגיוני עבורי להוציא סכומים כאלו על טלפון.

השימוש שלי מאוד צנוע: טלפונים, ווטסאפ, פייסבוק, פנגו, וויז, ותמונות של הילדים.

הדבר שהכי הפריע לי בנוקיה שיש לי היום זו המצלמה: תאורטית היא 20MP, וכשיש זמן לצלם ויש תאורה סביבתית היא מוציאה יופי של תמונות, חדות, מלאות בפרטים, ועם צבעוניות יפהפיה - הבעיה היא שהילדים שלי לא עומדים ומחכים שיצלמו אותם, הם רצים, ומהר, ולמצלמה של הנוקיה לוקח המון זמן לפקס והמון זמן לצלם. באייפון של זוגתי, להשוואה, לוחצים ויש תמונה באותה עשירית שניה. אני חייב טלפון עם מצלמה שמפקסת ומצלמת מהר, רצוי מערך של שתי מצלמות)

הדבר שהכי אהבתי בנוקיה זו הבטריה: למרות שתאורטית היא לא גדולה, גם אחרי שלוש שנים של שימוש היא מחזיקה בכיף יום/יום וחצי, וטעינה של פחות משעה ממצב די גמור מביאה אותה ל 60-70-80 אחוז סוללה, די והותר כדי להמשיך לעבוד כמו שצריך. למעשה, מאז שיש לי את הטלפון הזה אני כבר לא מחזיק מטען ברכב, פשוט כי אין בו צורך. אני חייב בטריה שתחזיק לפחות יום.

מעבר לזה, הייתי שמח למסך כמה שיותר גדול, אבל שהמכשיר לא יהיה גדול יותר מהנוקיה (71*137), ולרזולוציה כמה שיותר גבוהה.

אז עכשיו האופציות:

• סמסונג A8 2018 (להלן האופציה הבנאלית) - עולה בסביבות ה 2000, שזה יותר ממה שאידאלית אני רוצה להוציא, אבל למרות שמעולם לא היה לי מכשיר של סמסונג, אני מניח שיהיה קשה ליפול עם המכשיר הזה, והוא גם יקבל אנדרואיד 8. לשלילה הוא יקר, אין לי מושג אמיתי איך המצלמה שלו, והוא בסופו של דבר מכשיר אמצע הדרך.
  • OnePlus 5t - למרות שאני לא חובב סיניים (מעדיף שגוגל וה NSA ידעו את הסיסמאות שלי מאשר הממשל הסיני), שמעתי שהמכשיר הזה מוצלח למדי למרות ששוב הוא יקר יותר מהתקציב הראשוני שהקצבתי לנושא. עוד בעיות: המכשיר עומד להיות מוחלף החודש/חודש הבא והוא חסר הגנה ממים.
  • מייזו pro7 - מעבר לבעיות המוצא של המכשיר (NSA, הממשל הסיני וכו') המכשיר מעוצב יפה, מצוייד בשתי מצלמות אחוריות, יש לו חיבור 3.5 לאוזניה, הוא בגודל הנכון עבורי, והוא נופל יופי בתקציב שלי. לשלילה יש לו מעבר חדש של מדיהטק, והוא מריץ אנדרואיד 7 בלבד, בלי סימנים לשדרוג באופק.
  • לגבי שאר הסינים מצאתי מבחר מבלבל של מותגים, תת מותגים, ודגמים, ולא באמת מצאתי משהו שאהבתי בינתיים - מלבד, אולי הוואווי P20 שכבר עולה כמו גלאקסי S9.

סליחה על החפירה, אשמח לרעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הגלקסי a8 והמייזו פרו 7 אפשר לבדוק בחנויות בתצוגה(בבאג)

לי גם חשוב העניין של צילום אובייקטים זזים. מהנסיון המועט שבדקתי, שניהם עומדים בציפיות, אבל עדיף תבדוק גם אתה

לי אישית יש את הוואןפלוס 5t והוא גם טוב בהקשר הזה. אני משתמש הו כבר חודשים בערך, ומאוד מרוצה מהמכשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תמונות, לא חסרים סרטונים של השוואות בין טלפונים שונים. תפתח יוטיוב ותראה סרטונים.

היום הסוללות מאוד טובות שמחזיקות לפחות יום שלם, לכן גם בעניין הזה לא הייתי חושש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

95 אחוז מהסירטונים ביוטיוב לא שווים כלום בהקשר הזה.

מראים לך אחלה תמונות, אבל שוכחים להגיד שתמונות צולמו על חצובה/ עם 2 ידיים יציבות או שצילמו רק אובייקטים סטטיים

ככה אני נפלתי עם הוואןפלוס 3T. מצלמה אחלה, אבל כמעט בילתי אפשרי לצלם שיהיה בפוקוס עם יד אחת או לצלם אובייקטים שזזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

זו בדיוק הבעיה שיש לי עם המצלמה בטלפון הנוכחי שלי - תמונות סטטיות יוצאות נפלאות, אבל עד שהוא מסיים לפקס ולצלם אוביקטים זזים, האוביקט כבר לא בפריים, יוצא מטושטש, או פשוט לא בפוקוס כי הפוקוס זז הלוך ושוב והחליט על מיקום אקראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה טובה (יחסית) זה אחד הגורמים שקל למדוד ולא בעיה לחפש כמה חוות דעת ולאתר את הדגמים המובילים.

זה עדיף על חוות דעת של חברי פורום, שמספר הדגמים שניסו מוגבל.

עקרונית, זה גם מה שמבדל דגמים יקרים מזולים, אבל אפשר תמיד לקנות את ספינת הדגל של השנה שעברה, ולחסוך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשואלים, רוצה להחליף לאמא את המכשיר.

אמא מבוגרת מאוד ולכן עדיף מכשיר פשוט ככל הניתן. מה חשוב?

1. זיכרון גדול, כדי שתוכל לשמור הרבה תמונות וסרטונים של הנכדים

2. עוצמת קול, צלצול ודיבור

3. מערכת הפעלה יציבה ו"ערומה" ככל האפשר, כלומר כמה שפחות אפליקציות שבאות בילד אין

מעוניין להשקיע עד 800 ש"ח.

אני רגע לפני קניה, כי היומולדת אוטוטו ואין לי זמן לחכות. המועמדים הסופיים הם:

1. Xiaomi Mi A1

2. Xiaomi Redmi Note 5 (Redmi 5 Plus)

הראשון עולה 895 ש"ח, השני 745 ש"ח. לראשון 64GB לשני 32GB. החומרה כמעט אותו דבר.

על הראשון מצוין שמערכת ההפעלה היא אנדרויד וואן, על השני זה לא כתוב.

מה אומרים המומחים?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטטתי את המחירים של KSP, יש לי חנות מתחת לעבודה.

יש לך לינק למחירים שציינת? מוכן לשלם על משלוח מהיר לאותו יום.

שאלה לגבי האנדרואיד, אני מעדיף מערכת הפעלה כמה שיותר ערומה ובסיסית, בלי אפליקציות של היצרן.

עוד נקודה לרעת ה A1, דורש כבל מסוג C, פחות שכיח כרגע ולכן אמא שלי תצטרך לקחת את הכבל איתה למקרה שתרצה להטעין.

אני לא מחפש משהו קוטל קנים, אלא את המכשיר הכי יציב, נטול אפליקציות ופשוט לתפעול שאפשר.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה לרעת ה A1, דורש כבל מסוג C,

זה יתרון, לא חיסרון. הרבה יותר נוח ועמיד. אז תקנה שלושה, מה הבעיה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...