Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בהנחה והם באותו מחיר, מה עדיף, MI A2 או redmi not 6 pro?

המצלמה ה-A2 טובה יותר....

תחליט מה חשוב לך יותר

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה של הa2 טובה יותר משמעותית?

כי הוא בדיוק באותו מחיר (אבל אני מתפשר שם על חוסר יכולת הרחבה לזיכרון, ועל גודל בטריה)

חוסר יכולת להרחיב זיכרון זה לא חשוב, עיקר הזיכרון מתבזבז על תמונות, ולזה יש גיבוי ללא הגבלה של גוגל, אז פשוט תזכור למחוק תמונות פעם בחודש וזהו, המצלמה והמעבד ב a2 הרבה יותר טובים, רק הבטרייה קטנה יותר, 3000 מיליאמפר מול 4000.אני הייתי לוקח a2 בגלל המצלמה, הבטרייה מספיק טובה. לרוב פלאפונים יש בטריה בגודל הזה או פחות, לסמסונג s9 יש גם 3009 מיליאמפר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי להשתמש עם ה-A2, אבל חד וחלק אני יכול להגיד לך שהמצלמה של המי 6 נוט פרו היא ברמה מאוד מספקת. אפילו בצילומי לילה.

וכמובן הסוללה תהיה הרבה יותר טובה. לי היה רדמי 4X עם אותה סוללה אבל מעבד משמעותית פחות חסכוני והוא היה מספיק לי ליום וחצי עם שימוש כבד(4 שעות וויז ביום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרדמי נוט 4X מחזיק אצלי 36 שעות, ומדובר במכשיר בן שנה וחצי שהסוללה שלו כבר מתחילה להראות סימני עייפות ראשונים.

התחושה שלי היא שאצטרך להתחיל לחפש מחליף בעוד כחצי שנה או קצת יותר.

בינתיים בבית יש שני מכשירי high end - מי8 ונוקיה 8 ובעליהם מרוצים מאד. מתברר שמכשירים "סיניים" שעולים כמו דגמי ביניים של היצרנים היוקרתיים (עלו כ-1800 ש"ח, הנוקיה בארץ והשיומי באירופה) נותנים חוויית משתמש מצויינת. ומכשירי ה-Mi4c חיים 2.5-3 שנים, אם כי הצריכו החלפת סוללה פעם אחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם על הטלפון במבצע הבא? בהשוואה לשיומי 4A?IMG-20181115-WA0014.jpeg

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה בואו תהיו מועילים

OP6T או Mate20pro?

במקום לכתוב למה כן כל אחד מהם, אני ארשום דווקא למה לא.

למה לא מייט:

1. מפחד פחד מוות מהממשק שלו (היה לי P9 והממשק שם היה פסולת גרעינית). אני יודע שהם שינו אותו מאז אבל עדיין כל הביקורת השלילית שאני שומע עליו היא בכיוון הממשק.

2. עדכונים שפחות או יותר לא קיימים.

למה לא 6T:

1. כי הוא סתם כזה ובא לי משהו יותר מעניין. יש לי היום 3T ואני מת עליו, אבל הוא כזה עושה את העבודה ולא יותר.

2. הוא רחב יותר ולכן פחות נוח לשימוש ביד אחת.

כל שאר הדברים (מחיר, מגרעת) פחות קריטיים לי ומה כל אחד מהם עושה טוב אני יודע. ברור לי שהמייט יותר טוב מה-6T כמעט בכל אספקט טכני, וזה בדיוק מה שמושך אותי בו - המצלמה המשוגעת, הסוללה הפסיכית, וגם בא לי קצת להשתמש בפ'יצרים המגניבים שיש לו (כמו חיבור למסך ושימוש כמחשב ועוד דברים שנראים ממש מגניב על הנייר ואני בטח אשתמש בהם פעם וחצי).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחות בהכל

תודה על המענה המהיר. ניסיון נוסף עם טלפון אחר:

https://ali-buy.com/nuu-mobile-x5/

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מכל מיני שיקוצים, יש חברה טובה שעושה טלפונים טובים בזול, קנה מהם, קח שיאומי, חפש בזאפ את הדגם הזול ביותר שלהם וסגור פינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם על הטלפון במבצע הבא? בהשוואה לשיומי 4A?[ATTACH]512333[/ATTACH]

אפילו לא בצחוק.

אני משתמש כרגע במוטו G דור ראשון שהוא היה טלפון זול בשנת 2013(!!!) ויש לו מפרט יותר טוב מל-LG הזה. ממש ממש לא כדאי.

אגב, המוטו הוא טלפון מחודש, שקניתי חלופי סביב ה-100 שקל. ככה שתבין את הפרופורציות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה בואו תהיו מועילים

OP6T או Mate20pro?

במקום לכתוב למה כן כל אחד מהם, אני ארשום דווקא למה לא.

למה לא מייט:

1. מפחד פחד מוות מהממשק שלו (היה לי P9 והממשק שם היה פסולת גרעינית). אני יודע שהם שינו אותו מאז אבל עדיין כל הביקורת השלילית שאני שומע עליו היא בכיוון הממשק.

2. עדכונים שפחות או יותר לא קיימים.

למה לא 6T:

1. כי הוא סתם כזה ובא לי משהו יותר מעניין. יש לי היום 3T ואני מת עליו, אבל הוא כזה עושה את העבודה ולא יותר.

2. הוא רחב יותר ולכן פחות נוח לשימוש ביד אחת.

כל שאר הדברים (מחיר, מגרעת) פחות קריטיים לי ומה כל אחד מהם עושה טוב אני יודע. ברור לי שהמייט יותר טוב מה-6T כמעט בכל אספקט טכני, וזה בדיוק מה שמושך אותי בו - המצלמה המשוגעת, הסוללה הפסיכית, וגם בא לי קצת להשתמש בפ'יצרים המגניבים שיש לו (כמו חיבור למסך ושימוש כמחשב ועוד דברים שנראים ממש מגניב על הנייר ואני בטח אשתמש בהם פעם וחצי).

לא רוצה להיות המבאס, אבל אם אתה מצפה לטלפון שיהיה משמעותית טוב יותר מהוואןפלוס שלך, אתה תתאכזב.

ואת זה אני אומר לך בתור מישהו שהיה לו וואןפלוס 3T, יש לו 5T כיום, ולחבר יש את ה-6 שיוצא לי לראות אותו על בסיס כמעט יומי.

הטלפונים ממש כבר מיצו את סף היכולות שלהם לשלב זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק במאה אחוז, ואני גם חייב להגיד (מקווה שאשתי לא קוראת את זה) שאין לי באמת שום סיבה טכנית מהותית להחליף את הטלפון. הוא עובד מעולה, מהיר בטירוף, הסוללה מחזיקה בכיף יומיים, יש לו אנדוראיד אוריאו עם פחות או יותר כל הפיצ'רים שנחשבים למאסט ותכלס, אם לא הייתי gear whore לא הייתי אפילו חושב על להחליף אותו. הסיבה שאני רוצה לעשות את זה היא קודם כל סתם כי בא לי, ושנית כי אני רוצה משהו אחר עם סט פיצ'רים קצת אחר - מצלמה יותר מעניינת (רוצה להתחיל לנצל את הטלפון יותר לצילום מזדמן), מסך שתופס יותר שטח (בזלס יותר קטנים) ו... נו לא יודע, סתם, בא לי משהו חדש. מה אתה רוצה ממני?! :lol:

אם אתה רוצה טלפון מיוחד, תנסה xiaomi mi mix 3,אין יותר מיוחד ממנו נכון להיום, עם מצלמת סלפי קופצת.

תודה, לא יקרה. לא מצליח לעכל את הממשק שלהם.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...