Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להחליף את A7 2017, בעדכון תוכנה האחרון התחיל לזוז ממש לאט והוא רק בן 2.5... לרוב זה לא מגיע בשלב כזה מוקדם.

הדגם המקביל ל-A7 2017/2018 הוא A50.

לא מצלמת דגל, אבל עושה את העבודה.

ל-A70 יש לכאורה מצלמה טובה יותר עם מספר פסיכי של פיקסלים, אבל במבחנים למיניהם קשה למצוא הבדל ממשי בינה לבין המצלמה של ה-A50

זמני סוללה מהטובים שתמצא באנדרויד, עדכונים מגיעים בזמן סביר, כל פעם כחודשיים אחרי פיקסל.

ה-A7 2018 וה-A50 הם 95% אותו מכשיר, אחד לאחד, חוץ משדרוג מעבד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם המקביל ל-A7 2017/2018 הוא A50.

לא מצלמת דגל, אבל עושה את העבודה.

ל-A70 יש לכאורה מצלמה טובה יותר עם מספר פסיכי של פיקסלים, אבל במבחנים למיניהם קשה למצוא הבדל ממשי בינה לבין המצלמה של ה-A50

זמני סוללה מהטובים שתמצא באנדרויד, עדכונים מגיעים בזמן סביר, כל פעם כחודשיים אחרי פיקסל.

ה-A7 2018 וה-A50 הם 95% אותו מכשיר, אחד לאחד, חוץ משדרוג מעבד.

המחיר לא ממש מצדיק את הA5 על כמה שאני רואה.

יש דעות לגבי השיאומי note 8 pro?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיומי נוט 8 פרו אחלה מכשיר, אחיין שלי בידיוק קנה לאחר שהמסך של הS8+ הלך כליל.

הוא לא מרגיש שינמוך ואפילו טוען שהממשק מהיר וחלק יותר, המצלמה של ה64MP ביכלל מצויינת, WOW!.

ניקנה מGOMOBILE ביגרסת 128GB ב869 שקל, הקייס המקורי כן היה בחבילה :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה כדאי להשתמש (באופן כללי, לאו דווקא במקרה הספציפי) במטען שמסופק ביבוא המקביל בארץ, כי אתה לא יכול באמת לדעת עד כמה הוא איכותי.

לכן הייתי רוכש מטען QC 3.0 מחברה שמייצרת מטענים איכותיים (Anker, Aukey, Blitzwalf), אולי יש עוד שאני לא מכיר - אישית מעדיף את Anker מבין כל האופציות.

בהנחה והמכשיר תומך. (באתר של שיומי מציינים תמיכה בטעינה מהירה 18W עם המטען המקורי, אבל לא מציינים תמיכה ב QC).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיומי נוט 8 פרו אחלה מכשיר, אחיין שלי בידיוק קנה לאחר שהמסך של הS8+ הלך כליל.

הוא לא מרגיש שינמוך ואפילו טוען שהממשק מהיר וחלק יותר, המצלמה של ה64MP ביכלל מצויינת, WOW!.

ניקנה מGOMOBILE ביגרסת 128GB ב869 שקל, הקייס המקורי כן היה בחבילה :-).

בייבוא מקביל או רשמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא ממש מצדיק את הA5 על כמה שאני רואה.

יש דעות לגבי השיאומי note 8 pro?

אני מאוד מרוצה. כחודש וחצי/חודשיים איתו.

ניסית לעשות FULL RESET למכשיר שלך לפני שאתה מחליט להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בעצם המכשיר מגיע שם בקופסה שארזו מחדש עם מטען לא מקורי, ובכל השאר לא נגעו?

אכן,

מסופק מטען זול 2A (אפילו ללא כבל USB חח).

ובייבוא מקביל כי של היבואן עולה מעל 1000 שקל.

הבאתי לו מטען שהיה לי BlitzWolf® BW-S5 QC3.0, והוא כן מטעין מהר עם מתחים שונים.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור יבואן, מכון התקנים מחייב אותך להעביר תקן על כל מוצר שמתחבר לשקע, זה עולה עשרות אלפי שקלים, יבואנים מקבילים פשוט מוציאים את השקע בסין, מביאים לארץ בלי השקע. חוסך מכון תקנים. ופה מספקים לך מטען קיר אחר. זה עוד שיטה של המדינה לחלוב כסף בלי סיבה.

אין סיבה לפחד מזה או להאמין לתאוריות קונספירציה מפגרות מהאינטרנט. תקנה ותהנה.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן,

מסופק מטען זול 2A (אפילו ללא כבל USB חח).

ובייבוא מקביל כי של היבואן עולה מעל 1000 שקל.

הבאתי לו מטען שהיה לי BlitzWolf® BW-S5 QC3.0, והוא כן מטעין מהר עם מתחים שונים.

כי הכבל המקורי כן נשאר בקופסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשירים היחידים אצלי שניזונים ממטענים מקוריים הם מחשבים והאייפד של אשתי. כל הטלפונים - ממטעני Aukey, Tronsmart ולאחרונה נרכשו Blitzwolf ומטען USB-C 19V של אנקר. אני צריך להוסיף שאני אוהב מטענים מרובי יציאות, זה שימושי מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלקסי 7 שלי היה בתהליכי גסיסה ראשוניים אחרי 3 וחצי שנות שימוש ואינספור נפילות, והוחלט להחליפו.

נקנה גוגל פיקסל 3A. לא יודע כמה יחשבו עליו בתור אופציה כי הוא לא מכשיר דגל ומצד שני הוא גם לא מפרט לשקל כמו הרבה מכשירים אחרים, אבל בכול זאת- ביקורת אחרי חודש של שימוש, והשוואה מול גלקסי 7 שהיה לי, ושיאומי רדמי נוט 7 שהיה לפניו.

מסך - אמולד איכותי. אם כי לא בהיר כמו המסך של הגלקסי 7. אבל עדיין טוב. הרבה יותר טוב מהמסך lcd ברמה הנמוכה שיש לשיאומי.

מהירות וחווית שימוש: פה הפיקסל פשוט ברמה אחרת מהשיאומי ויותר טוב מהגלקסי. הטאצ' מעולה , אין פספוסים ולאג מעצבן בטאצ'. זה קצת קשה להסבר למי שלא מכיר, אבל זה הטאצ' הכי קרוב לאייפון שאני ראיתי.

מלבד זה המכשיר די חלק, יש לאגים פה ושם, אבל די חלק.

לשימושים הבסיסיים שלי המהירות גם מספקת. לא מרגיש בעניין הזה הבדל מול השיאומי או הגלקסי.

שמע ברמקול , איכות שיחה: טובה. פחות טובה מהגלקסי עם סאונד מעט טרבלי, אבל הרבה יותר טוב מהשיאומי שהיה פשוט מעיק לעשות דרכו שיחות.

מצלמה : כשהחלטתי על הטלפון, לא לקחתי מצלמה בחשבון כי בתכלס זה לא באמת מעניין אותי (גם עכשיו) אבל המצלמה שלו פשוט נהדרת. אני לא מדבר על איכות הצילום שכן הרבה טלפונים מודרנים במיוחד עם המצלמה של גוגל, יכולים לצלם ברמה שמאוד מתקרבת לפיקסל, אלא אני מדבר על כול אותם מצבים שיש חצי שניה לצלם משהו, או שהוא זז או שהזווית לא אידאלית. בתנאים האלה הפיקסל פשוט זורח. אני לא אדבר על הגלקסי והשיאומי כי אין מה לדבר בקשר לרמת צילום, אני מדבר על הגלקסי 10 שיש לזוגתי, שבאספקט הזה, הפיקסל פשוט טוב יותר. זה כיף לדעת שיש מצלמה כזאת שממש אפשר לסמוך עליה.

סוללה - לא ציפיתי לניסים ונפלאות מסוללה של 3000 מיליאמפר, וגם לא קיבלתי. לדעתי אנדרואיד 10 מוציאה את המקסימום מהסוללה הזאת, ואפשר להגיע לסוף היום עם 25 אחוז סוללה , אבל לא להיט.

לסיכום, אני מאוד ממליץ על המכשיר. חווית שימוש מעולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...