Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

^^

האובססיה היא לעדכונים (שלא תמיד מגיעים ביבוא מקביל,או פחות),ולפעמים יש דילים שווים אצל הרשמי שגם אותם אין במקביל (מטענים\אוזניות ושאר פיצ'פעקס)

אני קניתי רשמי וקבלתי מטען אלחוטי שעוד לא נגעתי בו icon_biggrin.gif

בחרתי בייבוא מקביל משודרג עם שנתיים אחריות, מטען מהיר ואוזניות מקוריים ועדיין 300 ש"ח זול יותר מהרשמי. מתכוון לקנות באותה רשת שוב גם הפעם. קיבלתי את כל העדכונים שמגיעים לפי המדיניות של סמסונג. מאמין ש-S8 כבר צריך לצאת עכשיו מהקופסא מעודכן ל-גרסה 9 עם ONE UI. וכבר לא מגיעים לו עדכוני גרסה מעבר לכך, אולי עדכונים מינוריים בלבד.

אגב אתה מתכוון להשתמש במטען האלחוטי או שמעוניין למכור אותו? :)

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם למכור,הוא לא מהיר ואני מעריך שבזאפ תמצא אותו סביב 50ש"ח בערך...

האישה מדברת על לנטוש את האייפון (!),אולי ניתן אותו לה

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו אף פעם לא התעניינתי בסדרת ה NOTE של סמסונג בגלל גודל המסכים, כך שבכלל שכחתי מקיומה. מסתבר שבדור האחרון (9) הטלפון הפך למגניב ממש הודות לסטילוס שהוא כעת עם כפתור וניתן לשלוט איתו על תכונות מסוימות באפליקציות שונות. זה בנוסף לאפשרויות מגניבות של הסטילוס הרגיל. ממש התאהבתי (וגם אישתי) ומכיוון שכרגע אנחנו בוחרים מכשיר עבורה (כמה אפשר למשוך עם ה-S3 שמסרב למות חחח), הגודל של המסך הופך ליתרון. ממש מוזר שאין תחרות לזה בשוק, זה נשמע לי כמו הטלפון האולטימטיבי. גם הסוללה כאן היא טובה, עושה רושם של שלמות נדירה בשוק הסלולר, תמיד יש חסרונות מעצבנים כאלה ואחרים, ב-NOTE9 לא ראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חוק לא כתוב שתמיד כדאי לקנות מכשיר דור קודם (יעני לקנות עכשיו נוט9 בגרושים יחסית),חכה חצי שנה ככה לאחר ההשקה של ה10 ושאחרים יתגלחו עליו\יגלו בעיות וכו',אחרי זה מוכרים וקונים את החדש אם טוב מספיק :D

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה כשהוא ייצא הוא יעלה סכום מטורף (בטח כ-4 אלף ש"ח), זה ממש לא בתקציב. ואנחנו בדיוק יורדים לאילת, שם ניתן להשיג את ה-9 בחצי מחיר, שזה הגבול העליון של התקציב שלנו לטלפון. ואנחנו ממש לא מחליפים טלפונים כל שנה, הוא בטח ישרת אצלינו כ-5 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4 אלף וקרוב ל5000 אפילו (דגם עם חצי טרה וגם טרה לא?)

העיקר אנחנו בוכים על מחירי פחפון,והנה קשת הגלקסי מתקרבים אליהם :p

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו אף פעם לא התעניינתי בסדרת ה NOTE של סמסונג בגלל גודל המסכים, כך שבכלל שכחתי מקיומה. מסתבר שבדור האחרון (9) הטלפון הפך למגניב ממש הודות לסטילוס שהוא כעת עם כפתור וניתן לשלוט איתו על תכונות מסוימות באפליקציות שונות. זה בנוסף לאפשרויות מגניבות של הסטילוס הרגיל. ממש התאהבתי (וגם אישתי) ומכיוון שכרגע אנחנו בוחרים מכשיר עבורה (כמה אפשר למשוך עם ה-S3 שמסרב למות חחח), הגודל של המסך הופך ליתרון. ממש מוזר שאין תחרות לזה בשוק, זה נשמע לי כמו הטלפון האולטימטיבי. גם הסוללה כאן היא טובה, עושה רושם של שלמות נדירה בשוק הסלולר, תמיד יש חסרונות מעצבנים כאלה ואחרים, ב-NOTE9 לא ראיתי.

רכשתי פתק 9 ביום חמישי האחרון , ייבוא מקביל.

מגיע עם אנדרואיד PIE עדכון אבטחה מאי 19.

הסטילוס זרק אותי לאמצע שנות ה 2000 ככ שימושי , סוללה לדעתי יש מקום לשיפור אבל המכשיר נטען ממש מהר.

הטלפון ממש גדול לא מתאים לבעלי ידיים קטנות.

אם יש לך עוד שאלות אשמח לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מתי ניזכה ליראות מכשירי דגל של וואוואי במחירי חיסול? הם מעריכים צניחה של מעל 60% במכירות.

אגב, הוויז משגע אותי, לוקח לו כ5 דקות להינעל על GPS בזמן שMAPS של גוגל לוקח שנייה!, מה הוא עושה ב5 דקות הללו? מחפש עוד פירסומות?

A2 LITE.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, הוויז משגע אותי, לוקח לו כ5 דקות להינעל על GPS בזמן שMAPS של גוגל לוקח שנייה!, מה הוא עושה ב5 דקות הללו? מחפש עוד פירסומות?

A2 LITE.

נסה לבדוק את ה- gps עם יישום כמו gps test. לדעתי זו התחלה של בעיה במקלט ה-gps (אולי האנטנה (הפנימית) שלו אינה מחוברת היטב).

גוגל מפות למיטב זכרוני עושה שימוש גם במידע נוסף כדי לתת קירוב למיקום, ווייז ממתין לדיוק גבוה יותר של המיקום לפני שניתן לנווט.

Sent from my mobile using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים וויז ניתקע אם מתחילים את הנסיעה כשהתקשורת היא וויפיי ואז עובר לסלולרי.

למשל, ביציאה מחניון של מקום העבודה שמרושת בוויפיי ואז אחרי נסיעה קצרה הוויפיי מתנתק והתקשורת עוברת לרשת הסלולרית.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לפעמים גם בלי סיפור ה-WiFi. כשזה קורה לי אני מכבה את תקשורת הנתונים לכמה שניות ומחדש אותה, והבעיה נפתרת. חשוב לציים שמדובר ב-Redmi Note 4X, ויתכן שהחומרה או מערכת ההפעלה של שיומי מעורבים בעניין.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...