Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לקנות טלפון עם מסך 720P בשלהי 2019 זה משהו שאני לא מצליח להשלים איתו.

אתה אולי לא, אבל מבוגרים עם ראייה ככה-ככה לא שמים לב להבדל, בכלל.

הבונוס ברזולוציה נמוכה יותר מגיע גם בדמות צריכת חשמל נמוכה יותר.

לאבא שלי קנינו לא מזמן Samsung a10. המסך בהיר וברור, 6.2 אינץ׳ עוזרים מאוד לראייה המתדרדרת שלו,

ולמרבה ההפתעה המכשיר זז יפה בלי שום שיהוקים וגיהוקים, למרות המחיר המצחיק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כל הזמן עם אייפונים, היו לי:

אייפון 4 - במשך 6 שנים!

אייפון 5

אייפון 6

אייפון 7

אייפון 8

מעדכן! :arrow:

היו גם אייפון 10

ועכשיו אייפון 11

למרות שהם יקרים בקניה, במכירה הם די שומרים על הערך שלהם, לפחות ממה שיצא לי לחוות.

תמיד מכרתי תוך יום 1 ובמחיר שרציתי. ההפסד הכספי למי שמחליף כל שנתיים די דומה

להפסד על מכשירי קצה של סמסונג. לכן אין מה להיבהל מהמחיר :wink:

יצא עכשיו עדכון תוכנה במיוחד לאייפון בן 6 שנים, כל הכבוד.

ממליץ בחום!

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממתין להכרזה על FOLD2 שהשמועה אומרת שתהיה ב-18 בפברואר יחד עם S11.

עוד שמועה אומרת שסמסונג מפתחת מסך זכוכית חזק ודק במיוחד ועמיד בפני שריטות עבור הטלפון המתקפל החדש שלהם בניגוד למסכי פלסטיק שיש ל-FOLD ול-RAZR של מוטורולה.

אבל המחיר עלול להיות גבוה לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי עין על השאומי A3, אבל לקנות טלפון עם מסך 720P בשלהי 2019 זה משהו שאני לא מצליח להשלים איתו. ואז יצא הנוקיה 7.2. על פניו הכל אחלה. המחיר סביר (אין תקציב מוגדר, אבל זה סדר הגודל - 1000-1300 שקל בערך), אבל המניוק הקטן הזה הושק בתחילת ספטמבר ועדיין לא הגיע לארץ. עקרונית אין בעיה לחכות, אבל זאת הייתה אמורה להיות מתנת יום הולדת, שחל בספטמבר.

יש למישהו עוד רעיונות או שאין ברירה אלא להמשיך להמתין?

ה7.2 מגיע לחנויות בסוף החודש ב1400 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן! :arrow:

היו גם אייפון 10

ועכשיו אייפון 11

למרות שהם יקרים בקניה, במכירה הם די שומרים על הערך שלהם, לפחות ממה שיצא לי לחוות.

תמיד מכרתי תוך יום 1 ובמחיר שרציתי. ההפסד הכספי למי שמחליף כל שנתיים די דומה

להפסד על מכשירי קצה של סמסונג. לכן אין מה להיבהל מהמחיר :wink:

יצא עכשיו עדכון תוכנה במיוחד לאייפון בן 6 שנים, כל הכבוד.

ממליץ בחום!

אין כמו אייפון. אם היה לי מספיק כסף לקנות אייפון הייתי רץ לרכוש אייפון 11.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מחליף לגלקסי נוט 8 שלי.

הסיבה העיקרית להחלפה - צורך במכשיר דואל סים.

(לא הייתי מחליף את המכשיר אם לא הייתי צריך מקום לשני סימים)

מה חשוב לי במכשיר:

• מסך גדול (לא מפריע לי שיהיה גם קצת יותר גדול ממה שיש לי עכשיו). עט זה בונוס, לא חובה.
  • מצלמה איכותית - בסך הכול אני מרוצה ממה שיש לי בנוט 8 (וקשה לרצות אותי בתור אחד שמצלם במצלמות רציניות), אבל הייתי שמח לחיישן גדול יותר או למצלמה נוספת עם עדשה רחבה. מצלמת סלפי פחות קריטית לי.
  • רצוי מאוד שהטלפון יהיה מוגן בפניי מים ואבק (תקן IP68 למשל, כמו שיש לנוט כרגע).
  • תמיכה בהקלטת שיחות - אני יודע שיש איזו בעייתיות עם זה.
  • עדיפות למכשיר שאפשר לרכוש בארץ מיבואן רשמי, אני יודע שזה בעייתי למשל עם סמסונג דואל סים, מקסימום אתפשר על זה אם אין ברירה.
  • מעדיף סמסונג בעיקרון, אבל פתוח לאופציות נוספות. מעדיף שלא יהיה שיאומי או וואווי.
  • עדיפות לטלפון שזמין עם מגנים טובים, כמו שלסמסונג אפשר למצוא Otterbox Defender.
  • טעינה אלחוטית.
  • שלא יהיה בעייתי עם Android Auto.
  • סוללה חזקה - חשוב.
  • נפח אחסון - לפחות 128GB, כיוון שאני אשתמש בשני סימים, רוב הסיכויים שלא יהיה מקום לכרטיס זיכרון, אז 256GB יהיה עדיף אפילו, אם ההפרש הכספי לא גדול.
  • תקציב - עד 3000₪ בערך, אפשר לחרוג ל-3500₪ אם זה ממש שווה את זה (יכול מקסימום לקנות באילת).

תודה!

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא - S10+ או נוט 10+?

והאם אין בעיה עם הקלטת שיחות ביבואן מקביל?

וואן פלוס - חשבתי על 7T PRO (בגלל המצלמה העדיפה), אבל אין לו תקן IP68.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לו כי הם לא משלמים על הסרטיפיקציה כדי לחסוך לצרכן כמה שאפשר. המכשיר עמיד.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר יקר. זה לא שיאומי ב 800 שקל. הוא עולה 2500 שקל, זה שאין לו ip זה באמת לא רציני.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הוכחות לזה? אשמח לראות אם כן.

נוט 10 פלוס, הוא יכסה לך על כל הדרישות.

מודה שהוא אחד מהמכשירים שאני שוקל לרכוש,

אבל מה שמטריד אותי זה שדברים כמו הקלטת שיחות לא יעבדו במכשיר שנרכש דרך יבואן מקביל (לפחות ממה שאני רואה בפייסבוק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלטת שיחות זה משהו שמוציאים עכשיו מהטלפונים בגלל רגולציה, אסור להקליט אנשים בהרבה מדינות בלי להודיע לעם מראש שהם מוקלטים, גם ב שיאומי החדשים הוציאו את הקלטת שיחות. תבדוק נוט 10 פלוס או וואוו 30 פרו. ואל תאמין לסרטונים ביו טיוב על וואן פלוס. על זה שהם רוצים לחסוך כסף, זה שטויות. המכשירים שלהם נמכרים במחיר פרימיום. וש להם יתרונות של מסך 90 הרץ. אבל אם חשוב לך ip תקנה מכשיר שעומד בזה באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בסמסונג של היבואן הרשמי כן יש את האופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בסמסונג של היבואן הרשמי כן יש את האופציה.
נו אז, היבואן המקביל כנראה מביא דגם עם מפרט לשוק האירופי. היבואן הרשמי לא עוזר לך עם דואל סים, אז הוא לא רלוונטי לגביך. ב שיאומי אם אתה רוצה הקלטת שיחות, אתה פשוט מעביר את הטלפון להודו בהגדרות. ככה חוזר הקלטת שיחות. בטוח שגם בסמסונג אפשר לעקוף את זה בקלות.

עוד סמרטפון מעניין יכול להיות lg g8x הוא מעולה לכתיבת מיילים, ולעשות 2 דברים במקביל. תבדוק אותו גם. יש לו 2 מסכים והוא עולה 3000 ש"ח

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...