Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

המקס 3 מגיע עם סנאפדראגון 636 שכבר מעט מיושן ולא מאוד חזק. לשימוש היומיומי של שיחות/וואטסאפ/אינטרנט/מדיה זה יהיה מעל ומעבר, אם אתה מאלו שמורידים משחקי תלת מימד למכשיר וכו'... פחות כדאי.

אם אתה טיפוס של שימוש יומיומי- המקס אופציה לא רעה בכלל, עם סוללה פנומנלית. הפוקופון מכשיר חזק מאוד, עם סוללה קצת פחות חזקה- אבל עדיין טובה.

לשניהם חסר NFC/טעינה אלחוטית, בשבילי אישית זה פקטור די משמעותי, תחשוב עם יש לך שימוש בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעינה אלחוטית לא פקטור מבחינתי.

המשחק היחיד אצלי בטלפון זה zuma.

השימוש העיקרי במכשיר הוא מיילים, וויז ונטפליקס.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, חסר למכשירי שיאומי את הרישיון L1 עבור נטפליקס, כך שהאיכות המקס' עבורך תיהיה 720P, על מסך גדול כמו המקס 3 עלול להיות קצת גבולי...

הייתי הולך על הפוקופון, רק בגלל הנתונים שיספיקו ל2-3 שנים... המעבד וזיכרון הRAM משפיעים מאוד, הסוללה שלו גם גדולה והמסך טוב (וגם לא יקר לתיקון)

Sent from my MI 6 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי Dark Crystal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומני שזו בעיה ספציפית של הפוקופון, אבל אל תתפסו אותי במילה, סרטים זה לא השטח שלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר מכשיר שיאומי עם רישיון L1.. כולם L3, בדקתי עכשיו בפרט גם המקס 3 (אפילו הדגל mi 8)..

אישית, לא מפריע לי וכך שיאומי מגיעים למחיר הזה, מעגלים פינות ומקבלים מכשיר שכן ברמה של הגדולים אבל חסר פה ושם דברים..

Sent from my MI 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחת אותי לגוגל. אחרי כמה דקות חיפוש הבנתי שהבעיה אינה רק בשיומי, אלא אצל לא מעט יצרנים. אבל לא מצאתי איזו רשימה מסודרת של מכשרים תומכים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

למי שמחפש פיקסל בזול:

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן:

הלכתי על המי מקס 3

אני מרוצה מאוד. מספיק מהיר בשבילי (בהשוואה לנוט 5 שיש לי עכשיו). הסוללה פשוט מדהימה.

ויחסית לנוט עם מגן אוטרבוקס הוא לא מרגיש לי ככ גדול.

יכול להיות שחלק משביעות הרצון שלי זה שהממשק ככ הרבה יותר נוח מהסמסונג.

מה שכן, אני חייב מתאם לusb c[emoji852]

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ-3 שנים הייתי הראשון בבית עם מכשיר בעל USB-C - השקעתי בכמה כבלים ומתאמים. באותה תקופה היו שמועות שחלק מהיצרנים מיצרים כבלים בעייתיים שעלולים לגרום נזק למכשירים, ועל כן קניתי תוצרת שיומי ומתוצרת Aukey, נכון, הכבלים האלה לא זולים, אבל בינתיים כל המשפחה נזקקת להם (חוץ ממני, חזרתי לאחור עם הרדמי נוט 4).

החנות הרשמית של שיומי נמצאת בעליאקספרס, ונדמה לי שגם זו של Aukey.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח חברים,

לאחי יש אייפון 6 128GB מאז שיצא, הסוללה כבר עושה בעיות והוא רוצה לשדרג כי הגיע הזמן והמכשיר כבר לא מהיר כמו פעם (אפילו לאחר ביטול ההאטה המלאכותית עקב הסוללה).

מצד אחד הוא מעדיך שוב איפון בשביל הנוחות והמעבר של כל המידע מ6 לאייפון החדש בלי התעסקות, מצד שני המכשירים החדשים עולים מעל 4K.

חשבתי להציע לו לעבור לאנדרואיד גלקסי S9 וראיתי שיש להם תוכנה למעבר פשוט "SMART SWITCH" - איך היא באמת בפועל? האם מעביר הכל כולל האפליקציות ופרטי התחברות וסיסמאות לאפליקציאות או שהוא יצטרך להגדיר הכל מחדש?

עיקר השימושים הם לעבודה עם מיילים/תמונות (דיוק צבע חשוב) והודעות.

תודה וחג שמח!

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...