Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מחפש את המכשיר הזול ביותר שיש לו ממשק עברית מלא ותומך באופן מושלם באנדרואיד אוטו.

לפחות לפי תוצאות החיפוש בגוגל, מסתבר שזה לא הדבר הכי פשוט בעולם.

מי מכיר? אשמח לתשובה מניסיון.

חוזר על השאלה עם קצת פרטים נוספים.

ניסיתי עם meizu m3s - עובד, אבל באופן בלתי נסבל. איטי מאוד וקורס כל הזמן.

ניסיתי עם Huawei p9 - עובד, טיפה יותר נסבל. פחות איטי אבל לא יציב, והwaze לא באמת שמיש בגלל זה.

אני אתקן את השאלה שלי ברשותכם. לא מחפש כרגע את המכשיר הכי זול, איזה מכשיר באמת עובד כמו שצריך עם אנדרואיד אוטו?

עובד כמו שצריך = מהירות ויציבות שדומים לcar play של אפל.

שלא יקרוס אם עושים חיפוש בווייז, שלא יקח 10 שניות מהרגע שלוחצים על משהו ועד שזה קורה.

היש דבר שכזה בנמצא מניסיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, Xiaomi Redmi Note 4 עם מעבד Helio X20. מכשיר זול בטירוף עם מעבד שמיועד למכשירי דגל בזמנו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הגרסה הסינית. הגרסה הבין לאומית עושה שימוש ב-SD625 שהוא מעבד מדרגת ביניים. עושה את העבודה מצויים ומצטיין בחיי סוללה ארוכים. משום מה ה-QC3.0 שלו מבוטל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק יבוא רשמי מגיע.

מטען ידרוש מהמכשיר לבקר במכון התקנים ולשלם עוד כמה ג'ובות. לכן על מנת להתחרות ולהוריד עלויות אז פשוט מייבאים אותו ללא המטען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על הגרסה הסינית. הגרסה הבין לאומית עושה שימוש ב-SD625 שהוא מעבד מדרגת ביניים. עושה את העבודה מצויים ומצטיין בחיי סוללה ארוכים. משום מה ה-QC3.0 שלו מבוטל.

יש קרנל שמבטל את זה.

http://en.miui.com/thread-772720-1-1.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי כבר מבולבל .רושמים מסך ענק 5.5 ומפרט רשום 5.1 ופעם רושמים מסך 5.7

מה ההבדל בין S6 לS6+. מה זה דגם EDGE?

אין לי בעיה עם דגם מחודש

מה כדי להזמין ?

https://www.wallashops.co.il/samsung-galaxy-s6-edge-32GB-%D7%9E%D7%95%D7%97%D7%93%D7%A9/pi7SVys6edge

שווה להוסיף את ה499 שח ולקחת את ה128 זיכרון?

https://www.wallashops.co.il/samsung-galaxy-s6-plus-5-5-32GB-%D7%9E%D7%95%D7%97%D7%93%D7%A9/pi7SV6TGGALAXYS6

https://www.wallashops.co.il/Samsung-galaxy-s6-5-1-32GB-%D7%9E%D7%95%D7%97%D7%93%D7%A9/pi7FU6NB7FU1RD1RD1RD

כולם ניקראים S6 כולם עם אותם ניתונים של מעבדים . אז מה לקחת? מעדיף מסך גדול

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

עוד לא היה לי סלולרי אנדרואיד ששרד יפה יותר משנתיים וחצי.

ובמילה "שרד" אני מתכוון מבחינת תוכנה. תמיד אחרי שנה פלוס הוא מתחיל להתעייף עם לאגים למיניהם ובדכ אחרי השיחזור השלישי נמאס לי ואני מחליף.

הנוכחי, נוט 5, אוטוטו בן שנתיים וחצי. גם הוא מתחיל לזייף.

ככה זה בכולם?

יש לי הרושם שבאייפון זה לא כך. זה נכון?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפון שמחזיק שנתיים וחצי זה יפה מאוד, רק עכשיו התפוצצה הפרשה באייפון של האטה מכוונת של הטלפון כדי שתקנה חדש, אחרי עשור של טלפונים חכמים שעלו לי מעל 3000 שקל למכשיר, שנה שעברה עברתי לשיאומי, שעלה 1000 שקל, אין מאושר ממני, טלפון מצויין, לדעתי עדיף לקנות טלפון טוב כל שנה מאשר טלפון מצויין כל שלוש שנים בעלות 3000 שקל, כי אחרי שנה הוא יהיה מיושן, שלא לדבר מה קורה אם צריך לתקן את הטלפון שעולה כמו שיאומי חדש.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי טלפונים מחזיקים בדרך כלל סביב שנתיים.

כרגע אני עם Redmi Note 4X בן 8 חודשים - מצויין, אצל שני בנים שלי Mi3c בני שנתיים שאחד מהם מצויין, האחר (שהיה שלי) נח מספר שבועות (ואז רכשתי את הנוכחי) כאשר אזי השדרוג מערכת השבית אותו, אבל כעבור מספר שבועות יצא תיקון והמכשיר חזר לשירות, הפעם אצל הבן הצעיר. שני הבנים משחקים בטלפון לא מעט ורק כעת - כאשר המכשירים מגיעים לגיל שנתיים - מתחילים דיבורים על צורך בהחלפה של אחד מהם (זה אותו אחד שהיתה לו בעית תוכנה. ככל הנראה מדובר ברומים מעט שונים, כיון שהמכשיר השני לא מראה סימני עייפות). צריך להוסיף - לשני ה-Mi4c הוחלפה הסוללה באיזה סוללה גנרית זולה, מה שמאריך את החיים השימושיים שלהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר אנדרואיד שהיה לי הכי הרבה זמן (וגם הכי מוצלח לדעתי) זה סמסונג נוט 2, מ2013 עד 2015, במשך שנתיים. אחר כך היה בערך אותו זמן אצל אמא שלי (בזמן שהתגלגלתי עם כל מיני נבלות, כולל נקסוס 5, עוד נוט 2, אסוס זנפון 2), ועדיין עובד, רק שגירסת אנדרואיד 4.4.2 עתיקה הפסיקה להריץ כל מיני דברים (רום קסטום - פשוט תגידו לא וזהו, זה לא שווה את זה).

עכשיו עם LG V20 של העבודה כבר שנה, בעוד שנה מחליפים לי אותו. אם לא יהיה אפשר לבחור סמסונג או נוקיה, הטלפון הבא כנראה יהיה אייפון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...