Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אוקיי, לא חשבתי שיש לזה ביקוש מעבר למה שהוא ביקש..

כרגע יש רק תמונה אחת שצילמתי אתמול בחושך מוחלט רק מעט פנסי רחוב(שכחתי שמחקתי את התמונות שעשיתי) אם מישהו ירצה בעוד תנאי תאורה/שטח, אשמח לצלם

מה אתם חושבים? איזה תמונה צולמה עם מה? והאם ההבדל שווה פי 4-5 במחיר?

עריכה: לא יודע למה תמונה אחת יוצאת הפוכה, מקסימום תורידו למחשב ותהפכו.

IMG_20190416_230806.jpg

20190417_002244.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהעליונה היא מהשיומי והתחתונה מהסמסונג.

וכשמגדילים קצת - שתיהן על הפנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"על הפנים" זה מושג יחסי. מול מצלמות מקצועיות, על חצובה וזמן חשיפה מקסימלי, זה על הפנים. מול מצלמות סלולריות אחרות על AUTO, כניראה שקצת פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאתה צודק.

לכן כל הסיפור של צילום סלולרי הוא בעייתי. על מסך הטלפון הצבעים נראים נפלא כי המסכים מכויילים לצבעים חזקים מאד, וב-"5.5 הכל נראה חד, אבל אפילו על מסך המחשב מתחילים לראות את הבעייתיות. בודאי בלילה כאשר האיזו עולה ויחד אתו הרעש ובמקביל גם זמן החשיפה.

כאשר הופיעו מצלמות סלולריות לפני כ-12-15 שנה קראתי להן "אמצעי לתיעוד נזקי תאונות דרכים" - וגם היום אני מתיחס אליהן באותה צורה. עם חיישן זעיר ואופטיקה בסיסית אין למה לצפות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שבצילום סלולרי אין חולק על dxomark. יש להם את המבחנים הכי מקיפים.

https://www.dxomark.com/category/smartphone-reviews/

והאמת שוואווי משקיעים בעיקר במצלמה. אני קניתי בזמנו את ה- p10 plus שגם היה בראש הרשימה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להשוות איכות של תמונות ככה - מוקטנות, דחוסות.

מה שכן, אם תרצה שאעלה תמונת לילה מהP30PRO אעשה את זה, הוא מוציא תמונות מרשימות.

מה שמביא אותנו לנקודה השניה - ספריאל, ברור שאין מקום להשוואה בגודל החיישן או באופטיקה, אבל כבר תקופה ארוכה שאפשר לעשות דברים ממש מגניבים עם מצלמות של סמארטפונים. והיום זה כבר כמעט יכול לצלם.

בוא נגיד שהשיקול המרכזי שהנחה אותי בבחירה של הטלפון הוא להתבאס כמה שפחות על זה שכבר אף פעם אין לי כח לקחת תיק עם מצלמה+עדשות.

מניח שלא הייתי יכול להדפיס תמונה באותו גודל ובאותה איכות, אבל אין ספק שהאיכות היום מצדיקה שינוי הסתכלות. זה כבר לא רק "תיעוד תאונות דרכים", זו בעצם מצלמה.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם עקב המעבר לפריסקופ- במקום לנצל את את המקום בשביל עדשת זום- אולי יתחילו גם לשים עדשות אכותיות יותר לשיפור הצילום?

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על הדגם הזה בזאפ והאמת שיצאתי מבולבל. פערי המחירים ממש גדולים ושאלתי היא האם לדעתכם יש הכרח לרכוש ממישהו שמציע אחריות יבואן רשמי, או שניתן לוותר על זה? כמו כן האם יש סיכוי שהמכשירים שנמצאים בטווחי ה- 1300-1500 ש"ח הם בעצם ממוחזרים?

היכן כדאי לרכוש, באחת החנויות של זאפ? ב- KSP ? באייבורי?

אני מהמרכז (ר"ג גבעתיים ת"א).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הדגם הזה, ההבדלים הם מאה שקל. עדיף לקנות מיבואן הרשמי, רק בגלל שמקבלים שעון חכם איכותי שעולה אלף שקל. מבחינת הדגמים יש את p30 Pro, p30 ההבדלים הם ביכולות הצילום ומסך קמור. אם צילום ובייחוד זום הוא רלוונטי לך, קח את הפרו. קח בחשבון ששיאומי הוציאו את ה mi9, והמחירון הרישמי שלו, רק 2000 שקל.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי שיאומי נוט 7 ושומעים חלש בשיחות טלפון.

יש משהו לעשות (כמובן שהגברתי עד הסוף)?

זה מוזר, כי בביקורות שראיתי דווקא אומרים שהשמיעה חזקה וטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שלמרות שה-"גריל" של הרמקול הוא גדול יחסית, הרמקול נמצא פיזית רק בחלק הימני של המכשיר. אז תוודא שאתה אכן ממקם את האוזן עליו ולא על המרכז של הגריל( מעט מעצבן, אבל עניין של הרגל אני מניח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי על הדגם הזה בזאפ והאמת שיצאתי מבולבל. פערי המחירים ממש גדולים ושאלתי היא האם לדעתכם יש הכרח לרכוש ממישהו שמציע אחריות יבואן רשמי, או שניתן לוותר על זה? כמו כן האם יש סיכוי שהמכשירים שנמצאים בטווחי ה- 1300-1500 ש"ח הם בעצם ממוחזרים?

היכן כדאי לרכוש, באחת החנויות של זאפ? ב- KSP ? באייבורי?

אני מהמרכז (ר"ג גבעתיים ת"א).

תודה.

אשמח אם תושיעו יהודי זקן.

חן חן ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לרכוש עם אחריות יבואן "רשמי", אלא אם העסקה עצמה טובה יותר (יותר זמן אחריות וכו').

קנייה בכל אחת מהרשתות הגדולות היא בטוחה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...