Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

נחמד הניתוח הפסיכולוגי שעשית לי בשורה הראשונה.

אתה מתעלם מכך שאתה עושה בדיוק את אותו הדבר שאתה מאשים אותי בו.

ווינדוס מובייל מתה ולכן, לא רלוונטית.

לגבי חלקי החילוף, גם אפל מוכרים חלקי חילוף מקוריים למעבדות פרטיות.

הם אפילו מציעים הנחה למי שיחזיר את החלק התקול אליהם.

שוב אתה מנסה להצדיק,הבנו, אבל אל תגיד דברים לא נכונים.

לסיכום- גוגל לא מפיצה רק קוד מקור ליצרנים בעדכונים, יש מכשירים עם עדכונים לטווח רחוק וטעינה חכמה קיימת אצל סוני כבר שנים ואצל עוד יצרנים.

אפל לא מוכרים שום חלק. הם רק הכריזו על Independent Repair Provider Program בחודש שעבר ולא מרצונם החופשי.

זמין רק בארה"ב והשתתפות בו כפופה לגחמות של אפל. אין יותר מדי מידע שהוא לא PR של אפל, אבל ממה שזמין לא רואים בשורה גדולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני לא מבין מה המטרה שלך מעבר להתנגחות.

אתה יודע מה, הנה:

אתה צודק, אני ילד. פאנבוי שלא מסוגל לחשוב מעבר לסמל.

אני קונה אייפון כי זה הכי נוצץ ובגלל שרכשתי אותו בכל כך הרבה כסף (ורק בגלל זה - חלילה לא בגלל שהמכשיר עצמו טוב או משהו), אני אנסה למצוא כל דבר שמציב אותו מעל כולם.

כי אייפון זה הכי טוב שיש, סטיב ג'ובס הוא האיידול שלי ואני מקפיד לחתוך את התפוח בצורה של הלוגו של אפל לפני שאני אוכל אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו שתאשים את טסלה בזה שפורש הציגו רכב על טהרת החשמל.

שוב, (וכתבתי את זה בהודעה הראשונה), איך חברה אחת שהתחילה משהו, אשמה בזה שזה הפך לטרנד?

הטרנד שטסלה החלו אותו הוא חיובי, אז למה להאשים - יש לברך אותם. :wink:

וכן, גם החברה שנכנעת לטרנד מסוים אשמה לא פחות, לכן כתבתי שמסונג עכשיו חלק מציר הרשע.:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקרה לפני שנה, הוא לא היסטוריה?

כמה מכשירים פעילים קיימים היום שמריצים את iOS 11?

אם אני מבצע פעולה מסוימת אפילו 5-6 פעמים ברציפות, ואז פעם אחת לא מבצע את הפעולה, וגם זה כי לא הייתה לי ברירה, זה לא בדיוק היסטוריה.

וזה לא קשור לכמה מכשירים פעילים מריצים IOS 11, לפני שנה וחודש זה היה מעל 90% וכולם קיבלו האטה, לפני שנתיים וחודש מעל 90% הריצו IOS 10 וקיבלו האטה.

אז בגלל שפעם אחת הם שינו את התבנית שלהם מוקדם להכריז על ביאת המשיח.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אני לא מבין מה המטרה שלך מעבר להתנגחות.

אתה יודע מה, הנה:

אתה צודק, אני ילד. פאנבוי שלא מסוגל לחשוב מעבר לסמל.

אני קונה אייפון כי זה הכי נוצץ ובגלל שרכשתי אותו בכל כך הרבה כסף (ורק בגלל זה - חלילה לא בגלל שהמכשיר עצמו טוב או משהו), אני אנסה למצוא כל דבר שמציב אותו מעל כולם.

כי אייפון זה הכי טוב שיש, סטיב ג'ובס הוא האיידול שלי ואני מקפיד לחתוך את התפוח בצורה של הלוגו של אפל לפני שאני אוכל אותו.

בניגוד אלייך אני לא פאנבוי ולא מנסה להתנגח. עדיף שתתייחס לעובדות פעם הבאה במקום להקשיב רק לPR של אפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבחנתי את כל העובדות שהצגת בפני, הבנתי כמה טעיתי.

הזמנתי פיקסל 4 כתום מט.

אעדכן כשיגיע.

תודה שהארת את עיני.

לא ייאמן כמה עיוור הייתי כל השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שזה לא פעם אחת.

השינוי הזה גורף ותקף על כל גירסה ששיצאה אחר כך.

ונראה שהוא כאן כדי להישאר.

אוקיי נראה שאתה לא מכיר את נושא ההאטה מספיק.

ההאטה לעולם לא קרתה בגירסה הראשונה המג'ורית כלומר לא קרתה ב-IOS 11 אלא ב-11.3 נניח, ואז תוקנה ב-11.4 או 11.4.1 אחרי 3-4 חודשים כשללקוח נשבר מהאיטיות והוא שדרג את הטלפון ה"ישן" שלו שעבד יופי עם 11.2.

ז"א שההאטה קרתה באמצע גרסאות מג'וריות ותוקנה באורח פלא בגרסאות האחרונות לאותו IOS.

אז הפעם האחרונה שזה לא קרה הייתה ב-IOS 12.3.

וגם זה קרה בגלל ששיטת הפעולה שלהם שעד אז הייתה ידועה אבל לא מוכחת, נחשפה.

זה לגמרי טוב שהם לא עשו את זה הפעם, אבל הם רחוקים מלהיות צדיקים, ניצול מוחלט של הלקוחות והשליטה שלהם בעדכוני המערכת

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההאטה הייתה גורפת החל מ iOS 7 ועד 11.3 ששם העניין עלה לתודעה ואפל נתנו (בבטא) את האפשרות לבטל את המצב הזה באופן יזום (קראו לזה מצב ביצועי שיא), כך במקום שהסוללה תחזיק יותר זמן ע"ח הורדת תדר, המכשיר עבד במלוא היכולת, אך חיי הסוללה התקצרו משמעותית.

מאז ועד עכשיו זה נשאר המצב.

שמע, אתה תמיד יכול לבחור שלא לעדכן, ואני מכיר אישית מכשירים שנמצאים עד היום על 10, מתוך בחירה. (או עצלנות).

אני רק יודע, ש 6S שעודכן לפני שבוע ל iOS 13, עובד חלק (מכשיר בן 4).

(שווק עם iOS 9 בזמנו).

משהו שמכשירי אנדרואיד, לא מסוגלים לתת נכון להיום.

ההאטה הזו, הייתה קיימת - ואין לי ספק שעמדה מאחורה גם המחשבה שלקוחות יחליפו ככה מכשירים מהר יותר, אבל זהו, היא כבר לא פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההאטה הייתה אפילו עוד לפני IOS 7, אבל זה לא משנה, וגם בטא לא רלוונטית לעניינינו.

ככלל הרוב המוחלט של משתמשי אפל מעדכנים לגירסה אחרונה (וככלל זה טוב), הרוב המוחלט לא נשאר בגירסה ישנה כשיש חדשה יותר - זו בחירה מודעת של מי שמבין, מי שלא מבין מאשר עידכון ושוכח.

אני מכיר מכשירים גם עם מערכות הפעלה ישנות יותר מ-10 :)

ואתה לגמרי צודק ששום (או כמעט שום) מכשיר אנדרואידי לא מקבל עידכונים לאותו טווח זמן כמו האפלים, זה פשוט כמעט ולא קיים, אולי רק בפיקסלים והנקסוסים לפני.

אני עדיין לא משוכנע שאפשר במהירות כזו להכריז שההאטה כבר לא פה ולא תהיה פה, וזו טענתי, בסה"כ גירסה אחת ללא ההאטה, מוקדם לדעתי להכריז על המוות של השיטה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכנת:

בסוף בת הזוג קנתה לי S10e כי נמאס לה מה S8 המרוסק שלי.

וואלה, אחלה טלפון מרגישה שיפור משמעותי! יותר מהיר, יותר חלק, תמונות הרבה יותר טובות.

סוף סוף חזרתי לטלפון בלי ה EDGE המעצבן הזה, אפילו עם כיסוי מאסיבי הוא לא ענקי מידי.

יש לו רמקולים מעולים ופנס מצויין, מתחילה יום בשעה 6 בבוקר ומסיימת בשעה 23:00 עם 35% סוללה. מבחינתי זה מעולה.

לגבי נורית החיווי החסרה- יש אפליקציה שמדמה את הנורית חיווי ואז זה ממש נוח.

אחלה טלפון, לדעתי שווה את ה 2,200 שח. (במיוחד אם מישהו אחר מוציא אותם :lol: )

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשי ותהני

ועד שלא שמעת את הרמקולים של הרייזר לא שמעת רמקולים מעולים (יחסית לפלאפון כן?)

מצד שני אם ה-S10e מתאים לך בגודל הרייזר מרגיש ביד גדול בערך פי 2 (למרות שהנתונים אומרים פחות, הוא מרגיש גדול בהרבה מהגודל האמיתי שלו, ואצלי עם קייס עבה זה עוד יותר מורגש)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S9 רגיל אפשר לקנות ייבוא רשמי ב-2100 לא באילת.. S9 פלוס ייבוא מקביל מתחיל מ-2400.. רשמי בטח מ-2800 - הפרש לא מבוטל. ואם כבר אז כדאי לבדוק NOTE9. אותו מחיר כמו S9 פלוס, אפילו מעט נמוך יותר, אבל סוללה עוד יותר גדולה וגם המסך קצת. בנוסף יש סטילוס. האמת, לא ברור לי איך המחירים לא ירדו על כל אלו כשכבר יצא נוט10 ולא רחוקה ההכרזה על S11.

S10E ייבוא רשמי מ-2350, אולי באמת יותר שווה. הכל תלוי אם חשובים דברים כמו ה-notification led וסריקת קשתית שאין בסדרה S10.

S10E מעט יקר וגם הסוללה חלשה. אותו הדבר עם הS9.

אם אצליח לשכנע אותה לרדת מסמסונג, אלו סמארטפונים מתאים בתקציב של עד 1800 ש"ח בדגש על מצמלה טובה וסוללה חזקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...