Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

יש למישהו מושג איזה חנויות באילת עושות הנחות לתשלום במזומן?

ב KSP הופיע המון זמן שורה של הנחה של X אחוז (משהו ממש בקטנה אאל"ט) לתשלום במזומן (שטרות)

נראה שכבר אין את זה אצלם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין ה WIFI וה-DATA בשיומי זה משהו שלדעתי בגדר מחדל שעדיין לא סידרו.

זה ככה גם ב Mi A1 וזה מאוד מעצבן כי זה דיי תדיר.

בנוסף, אני לא יודע אם האנדרואיד פאי אשם או לא, אבל יש איזו בעיה בלתי פתורה גם בנוגע לאפליקציות שאמורות לעבוד היטב ברקע, שלא עובדות היטב ברקע.

זה היה לי בזמנו עם ה Parallel space ונפתר עם המעבר לוואטסאפ ביזנס, אבל עדיין פה ושם יש תוכנות שאמורות לקבל Push notifications ברמה של 24/7 וזה לא עובד עד שאתה לא נכנס לאפליקציה והיא מתעוררת לחיים.

כל ההגדרות האפשרויות, הן באפליקציה והן בטלפון, נבדקו ונמצאו תקינות וליתר בטחון גם שונו והוחזרו לברירת מחדל ללא הואיל (לרבות נושא ה Battery optimization שניסיתי גם לכבות אותו ועדיין זה לא פותר את הבעיה).

אחת הבעיה העיקרית שיש לי שייכת לאפליקציה שהתקנתי לפני יומיים-שלושה, אפליקציית eWeLINK שמטרתה להיות מסונכרנת ולתת התראות 24/7 מרכיבי SonOff שמקושרים למכשיר ממיר תדר 433MHZ ל WIFI (הוא מחובר ומעביר מידע אבל המידע לא מתקבל בנייד עד שהאפליקציה לא נפתחת).

לא ברור אם מדובר בבעיית DATA או בעיית ניהול תוכניות שרצות ברקע, אבל יש כאן עניין לא פתור (אני שוקל לנסות להעביר את האפליקציה ל Mi4C ולראות אם זה יעשה שם את אותו הדבר - כי בסופו של יום ב Mi4C לא היו לי בעיות כאלה).

אם מישהו נתקל בזה ויש לו פתרון - שוט.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שב-Redmi Nite 4x לא מדובר בבעיה של מעבר בין WiFi לתקשורת סלולרית, בדרך כלל הבעיה קיימת דווקא כאשר אני יוצא מבניין שבו לא הייתי מקושר ל-WiFi.

בעיית ההתראות היתה חמורה מאד בימים הצוקדמים של Mi4c, שהצריך הרבה מאד tweaking. בינתיים היתה התקדמות של שתי גרסאות אנדרואיד (למעשה 5, אבל ה-4x עדיין על אנדרואיד 7) ו-4-5 גרסאות MiUi, ב-4x לא חוויתי שום קשיים עם הנוטיפיקציות. כן יש לי לעתים בעיה של צורך בניתוק וחיבור מחדש לדאטא הסלולרי בשביל להפעיל וייז או את שעון הנוכחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"טוויק" היחיד שהיה לי ב Mi4c ופתר לי את כל הסיפור עם ההתראות של הוואטסאפ היה בסה"כ להעביר ל ON את ה"אוטו סטרט" עבור Whatssup ב Security איפשהו (אפליקציה מובנת של המערכת הפעלה). הגדרה חד פעמית שנשארת גם אחרי ריסטרט - סה טו.

עם הדגמים החדשים זו ממש בעיה, כי כמעט בכל פעם שאני יורד לחניון התת קרקעי ונוסע עם הרכב, הוא מתנתק מהרשת ואז כשהוא מתחבר לא תמיד יש חיבור DATA ואז צריך לשחק עם ה Airplane mode בשביל לנתק אותו יזום ולהחזיר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פשוט ממצב הטיסה הוא למשוך את הוילון למטה, להקיש על חיבור הדאטא (אצלי הוא העליון משמאל), להמתין שניה עד שהוא נכבה ואז להקיש פעם נוספת. האפקט הוא כמו של מצב טיסה, אבל ההליך יותר זריז, אני מניח שכיון שהטלפון לא מתנתק לגמרי מהרשת אלא רק מחיבור הנתונים.

ה-Mi4c שלי הצריך קצת יותר התעסקות מכפי שאתה מתאר, זה של אחד הבנים שלי התנהג יותר יפה. כנראה גרסאות קצת שונות. מכל מקום, שני אלה, יחד עם עוד ערימת טלפונים ישנים, הושלכו לפח לפני מספר חודשים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב, אבל זה לא עוזר עם הבעיות האלו שקיימות עדיין ואין להן פתרון.

האם בטלפונים שנתקלת בהם בתופעה הזו, מדובר בשני סימים פעילים או רק סים אחד פעיל ?

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה האחרונה יש לי שני סימים בטלפון. האחד פרטנר שמשמש אותי בשוטף, האחר הוטמובייל שמשמש אותי בעיקר בחו"ל, אבל פעיל תמיד. חיבור ה-data בדרך כלל בפרטנר אבל לעתים אני מחליף להוטמובייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש 2 סימים פעילים ואני חווה את הבעיות שאתה חווה.

ייתכן והבעיה נעוצה בכל נושא ה-2 סימים שעם יציאה ממקום ללא קליטה, יש בעיה בחיבור מחדש ל DATA - למרות ההגדרה הברורה שיש במכשיר שאומרת מאיזה קו הוא לוקח DATA.

אני עדיין לא שולל שאולי כל נושא ה"ניהול צריכת אנרגיה" הוא הבעייתי, ולכן בימים אלו אני עובד ללא adaptive battery לראות אם יש שינוי.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שאתה צודק, אם כי לא שמתי לב ללקשר ליציאה ממקומות ללא קליטה.

הסלוט הכפול הוא בעיני פונקציה שימושית להפליא, לא רוצה לוותר עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את ה S10+ באילת. הגיע עם מטען אלחוטי ומעמד לרכב.

אני לא חושב שיש לי צורך במעמד לרכב, יש לי כבר

iOttie 4 והוא מעולה ואין לי בעיה לחבר כבל טעינה.

מטען אלחוטי מאוד רגיש וצריך לשים את המכשיר באמצע. (עם מגן אחורי דק ככל האפשר, לי יש של פיורגיר והוא טוב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן,

קניתי את הGoogle Pixel 3aXL.

המכשיר הקודם שלי היה LG G4, אז זאת נקודת הייחוס שלי.

המכשיר החדש לא מאכזב בכלל. הפתיע לטובה בהרבה דברים: הכל עובד ומגיב בצורה מיידית. תענוג. ישנם פעולות שבעבר לא הייתי שוקל לעשות שלא במחשב וכיום ניתן לעשות אותם בסמארטפון.

המצלמה הראשונה שאני רואה בטלפון שניתן לצלם איתה בני אדם ועצמים זזים, זמן התגובה מיידי.

איכות הצילום בלילה פנטסטית.

ההפתעה הגדולה לטובה, איכות השמע מצויינת. שומעים הן אותי והן את הצד השני הרבה יותר טוב, במגוון דיבוריות שניסיתי ברכבים שונים.

סה"כ אני חושב קנייה ממש מומלצת ותמורה מעולה למחיר.

החסרונות, שידעתי מראש, אבל עדיין הם חסרונות: סוללה קבועה ואין אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון.

אין כרגע אפשרות להקליט שיחות, האפשרות נחסמה משיקולים משפטיים על ידי גוגל. אולי בגירסה עתידית של מערכת ההפעלה יהיה אפשר. די מרגיז.

דבר אחר, אודה להמלצה על מכשיר חדש וטוב לילדה בת 13, עד 1000 ש"ח. רצוי לא סיני.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד אלף שקל, קח סמסונג a50, אבל באמת את השוק הזה הסינים כבשו, ובצדק, התמורה שלהם טובה יותר, והטלפונים שלהם עדיפים. תשווה אתה a50 מול שיאומי רדמי נוט 7, הקדמי עדיף כמעט בכל. ובאמת להשוות תנור חימום מסוג lg g4, לכל טלפון מודרני אחר, כל אחד היה יוצא נהדר. בחסרון הגדול של הגוגלפון זה הבטריה, השאר שטויות.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן,

קניתי את הGoogle Pixel 3aXL.

המכשיר הקודם שלי היה LG G4, אז זאת נקודת הייחוס שלי.

המכשיר החדש לא מאכזב בכלל. הפתיע לטובה בהרבה דברים: הכל עובד ומגיב בצורה מיידית. תענוג. ישנם פעולות שבעבר לא הייתי שוקל לעשות שלא במחשב וכיום ניתן לעשות אותם בסמארטפון.

המצלמה הראשונה שאני רואה בטלפון שניתן לצלם איתה בני אדם ועצמים זזים, זמן התגובה מיידי.

איכות הצילום בלילה פנטסטית.

ההפתעה הגדולה לטובה, איכות השמע מצויינת. שומעים הן אותי והן את הצד השני הרבה יותר טוב, במגוון דיבוריות שניסיתי ברכבים שונים.

סה"כ אני חושב קנייה ממש מומלצת ותמורה מעולה למחיר.

החסרונות, שידעתי מראש, אבל עדיין הם חסרונות: סוללה קבועה ואין אפשרות להוסיף כרטיס זיכרון.

אין כרגע אפשרות להקליט שיחות, האפשרות נחסמה משיקולים משפטיים על ידי גוגל. אולי בגירסה עתידית של מערכת ההפעלה יהיה אפשר. די מרגיז.

דבר אחר, אודה להמלצה על מכשיר חדש וטוב לילדה בת 13, עד 1000 ש"ח. רצוי לא סיני.

נוקיה 7.1\8.1 שניהם ימשיכו לקבלו עדכוני אבטחה חודשיים הרבה אחרי המכשירים של סמסונג באותו מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A50 בלי להניד עפעף.

החסרון של מצלמה בינונית פלוס מתגמד מול השטויות של הסינים (קורא את ההודעות האחרונות בשרשור ומזדעזע).

סמסונג זירזו את העדכונים שלהם גם למכשירי הביניים, ה-a7 2018 שלי זהה מבחינת עדכונים ל-a50 של אשתי. טוב, תכל'ס, 95 אחוז אותו טלפון :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...