Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מכשיר nfc ייעודי לרו קו עולה 5 ש"ח

בעבר ניסינו את ה-nfc של נקסוס 4, לא פעל מול הרב קו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בנקסוס 5x ה-nfc עובד מצויין עם הרב קו. ולגבי המכשיר שמתחבר למחשב, זה נחמד, אבל ממש לא מהווה תחליף ל-nfc בנייד.

אני בד"כ רוצה לדעת בזמן אמת, כשאני בדרכים כמה ערך צבור יש לי או אם יש לי נסיעות ברכבת.

בנוסף אשמח גם לשלם באמצעות הסמארטפון, ביום שבו תהיה זמינה האופציה הזו.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר nfc ייעודי לרו קו עולה 5 ש"ח

בעבר ניסינו את ה-nfc של נקסוס 4, לא פעל מול הרב קו.

הנקסוס 4 היה עובד עם מגוון מאוד מצומצם של כרטיסי רב קו (יש שלושה סוגים למיטב זכרוני), אם בכלל. כיום כל מכשיר אנדרואיד מודרני עם מודול nfc תקין אוכל את זה בלי מלח (וזה עובד נפלא) ; ממליץ על העבליקציה של רב קו אונליין מאחר והיא היחידה שגם מסוגלת לבצע undo לטעינת חוזים (אם טרם נעשה בהם שימוש).

Sent from my OnePlus 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שרק השבוע הוצאתי לעצמי ולאשתי רב קו, והשימוש בו עדיין לא ברור לנו. מבחינתי הוא צפוי להיות נדיר, אני מניח שבעיקר ברכבת. אבל אשתי תחגוג בקרוב 60 ותתחיל לקבל הנחת "אזרח ותיק" שיהיה נחמד לנצל בעת הצורך. באותו ביקור בתחנה המרכזית קנינו גם את התקן ה-NFC, וכיון שאין במשפחה אף טלפון עם התקן כזה אסתפק בו.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה שיאומי mi a2, טלפון מצויין, עולה ב1100 שקל

עם 4 מכשירי שיומי בבית - המלצה חמה על היצרן. איכות הרכבה מצויינת ומחירים הוגנים.

תודות חברים.

בשורה תחתונה אני אלך כניראה על השיאומי. האם אכן להזמין ישירות מאתר היבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משווה כעת בין השיאומי MI A2 לבין סמסונג גלקסי 7.

אשמח לחוות דעתכם.

כמו כן היכן רוכשים כיום סמסונג, והאם יש ליבואן חנות כמו ליבואן שיאומי? האחרונה מאד מוצלחת ונוחה בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לסמסונג רשת שלמה של חנויות.

אני מכיר את זו שבגרנד קניון בחיפה. ולא לטובה - קניתי פעם לאשתי מכשיר סמסונג, אשר נזקק לשירותכעבור כשנה - שנה וחצי (היתה אחריות שנתיים). סרבו לקבל אותו לתיקון אלא בעותמוגבלות מאד לפני יציאת השליח למעבדה. בסופו של דבר המכשיר הוחלף, ומאז אין יותר סלולרים מתוצרת זו במשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ספריאל. מה שאתה מתאר זהו בעצם שירות גרוע למוצר טוב (תקן אותי אם אני טועה). גם שיקול חשוב, אגב.

האם יש לך השגות לגבי השוואה בין שני המכשירים?

אגב מה לגבי גלקסי מסדרה A?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא הייתי מרוצה מהמוצר. זה היה Galaxy S Advance, דגם ביניים בין ה-S ל-S2, שהיה איטי במידה נסבלת בתחילת דרכו, והלך והאט די מהר, ללא שיפור גם אחרי פרמוט.

הטלפון זרוק אצלי עד היום בגנזך האלקטרוני שלי, ואני ממתין עד שעיריית חיפה תואיל ותחזיר את מתקני איסוף הציוד האלקטרוני כדי להפטר מאיזה ארגז קטן של טלפונים היסטוריים - בעצם יש כאלה שכבר מתקרבים לקבלת מספר "טלפון אספנות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מקשה, אבל אשאל שוב: האם יש מקום להשוואה בים סדרת גלקסי A לבין השיואמי MI-A2, למשל?

אגב הבנתי שלשיואמי אין יותר את פתח 3,5. אני ניזון ממה שאני קורא בפורומים אקראיים בחו"ל, לגבי חוות דעת. שם הזכירו את זה כמינוס לא קטן. למה הכוונה? האם מדובר בשקע הטעינה? האם באמת אסון גדול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לשקע האוזניות/aux .

לגבי ההשוואה לסדרה a של סמסונג, את ה-mi a2 אפשר להשוות אולי ל-a8. לסמסונג יש יתרונות של זמן סוללה מעט יותר ארוך ועמידות בפני מים.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם שוקל החלפה לסידרת הגוגל הנקי של שיומי, ולמרות שאני לא חובב של הנוצ' אני דיי נוטה ללכת על הA2 LITE בעיקר ביזכות הסוללה המוגדלת שבו, אחרת הייתי קונה A1 בכ700 שקל.

חבל ש4000MHA זה לא המינימום היום שהמסכים כבר סביב ה6 אינץ'.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב. מחפש המלצה לסוזוקי של הטלפונים הניידים, טלפון בינוני וסביר שיעשה את העבודה ישר מהקופסה בלי שום קונצים לטווח ארוך ככל האפשר. תקציב סד"ג 1500 ש"ח (עדיף פחות אם אפשר). גודל עד 5". לא שיאומי, לא חואוי ולא שום מכשיר "סיני" אחר. הטלפון מיועד לזוגתי שלא אוהבת טכנולוגיה בכלל וטלפונים בפרט, כל התעסקות שהיא נופלת מייד עליי, ולכן רוצה לצמצם כל התעסקות למינימום. תודה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...