Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

יכול לומר לך שאחד הבנים שלי קנה אותו לפני מספר שבועות ונהנה ממנו כל רגע. ומדובר בבחור שאוהב לשחק בטלפון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיומי 4A שרכשתי לפני למעלה משנה מתחיל להראות סימני עייפות (איטיות) ואני שוקל להחליף. למה אני עדיין לא סגור על ההחלפה? אני ממש מבסוט מהטלפון והעניין של האיטיות נמצא ברקע ועדיין לא מעיק. אני בעיקר חושש שתחול הדרדרות בחודשים הקרובים.

רשימת הדרישות קצת טריקית:

1. מחפש טלפון כמה שיותר קטן. לפני השיומי היה לי סמסונג S4 מיני והמעבר לשיומי הענק היה לא פשוט (לא מעט התרסקויות).

2. טעינה אלחוטית זה הפיצ'ר היחיד שחסר לי בטלפון הנוכחי. במשרד אני מדבר הרבה בטלפון ומעצבן אותי כל הזמן לנתק ולחבר את הטלפון מהכבל טעינה.

3. אשמח שהמחיר יהיה כמה שיותר קרוב למחיר ששילמתי על המכשיר הנוכחי, 75$. כמובן שנמוך יותר יתקבל בברכה. אין שום בעיה עם הזמנה מחו"ל.

4. מבחינת ביצועים אין שום דרישות, משתמש בטלפון בעיקר לשיחות, הודעות וגלישה. אני חושב שהעובדה שמכשיר סיני, "זול עד כדי גיחוך", מלפני שנה סיפק אותי מבחינת ביצועים מדברת בעד עצמה.

5. חובה מערכת הפעלה אנדרואיד.

6. אין לי שום זיקה ליצרן מסוים. העובדה שיש לי מספיק טלפונים חלופיים מאפשרת לי לקבל בהבנה אמינות נמוכה. מבחינתי טלפון שמחזיק שנה, במחיר שהוא עלה, חסך לי המון כסף. אם בעבר הייתי רוכש מכשיר ביותר מ-2000 ש"ח שמחזיק במקרה הטוב 3 שנים, כלומר עלות של כ-700 ש"ח בשנה (הוספתי 100 ש"ח מיגון). לעומת מכשיר סיני שעולה 400 ש"ח אחרי מיגון. זה חסכון נקי של 300 ש"ח בשנה. ז"א שאחרי חצי שנה של שימוש אני מאוזן ובתום שנה של שימוש המכשיר כבר חסך לי יותר מהשווי שלו.

עריכה אחרונה על ידי redroze

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע כמה זמן יחזיק הפיקס שעשיתי לנייד, אבל אופטימיזציה של התוכנה לדעתי תתן לך עוד זמן של שימוש סביר פלוס.

אצלי יש sdmaid pro שאני מפעיל כל כמה חודשים, מחקתי אפליקציות רבות מיותרות, חסמתי פעולה ברקע של אפליקציות לא חיוניות, בעיקר של miui, מה שגם הקים לתחייה את הסוללה (לפחות בינתיים) ובכלל, משתדל שיהיה עליו כמה שפחות גאנק.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

redrose - אל תנסה לנבא את העתיד (מבחינת תפקוד הטלפון). הוא יכול להתייצב, הוא יכול להדרדר מהר. נסה אופטימיזציה או factory reset.

את בעיית המטען פתור בהוצאה של $2 - כבל טעינה ארוך (2.5 מ'). יש בעליאקספרס כבלים ואפילו ערכות של כבלים באורכים שונים מבתים טובים כמו שיומי או Aukey במחירים שווים לכל נפש.

ובעתיד, המנע מרכישת מכשירים מבוססי SD4xx. היה לי ניסיון דומה עם דורות קודמים של סדרה זו - מוטו G - שהתישנו לאחר 1-2 שנים. אם תקנה SD6xx תזכה למכשיר עם חיים יותר ארוכים (לי, למשך, יש Redmi Note 4x עם מעבד 625, אחרי שנה וחצי הוא אינו מראה שום סימני עייפות).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל מגנטי גם יכול ליהיות פתרון נחמד במקום 3 ניסיונות חיבור של מיקרוUSB בכל פעם :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, ממש התחברתי לנוץ, אבל רק ביזכות התאמת המערכת ככה שהנוץ לא נועד להציג כמו שאר המסך אלה רק שעון ורשת וכו', לא מאמין שאני אומר זאת חח.

לגבי הA2 LITE- מי שלא רוצה לבצע שיחות בכיס או הפעלת מצלמה/פנס וכו' לא ממליץ כרגע עד שיוציאו עידכון שיאפשר לבטל/לאשר את ההקשה הכפולה להערת המסך.

פניתי לתמיכת שיומי העולמית, קיבלתי תשובה גנרית של לאפס וכו' ושהם לא נותנים תמיכה למכשיר שניקנה מקונית במדינות שהן לא פועלים בהם רישמית משהו, בכל זאת שלחתי להם תגובה שלא מצפה לתמיכה ספציפית למכשיר שלי אלא שרוצה לדווח על זה כבאג שרלוונטי למכשיר הזה בכללי בכל העולם(יש בגוגל) ורק שיעבירו את זה הלאה למחלקת התוכנה שיש באג כזה ושאולי יתקנו זאת בעדכון הבא, לא הייתי מחזיק אצבעות חח, עצוב ששטות כזו פוסלת מכשיר.

ויש פיתרונות שדורשות רוט- אבל הסיבה היחידה שקניתי את המכשיר הוא האנדרואיד הרשמי והנקי שלא אצטרך לאלתר רומים למכשיר ופירצות כאלו ואחרות- אז נחכה וניראה, אם לא יפתר בעוד חודש אז אאלץ לימכור וליקנות מכשיר נורמלי אחר.

חבל - מרגיש מכשיר ניפלא בלי הבאג הזה.

נ.ב- מה העניין עם חיישן הקירבה בA2? יש תלונות רמות בפורום של שיומי, האם זה תקף גם למכשירים בארץ?

אמרת שיש שתי גרסאות - אחת בלי הפיצ׳ר ואחת עם. אתה יודע איך להבדיל? או איפה קונים בלי?

כמו כן, איך הסוללה של המכשיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, אני לא יודע כמה זמן יחזיק הפיקס שעשיתי לנייד

עכשיו אני יודע - 6 שעות.

חזרה זליגת הסוללה, ונרכש רדמי נוט 5. יושמש בהמשך היום, כי אין לי מספריים לגזור מיקרוסים לננוסים...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לסוכנות הסלולר הקרובה והחלף את הסים, בלי גזירה ושאר מזיקים.

הזמן מעליאקספרס כמה ערכות מתאמים של Noosy כך שתוכל לדחוף את הסים גם לטלפונים ישנים.

לפני כמה שבועות לקחתי את כל הסימים של המשפחה והחלפתי אותם לננוסימים כדי שיתאימו לטלפונים עתידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לסוכנות הסלולר הקרובה והחלף את הסים, בלי גזירה ושאר מזיקים.

הזמן מעליאקספרס כמה ערכות מתאמים של Noosy כך שתוכל לדחוף את הסים גם לטלפונים ישנים.

לפני כמה שבועות לקחתי את כל הסימים של המשפחה והחלפתי אותם לננוסימים כדי שיתאימו לטלפונים עתידיים.

לפעמים דורשים על זה כסף. לקחו לי בערך 50 ש"ח על זה, אבל אני לא זוכר באיזו חברה זה היה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיומי 4A שרכשתי לפני למעלה משנה מתחיל להראות סימני עייפות (איטיות) ואני שוקל להחליף. למה אני עדיין לא סגור על ההחלפה? אני ממש מבסוט מהטלפון והעניין של האיטיות נמצא ברקע ועדיין לא מעיק. אני בעיקר חושש שתחול הדרדרות בחודשים הקרובים.

1. מחפש טלפון כמה שיותר קטן. לפני השיומי היה לי סמסונג S4 מיני והמעבר לשיומי הענק היה לא פשוט (לא מעט התרסקויות).

2. טעינה אלחוטית זה הפיצ'ר היחיד שחסר לי בטלפון הנוכחי. במשרד אני מדבר הרבה בטלפון ומעצבן אותי כל הזמן לנתק ולחבר את הטלפון מהכבל טעינה.

3. אשמח שהמחיר יהיה כמה שיותר קרוב למחיר ששילמתי על המכשיר הנוכחי, 75$. כמובן שנמוך יותר יתקבל בברכה. אין שום בעיה עם הזמנה מחו"ל.

4. מבחינת ביצועים אין שום דרישות, משתמש בטלפון בעיקר לשיחות, הודעות וגלישה. אני חושב שהעובדה שמכשיר סיני, "זול עד כדי גיחוך", מלפני שנה סיפק אותי מבחינת ביצועים מדברת בעד עצמה.

6. אין לי שום זיקה ליצרן מסוים. העובדה שיש לי מספיק טלפונים חלופיים מאפשרת לי לקבל בהבנה אמינות נמוכה. מבחינתי טלפון שמחזיק שנה, במחיר שהוא עלה, חסך לי המון כסף. אם בעבר הייתי רוכש מכשיר ביותר מ-2000 ש"ח שמחזיק במקרה הטוב 3 שנים, כלומר עלות של כ-700 ש"ח בשנה (הוספתי 100 ש"ח מיגון). לעומת מכשיר סיני שעולה 400 ש"ח אחרי מיגון. זה חסכון נקי של 300 ש"ח בשנה. ז"א שאחרי חצי שנה של שימוש אני מאוזן ובתום שנה של שימוש המכשיר כבר חסך לי יותר מהשווי שלו.

לצערי אין כמעט דבר כזה מכשירי ביניים קטנים וזולים. בשביל אחד כזה שיהיה אשכרה שיפור ממה שיש לך תצטרך להפרד מ-900 שקל לפחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים דורשים על זה כסף. לקחו לי בערך 50 ש"ח על זה, אבל אני לא זוכר באיזו חברה זה היה.

לפני מספר שנים, כאשר עברתי ממיני סים למיקרו סים פרטנר (עוד היו אורנג') לקחו 100 ש"ח, אם כי צ'יפרו אותי באיזה זוג אזניות. אני עדיין באותה רשת, ולפני כחודשיים החלפתי 4 כרטיסים חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי באייבורי והחבר'ה עזרו לי בחינם.

מצאתי שם מגן שקר כלשהו שחור עם הגבהה משמעותית מעל המסך, אז קניתי בכמה גרושים.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אין כמעט דבר כזה מכשירי ביניים קטנים וזולים. בשביל אחד כזה שיהיה אשכרה שיפור ממה שיש לך תצטרך להפרד מ-900 שקל לפחות
קודם כל תודה רבה לכולם על ההתייחסות.

זה כל הקטע, ה"שיפור"היחיד שאני מחפש הוא טעינה אלחוטית. מבחינת ביצועים מה שיש לי עכשיו בהחלט מספק.

ספיראל, אורך חיים של שנה עד שנתיים הוא הרבה מעבר למה שהייתי מצפה מטלפון ב-75$.

יש לי מגוון כבלים באורכים שונים, אני לא מעוניין לדבר בטלפון בזמן טעינה. לכן כבל ארוך/מגנטי לא יפתור את הבעיה. גם שימוש באוזנייה אלחוטית/חוטית לא רצוי אצלי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד עם רדמי נוט 4X בגרסה 3/32, הטלפון עובד טוב (לא מושלם כמו טלפון דגל של חברה מובילה, אבל עושה את העבודה בהחלט) כבר שנה וחודשים. למעט סוללה שלדעתי צריכה החלפה (הזמנתי מחו"ל והיא בדרך).

לכן אם אתה מחליט לרכוש טלפון סיני וזול, הייתי ממליץ כן להשקיע קצת כסף ולקנות רדמי נוט 5 עם זיכרון של 4GB. לרכוש טלפון עם זיכרון נמוך (2GB), לדעתי זו התאבדות עצבים על הטלפון עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...