Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אפל וסמסונג התחילו לעשות מסחרה אחת גדולה פעם הם היו מוצאים סדרה חדשה כל שנה וקצת

היום פחות משנה ויש כבר פלאפון חדש ולא אחד אלא 3 בכל מיני גרסאות ואני לא יודע כמה השינויים הטכנולוגיים שונים בהרבה

שיחשבו על סדרה שונה מ S לאן עוד ירוצו עם המספרים

ה 8, 9 עם המסכים האלה פחות חסינים לפגיעות וראיתי המון מסכים שנשברו מנפילה אחת

נחכה עוד קצת ונראה לאן השוק מתקדם :-)

על פניו,הרעיון טוב,הביצוע פחות

מוציאים מכשיר חדש ב3 גרסאות (מכיר רק סמסונג,אין לי שמץ באפל)

סדרת ה S - מכשיר הדגל,היקר ביותר והחומרה הטובה ביותר כנראה

סדרת ה A - כמו ה S,חומרה מעט טובה פחות,מיועד כביכול למי שלא רוצה לזרוק 3500 למכשיר דנדש כשהושק,אלא כמה מאות שקלים פחות למכשיר טוב לא פחות

סדרת ה J - מכשיר מעט "נחות" מה A (שנחות פחות מה S) - אבל כנראה יתאים למרבית המשימות \ רוב האנשים,בדרך כלל במחיר משמעותית פחות מה S

בפועל המחירים ממש דומים משיטוט זריז בזאפ וכמה חנויות - אז בודקים אחרים...

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם סמסונג ואפל מצאו שיטת תמחור שמכניסה להם מיליארדים ומציפה את השוק במכשירים שלהם, אני לא רואה איך הם טועים..

בכל אופן, התיאור שלך לא מדוייק.

קו ה S (החדש) כולל 3 מכשירים, 2 בעלי אותו המפרט כמעט מינוס מצלמה וטיפה RAM, האחד מעט קטן יותר. השלישי מגיע עם שנמוכים נוספים (מסך\חיישן טביעת אצבע ועוד) ומחיר קצת יותר אטרקטיבי (בדגש על ה-קצת).

לגבי דגמי ה A והJ, מדובר על ליין מכשירים שמתאים למשתמש היותר ממוצע ולא כזה המחפש ספינת דגל. והם ממש לא דומים בחומרה שלהם לדגמי הS, גם לא מתיימרים לכך.

באופן זה הם מבטיחים לעצמם שליטה לא רק כעת, אלא גם בעתיד הקרוב, כאשר המכשירים הללו ירדו במחיר הם למעשה עדיין ישארו רלוונטיים.

מעבר לכך, אני לא רואה כיצד זה משפיע לרעה על הצרכן, ההיפך הוא הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, החלטתי לתת צ'אנס נוסף ל-IOS, והזמנתי XR.

טוב, הסיפור הוא כזה.

קיבלתי את האייפון, וביזבזתי יומיים על להעביר את כל המידע. בעצם הצלחתי להעביר את הכל, חוץ מההסטוריה של וואטסאפ, שבאיזשהו שלה ויתרתי על זה.

אבל צצו בעיות נוספות, כנראה שזה לא היה מפריע למי שבא מ-IOS, אבל בתור מישהו שבא מאקוסיסטם שונה, ולא ממש התחבר למוצרים של אפל (אפילו שיצא לי לתקן מקבוקים), זה בעיה.

א) התפעול משונה ולא נוח. אין כפתורי חזרה ובית, אתה חייב להסתמך על זה שהאפליקציה תספק לך כזה, או להחליק ימינה בנקודה מסויימת במסך. כפתור בית - צריך להחליק למעלה, מנהל משימות - צריך להחליק למעלה ולעצור. בכל הסמארטפונים שהיו לי, הייתי ישר הולך להגדרות, ומבטל שליטה במחוות יד. אפל, כיאה למשטרים אפלים, החליטו להשאיר את זה בתור אופציה יחידה. אין אפשרות לדחות שיחה ממסך נעילה משום מה.

ב) צריך לחפש הגדרות במקומות מוזרים. אבל שוב פעם, זה כי אני רגיל לאנדרואיד, גם לו לא חסר קריזות.

ג) יש אפליקציות שמספקות את אותה הפונקציונליות כמו של גירסת אנדרואיד, יש כאלה שחסרים להם פיצ'רים, יש כאלה שפשוט לא קיימות.

ד) חסר הקלטת שיחות וכתיבה דרך NFC. לי זה נוח בשביל להדפיס (יש לי מדפסת עם זה). לא, אני לא הולך לפרוץ, וגם לא הולך לעשות רוט, עניין של אבטחת מידע.

ה) חסר חיישן טביעת אצבע. אם כי זיהוי פנים עובד ממש טוב, משמעותית יותר טוב מבאנדרואיד, אבל טביעת אצבע עדיין יותר נוח.

ו) אין שקע אוזניות. לא חשבתי שיחסר לי, כי יש לי כמה זוגות אוזניות BT, אבל חסר לי, מהסיבה שכשבאוזניות BT נגמרת הבטריה, האוזניות המקוריות של האייפון נשמעות לא להיט בכלל (אלה של LG הרבה יותר טובות).

ז) צריך להעביר את כל המטענים מטייפ C ללייטנינג, ולקנות מטענים תואמי MFI. לא בעיה למי שבא מ-IOS אני מניח, בעיה למי שיש לו כמה מטעני LG שהם סבבה לגמרי ותומכים QC3. טוב שיש לי מטענים אלחוטיים בבית וברכב.

ח) אפליקציה מובנית של מייל מאוד מוגבלת (למשל אני לא יכול להתחיל לרשום שם ככה שזה ישר יתחיל לחפש לי אותו בשרת אירגוני, באנדרואיד אפשר). בתור מי שמשתמש בזה הרבה, זה מפריע. שמתי אאוטלוק, אבל זאת של LG עדיין עדיפה. כנ"ל לוח שנה. שמתי זה של גוגל, אבל הוא משום מה מסתנכרן לי רק עם ג'ימייל, ולא מסתנכרן עם הEXCHANGE של העבודה, בניגוד לגירסה האנדרואידית שלו, שמסתנכרנת עם הכל. אבל העיקר שרשום Sent From My iPhone, גם משהו.

ט) בעיה אחרונה והכי גדולה, ששמרתי אותה לסוף, כי זה היה הדיל ברייקר האמיתי בשבילי. אפילו שהמסך ב-XR ענק, כמעט כמו של V20, הכל קטן, וצריך להתאמץ/לשים משקפיים בשביל לראות (יש לי משקפיים, אבל אני לא הולך קבוע איתם). יש זום, אבל הוא מוגבל.

בסופו של דבר, חזרתי ל-LG V20 הישן, וביקשתי בעבודה (טלפון עבודה) להחליף לי למכשיר אנדרואיד. החליפו לי ל-G7 גירסת THINQ, מה שזה יהיה.

בשביל ההתחלה, תוך רבע שעה הייתי כבר עם טלפון מתפקד, אבל זה כי זה אותו אקוסיסטם, מניח שככה היה גם מ-IOS לIOS.

אני שבוע איתו, והאמת שהוא סבבה לגמרי. הכל עובד טוב, הוא יותר צר ויותר ארוך מהאייפון, מה שתופס פחות מקום בכיס, וגם יותר נוח לאחיזה.

המסך יותר טוב. יש את כל הדברי LG/אנדרואיד שאני רגיל אליהם (ברמה של V30 בערך). איכות הסאונד משום מה יותר טובה גם באוזניות מקוריות וגם BT (יש לי מנוי בתשלום של ספוטיפיי).

המצלמה יותר איכותית (גם זאת של XR לא רעה את האמת).

מוזרות אחת שנתקלתי בה - משום מה החליטו לחקות את אפל, והוציאו כפתור נפרד כמו של סירי, אבל קישרו אותו לעוזרת של גוגל. גם מאיזושהי סיבה הפרידו בין טביעת אצבע לכפתור נעילה/כיבוי (בV20/V30 היה משולב).

שוב פעם, בכסף הפרטי שלי כנראה לא הייתי קונה לא את זה ולא את זה, הייתי מסתפק באיזה XIAOMI עד 1000 שקל, או סמסונג A/J, אבל בינתיים בין האייפון XR ל-G7, הG7 בינתיים לוקח מבחינתי.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תטדה. חסכת לי 4000X5 ש"ח :-D:cry:.

אין אפשרות לדחות שיחה ממסך נעילה משום מה.

בחו"ל זה יתרון. גיליתי, בדרך העוברת בכיס, שדחית שיחה מחוייבת כמו דקת שיחה. 30 ש"ח בחברות האפ"ס (או שמא פפ"ס?).

ד) חסר הקלטת שיחות וכתיבה דרך NFC. לי זה נוח בשביל להדפיס (יש לי מדפסת עם זה).

אני מדפיס דרך WiFi (מדפסת בראדר DW) מכל הבית. נוח מאד.

ז) צריך להעביר את כל המטענים מטייפ C ללייטנינג, ולקנות מטענים תואמי MFI. לא בעיה למי שבא מ-IOS אני מניח, בעיה למי שיש לו כמה מטעני LG שהם סבבה לגמרי ותומכים QC3. טוב שיש לי מטענים אלחוטיים בבית וברכב.

יש לי מטעני QC3 של Aukey. האם לדעתך זה מסכן את האייפד של אשתי?

גם מאיזושהי סיבה הפרידו בין טביעת אצבע לכפתור נעילה/כיבוי

אני מעדיף את חיישן טביעת האצבע של שיומי על גב המכשיר. נוח מאד. החסרון היחיד - קרוב למצלמה, ועלולים ללכלך את העדשה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המטורלל שיקנה את זה ב4 אלף שקל?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעדיין לא גילה טלפונים סינים, או כאלה שצריכים טלפון מאובטח, תראה את הטלפון של רונאל פישר, אם זה היה אנדרואיד, תוך דקה הוא היה פרוץ

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי המטורלל שיקנה את זה ב4 אלף שקל?

בודאי לא אני.

שלחת אותי לזאפ, מתברר כי זה קצת פחות יקר. גם 3000 ש"ח זה הרבה יותר מדי לטלפון נייד.

במשפחה שלי יש 4 שיומי ונוקיה 8 אחד.

במגירת המושבתים יש שני שיומי ושלושה לנובו (ממותגים כמוטו).

מישהו יודע היכן בחיפה אפשר להשליך מכשירים ישנים לאשפה אלקטרונית?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שעדיין לא גילה טלפונים סינים, או כאלה שצריכים טלפון מאובטח, תראה את הטלפון של רונאל פישר, אם זה היה אנדרואיד, תוך דקה הוא היה פרוץ

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

גם לidevices פרצו, הם לא חסינים.

חוץ מזה, היום, כשהכל מגובה בענן, לא צריך בכלל גישה למכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע היכן בחיפה אפשר להשליך מכשירים ישנים לאשפה אלקטרונית?

חיפשת כאן?

אם אני לא טועה בחנויות איבורי אפשר למסור למחזור פריטי אלקטרוניקה קטנים.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר כמה שנים עם ה-S7, רוצים להתחדש בסמארטפון חדש כאשר הדגש הוא על איכות צילום

האם יש מתחרה שיותר טוב מה-S9 מבחינת צילום,בסדר גודל של 2000 שקל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אבל אפילו בתור מישהו שכבר היו לו מכשירים של שיאומי ו-וואןפלוס, והייתי מאוד מרוצה, אין סיכוי שנשלם על מכשיר סיני יותר מאשר על מכשיר של סמסונג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשת כאן?

אם אני לא טועה בחנויות איבורי אפשר למסור למחזור פריטי אלקטרוניקה קטנים.

מידע מעירית חיפה

https://www.haifa.muni.il/Services/PSC/Health/Documents/%d7%90%d7%9c%d7%a7%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%94.pdf

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...