Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

נשמע שלא משנה איזה טלפון הם יוציאו אתה בכל מקרה לא תקנה.

אתה זה שמפסיד לדעתי, חבל.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא מפסיד.. כרגע אני עם מכשיר שעונה בשלמות לדרישותיי, אך מכיוון שהוא מתקרב לגיל 3, אני חושב על מחליף פוטנציאלי, הסוללה נחלשה מעט, אם כי לא משהו קריטי כרגע, אז אני מאמין שיש עוד זמן עד שהוא ימות או יתחיל להיות מעצבן. לכן יש זמן לחפש מחליף מושלם, שאין בינתיים בשוק. אם ימות בטרם עת, אז יש בחירה בין כמה פשרות סבירות, כמו S10E, נוט10 הקטן ואולי אפילו S20 עם כיסוי שחור. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם וגם.. לא מעט יוצא לי לשים את הטלפון עם המסך למטה.. מאיך שה-S20 נראה אני אקבל צמרמורת. במכשירי דגל משקיעים גם באיכות הצד האחורי ואני אוהב את זה. לא הייתי שם בכלל כיסוי אילו המכשיר לא היה מחליק בלעדיו, זה מקשה על קריאת ספרים. אז אני שם כיסוי שקוף דק בלבד. לכן לשים כיסוי שחור זו פשרה בשבילי.

אגב נהנה כבר כמעט שנה ללא מגן זכוכית על המסך, לא אשים את זה בחיים יותר, איזה עבודה בעיניים. הטלפון לא נופל פחות אלא אפילו יותר ואין אפילו סריטה אחת על המסך, כאשר מגן המסך היה מלא פגיעות בסוף חייו כבר. האמת הפתיע אותי המסך השבוע - הטלפון נפל מהמעמד ברכב עם המסך היישר אל בלם היד, הייתי בטוח שהתרסק, אבל אין שום זכר לפגיעה. וזה גורילה גלאס 4 רק, מאמין שגרסה 6 שיש במכשירים חדשים עוד יותר טובה ואפשר יהיה לסמוך עליה. אין מה להשוות את חווית השימוש עם וללא מגן מסך.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני מיושן, ואולי כיוון שאני מחזיק מכשירים ישנים וזולים חסרי גורילה - אבל אני פשוט קונה סטוק של מגיני מסך בשקל כך שאין לי בעיה להחליף מגינים שנשרטו\נסדקו\סתם התלכלכו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע מסך זה שמן נחשים. היעילות שלהם היא בדיוק כמו היעילות של תוסף למנוע שחוסך דלק. זה בלוף ושטות. הדבר היחידי שהם עושים זה להרוס את החוויה של שימוש בטלפון שלך

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיון שאני קונה אותם בשקל לא אכפת לי להחליף את השרוטים כל כמה שבועות. עדיף על מכשיר שאני נהנה מהשריטות על המסך המקורי שלו. מבחינת וחווית שימוש - שום הבדל לעומת העדר מגן. אולי כיוון שבאופן בסיסי מדובר במסכים זולים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע מסך זה שמן נחשים. היעילות שלהם היא בדיוק כמו היעילות של תוסף למנוע שחוסך דלק. זה בלוף ושטות. הדבר היחידי שהם עושים זה להרוס את החוויה של שימוש בטלפון שלך

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

תגיד את זה למסך של הגלקסי הקודם שלי שנשרט מחול. נכון שהמגן יעיל רק נגד דברים מאוד ספציפיים אבל להגיד שזה שמן נחשים זה פשוט לא נכון. בנוסף, יש היום מגנים מאוד איכותיים מזכוכית והתאמה מושלמת למכשיר, זה עולה קצת יותר אבל אחרי התקנה טובה בחיים לא תדע שהוא שם

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש טלפון שיחליף את ה-ZTE Axon 7 mini המזדקן שלי, שעשה עבודתו נאמנה ובגבורה!

קניה מתוכננת בארץ.

לא רוצה להוציא יותר מ-1500 שח, השימושים הם בסיסיים לחלוטין ומה שחשוב לי זה מצלמה מעולה, חיישן טביעת אצבע שעובד ושיחזיק שנתיים-שלוש על מהירות וסוללה.

ההתלבטות היא בין:

Samsung Galaxy A71

Xiaomi Mi 9T (or Pro?)

קוסם לי הרעיון של המצלמה הקופצת בשיאומימבחינת הגנת פרטיות, ומוכן להסתכן עם המנגנון.

אוהב את המסך הענק והמתקדם בסמסונג, כמו גם המצלמה 64MP. פחות אוהב גוף פלסטיק זול. אני יודע שב-A70 היתה בעיה עם חיישן טביעות אצבע, רוצה להאמין שנפתר בדור הזה.

עולה כאן גם דיון פילוסופי - האם עדיף מעבד חזק (855 מול 730) או עדכוני תוכנה לאורך זמן (samsung vs xiaomi).

Sent from my ZTE B2017G using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא - ספק האחריות, וייתכן גם עניין של מטען, יבואנים מקבילים לא רוצים לשלם על בדיקות של מכון התקנים, ולכן מוציאים בחו"ל את המטען (בדרך כלל מטען מהיר), מכניסים את הטלפונים בקופסא ללא מטען - אין צורך באישור מכון התקנים.

ובארץ מכניסים מטען הכי פשוט (לא מהיר).

אצל KSP יש לך טלפונים בייבוא מקביל של מובייל ישראל, שהם כן מעבירים

במכון התקנים ומספקים טלפון עם מטען מהיר מקורי.

זיו לדעתי עדיף השיאומי, אני לא בטוח שסדרת ביניים של סמסונג תקבל עדכונים כמו סדרות הדגל.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה דעתכם? המתקפל סמסונג בחמישית המחיר:

https://www.escobarinc.com/product/fold2/

Fold2.jpg

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה היית מפקיד מספר כרטיס אשראי בידיים של האח של פאבלו אסקובאר?

כנראה יופי של תרמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני בכל מקרה לא אהבתי את המכשיר,

כן רואים תגובות למטה על כאילו נסיון להלבנת הון, לך תידע אם מצאו עוד אוצרות שאחיו טמן באדמה ועכשיו עושים את הטריק הזה חח, העניין הוא שהסירטון הזה של Unbox Therapy יביא להם להמון הזמנות, חבל עליהם.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ששילמו יפה מאוד ל-

Unbox Therapy , או שהוא פשוט מטומטמם.

זה מאוד בולט שזה גלקסי פולד שהחליפו לו את המכסה האחורי(או אפילו שמו מדבקה) ושמו רקע של אסקובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...