Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

בדיוק

אם הסינים הובילו עד עכשיו בטלפונים זולים עם חומרה מתקדמת\עדכונים,עכשיו סמסונג צמצמו את הפעם עם סדרת ה A (מ10 עד 50) לגמרי.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A50 בלי להניד עפעף.

החסרון של מצלמה בינונית פלוס מתגמד מול השטויות של הסינים (קורא את ההודעות האחרונות בשרשור ומזדעזע).

סמסונג זירזו את העדכונים שלהם גם למכשירי הביניים, ה-a7 2018 שלי זהה מבחינת עדכונים ל-a50 של אשתי. טוב, תכל'ס, 95 אחוז אותו טלפון :-)

מכשירי ביניים שיצאו השנה מקבלים עדכון אחת לרבעון ממש זירוז

https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. נקנה נוט 4X זכרון 64 עם מעבד מקורי.

שלום לכולם,

לאחר שקניתי לעצמי ולאבא שלי ושימש אותי מעולה רוצה להחליף.

אצל אבא שלי עובד כמו חדש, אצלי עדיין עובד טוב מאד אך מרגיש מדי פעם ניתוקי מיקום בוויז וכל מיני שטויות קטנות, ת'כלס יכול להמשיך איתו בקלות אך הוא עשה את שלו ורוצה להתקדם.

הסוללה עדיין מחזיקה מעמד יום שלם בקלות(יומיים כשהיה חדש) והדבר היחידי שלא הייתי מרוצה ממנו מלכתחילה היה איכות המצלמה.

סה"כ אחלה טלפון במיוחד בתמורה למחיר.(600).

רוצה להתחדש!

אין יותר מדי דרישות, שימוש פשוט ורגיל, מוזיקה, מעט אפליקציות, וויז, מצלמה.

אשמח שיהיו רמקולים טובים ומצלמה טובה(אין צורך בהגזמה באף אחד מהם).

מתקצב עד 1000 ש"ח.

אשמח להמלצות!

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שב-Redmi Nite 4x לא מדובר בבעיה של מעבר בין WiFi לתקשורת סלולרית, בדרך כלל הבעיה קיימת דווקא כאשר אני יוצא מבניין שבו לא הייתי מקושר ל-WiFi.

בעיית ההתראות היתה חמורה מאד בימים הצוקדמים של Mi4c, שהצריך הרבה מאד tweaking. בינתיים היתה התקדמות של שתי גרסאות אנדרואיד (למעשה 5, אבל ה-4x עדיין על אנדרואיד 7) ו-4-5 גרסאות MiUi, ב-4x לא חוויתי שום קשיים עם הנוטיפיקציות. כן יש לי לעתים בעיה של צורך בניתוק וחיבור מחדש לדאטא הסלולרי בשביל להפעיל וייז או את שעון הנוכחות.

יש התקדמות (חיובית אפילו !) בנושאים שדיברנו עליהם:

1. בפוסטים האחרונים העלתי את נושא הזמינות של תוכנת ה eWelink - אז לאחר בדיקות מעמיקות התחלתי באופן אקראי לכבות כל מיני פיצ'רים מובנים של מערכת ההפעלה ובסופו של דבר כיבוי הפיצ'ר של "adaptive battery" פתר לי את הבעיה. אני מקבל התראות בזמן אמת על כל תזוזה.

2. בנוגע לנושא ההתחברות ל DATA אחרי יציאה ממקום ללא קליטה (או WIFI ?) - גם כאן יש התקדמות.

שמתי לב שלמרות שיש X-ים על שני הסימים, עדיין יש תעבורת מידע מאוד מאוד מאוד קטנה, מה שהוביל אותי לחשוב שיש כאן עניין עם נושא ה DATA WARNING/LIMIT, שאצלי היה מכוון ל 20GB.

למרות שאני רחוק מאוד מתקרת החבילה, ניסיתי כבר בתחילת השבוע לכבות לחלוטין את ה DATA LIMIT וה-DATA WARNING בשני הקווים - והפלא ופלא, כבר 5 ימים אני עם 0 בעיות בנושא הזה (שזה נדיר עד בלתי אפשרי ממה שחוויתי בשנה האחרונה).

אני מניח שאם המצב ימשיך כך - סימן ששם היתה נעוצה הבעיה שחוויתי עם נושא החיבור ל DATA לאחר יציאה ממקום בלי קליטה סלולארית (ואז יהיה אפשר לומר שיש באג מובנה בכל מה שקשור להתראה\הגבלה של כמות מידע דרך הסלולר).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פוקופון ב-1100 שקלים כאן בארץ או קצת פחות מ-1000 שקלים בהזמנה מסין עם ביטוח מס.

אני עם הפוקו כבר 8 חודשים ומרוצה מאוד מהתמורה, המצלמה מעולה בתנאי תאורה טובים ובצילום וידאו, בתנאי תאורה קשים היא סבירה מינוס.

הסוללה מחזיקה יומיים בכיף והרמקולים חזקים וטובים. יש פאק קטן שכאשר שמים בשיחה על ספיקר ורחוקים מהמכשיר, הצד השני לא שומע אותך טוב, עד מטר מהמכשיר בערך שומעים בסדר.

עריכה: התגובה שלי היא לפספרטו כמובן.

עריכה אחרונה על ידי zivk

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את זיו

אם היה לפספרטו עד עכשיו סיני,הגיוני שיתקדם לסיני טוב יותר,ככה ירגיש בבית ;)

הגיוני גם להמליץ על מכשיר שווה ערך\חומרתי מסדרת ה A החדשה של הגלקסי,אבל נחסוך במילים על היבואן (ובכלל זה יהיה חווית משתמש אחרת לעומת ה MIUI)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פוקופון ב-1100 שקלים כאן בארץ או קצת פחות מ-1000 שקלים בהזמנה מסין עם ביטוח מס.

אני עם הפוקו כבר 8 חודשים ומרוצה מאוד מהתמורה, המצלמה מעולה בתנאי תאורה טובים ובצילום וידאו, בתנאי תאורה קשים היא סבירה מינוס.

הסוללה מחזיקה יומיים בכיף והרמקולים חזקים וטובים. יש פאק קטן שכאשר שמים בשיחה על ספיקר ורחוקים מהמכשיר, הצד השני לא שומע אותך טוב, עד מטר מהמכשיר בערך שומעים בסדר.

עריכה: התגובה שלי היא לפספרטו כמובן.

יש לו שם מעבר לפוקפון? לא יודע 1/2?

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על mi9t, הוא עדיף על ה פוקופון בעיקר בתחום הצילום וגם המסך טוב בהרבה. המחיר דומה. קח אותו. ה פוקופון יש רק דגם 1. אבל שוב, קח mi 9t, עולה מ1400 שקל לפי זאפ. או 1550 ליבוא רישמי ואתה מקבל את רצועת הכושר שלהם בשווי 150 שקל ומגן מסך נתנה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על mi9t, הוא עדיף על ה פוקופון בעיקר בתחום הצילום וגם המסך טוב בהרבה. המחיר דומה. קח אותו. ה פוקופון יש רק דגם 1. אבל שוב, קח mi 9t, עולה מ1400 שקל לפי זאפ. או 1550 ליבוא רישמי ואתה מקבל את רצועת הכושר שלהם בשווי 150 שקל ומגן מסך נתנה.

תודה.

עד 1000 ש"ח.

זו המגבלה ששמתי לעצמי.

לא משתגע עם סלולריים ככלל.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פוקופון עולה מעל 1000, אז גם הוא לא רלוונטי,

קח Redmi Note 7, אחלה טלפון עם 64 גיגה, עולה בסביבות 800 שקל ביבוא מקביל. היא מהיר חזק עם בטריה מעולה ומצלמה טובה באור יום. אני הייתי מוציא עוד 500 שקל, לדעתי לאדם מבוגר זה מוצדק. אבל אם תיקח Redmi Note 7,אתה תהי. מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב לשים מגבלות תקציביות קשיחות ללא סיבה, כי בד"כ זה גורם לכך שאתה מוציא 900 שקל על מוצר מסוים ושנה לאחר מכן 900 שקל נוספים על מוצר דומה חדש יותר, במקום להוציא 1500 שקל או 1800 שקל פעם בשלוש שנים.

אני מעדיף להסתכל מה הצרכים שלי ומה המוצר שעולה מינימום ועונה על הצרכים שלי, או לחילופין אם זה עדיין נראה לי יקר על מה אני מוכן להתפשר

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם פוקופון עולה מעל 1000, אז גם הוא לא רלוונטי,

קח Redmi Note 7, אחלה טלפון עם 64 גיגה, עולה בסביבות 800 שקל ביבוא מקביל. היא מהיר חזק עם בטריה מעולה ומצלמה טובה באור יום. אני הייתי מוציא עוד 500 שקל, לדעתי לאדם מבוגר זה מוצדק. אבל אם תיקח Redmi Note 7,אתה תהי. מרוצה.

אני לא אוהב לשים מגבלות תקציביות קשיחות ללא סיבה, כי בד"כ זה גורם לכך שאתה מוציא 900 שקל על מוצר מסוים ושנה לאחר מכן 900 שקל נוספים על מוצר דומה חדש יותר, במקום להוציא 1500 שקל או 1800 שקל פעם בשלוש שנים.

אני מעדיף להסתכל מה הצרכים שלי ומה המוצר שעולה מינימום ועונה על הצרכים שלי, או לחילופין אם זה עדיין נראה לי יקר על מה אני מוכן להתפשר

תודה, אני יכול לקנות גם ב 6000. לשמחתי לא נתמך סעד.

קיבלתי החלטה שזו מסגרת התקציב, עכשיו אם זה 1100-שטויות.

אם זה 1500- זה יותר מדי עבור הצרכים הבסיסיים שלי מטלפון.

יש סיבה אמיתית ובהתחשב בצרכים שלי להעדיף

MI 9 ב 1400

על

Note 7 ב 800?

תודה

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...