Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני כמעט 3 וחצי שנים עם הגלקסי S7 שעדיין חי ובועט, אך הגיע הזמן להתחדש.

לאחרונה אני בחיפושים אבל אני כבר מבולבל לגמרי מכל הדגמים שיוצאים,בכל זאת שמתי עין לפני כמה שבועות על הA70 של סמסונג.

מכשיר בעלות סבירה ונתונים די טובים (בשבילי). לאבא שלי יש את הA50 והוא נחמד מאוד אבל תמורת עוד סכום מועט אפשר לקבל את הA70 היותר משודרג.

בימים האחרונים אני רואה שיצא גלקסי A51 במחיר טיפה יותר זול מהA70, ומשודרג יותר מהA50, ומהמפרטים אני רואה שההבדלים לא מטורפים בינו לבין הA70 (שוב, בשביל הצרכים שלי).

וממש אתמול ראיתי שעתיד לצאת לאוויר גם הגלקסי A71 (שאמור להיות יקר יותר), כך שאני מבולבל לגמרי.

אשמח אם יש כאן אנשים עם A51/A70 שיכולים לתת דעה לחיוב או לשלילה (או כל אחד אחר שקצת יכול לשפוך אור מה כדאי).

מכשירים סיניים/איפון לא באים בחשבון.. רק אלו שציינתי כאן. תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמסונג אשכרה הוציאו מכשיר בשם A51 בלי איסטר אגס של חייזרים

Sent from my iPhone using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט 3 וחצי שנים עם הגלקסי S7 שעדיין חי ובועט, אך הגיע הזמן להתחדש.

לאחרונה אני בחיפושים אבל אני כבר מבולבל לגמרי מכל הדגמים שיוצאים,בכל זאת שמתי עין לפני כמה שבועות על הA70 של סמסונג.

מכשיר בעלות סבירה ונתונים די טובים (בשבילי). לאבא שלי יש את הA50 והוא נחמד מאוד אבל תמורת עוד סכום מועט אפשר לקבל את הA70 היותר משודרג.

בימים האחרונים אני רואה שיצא גלקסי A51 במחיר טיפה יותר זול מהA70, ומשודרג יותר מהA50, ומהמפרטים אני רואה שההבדלים לא מטורפים בינו לבין הA70 (שוב, בשביל הצרכים שלי).

וממש אתמול ראיתי שעתיד לצאת לאוויר גם הגלקסי A71 (שאמור להיות יקר יותר), כך שאני מבולבל לגמרי.

אשמח אם יש כאן אנשים עם A51/A70 שיכולים לתת דעה לחיוב או לשלילה (או כל אחד אחר שקצת יכול לשפוך אור מה כדאי).

מכשירים סיניים/איפון לא באים בחשבון.. רק אלו שציינתי כאן. תודה רבה לעוזרים.

להתחדש לא בהכרח להשתדרג, גם אם אתה עובר ממחשיר דגל שיצא לשוק לפני 4 שנים כמעט מול מכשיר ביניים טרי. לדעתי הדברים היחידים שתרוויח מהחלפה כזו זה מסך גדול יותר (אם זה מה שאתה מחפש), יותר נפח אחסון וסוללה (אם כי בהתחשב בזה שהמסך גדול משמעותית לא בטוח שיהיה יותר זמן סוללה). ועוד 2GB RAM.

מה שתפסיד בהחלפה ל-A51 - איכות חומרים, המכשיר החדש הוא מפלסטיק והגורילה גלאס על המסך אפילו דור אחד אחורה מה-S7. הגנה ממים ואבק. טעינה אלחוטית. ALWAYS-ON. כל אוסף המצלמות של A51 לא בטוח שיהיה יותר טוב מהמצלמה של S7. רזולוציית מסך טובה יותר ב-S7.

דעתי שאם המכשיר הקיים באמת חי ובועט ולא גוסס, אז תשאיר אותו או שתוסיף קצת ותיקח S10E למשל.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתחדש לא בהכרח להשתדרג, גם אם אתה עובר ממחשיר דגל שיצא לשוק לפני 4 שנים כמעט מול מכשיר ביניים טרי. לדעתי הדברים היחידים שתרוויח מהחלפה כזו זה מסך גדול יותר (אם זה מה שאתה מחפש), יותר נפח אחסון וסוללה (אם כי בהתחשב בזה שהמסך גדול משמעותית לא בטוח שיהיה יותר זמן סוללה). ועוד 2GB RAM.

מה שתפסיד בהחלפה ל-A51 - איכות חומרים, המכשיר החדש הוא מפלסטיק והגורילה גלאס על המסך אפילו דור אחד אחורה מה-S7. הגנה ממים ואבק. טעינה אלחוטית. ALWAYS-ON. כל אוסף המצלמות של A51 לא בטוח שיהיה יותר טוב מהמצלמה של S7. רזולוציית מסך טובה יותר ב-S7.

דעתי שאם המכשיר הקיים באמת חי ובועט ולא גוסס, אז תשאיר אותו או שתוסיף קצת ותיקח S10E למשל.

קודם כל תודה רבה על התשובה המפורטת.

הפתעת אותי בגדול. עד כדי כך מכשיר שיצא לשוק לפני כמעל ארבע שנים ממש שווה ואף עולה על מכשיר שיוצא בערך ב 2020? מה שאתה אומר על רזולוציית המסך והמצלמות וכו ממש מפתיע אותי. שיחקתי קצת עם הA50 של אבא שלי וזה היה נראה הרבה יותר טוב מהמכשיר שלי..

אחת הבעיות הכי גדולות שאני נתקל זה שאין יותר עדכונים רציניים למכשיר שלי וזאת אחת הסיבות להשתדרג/(להתחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הגודל של המסך עושה את שלו, אז זה יתרון חשוב עבורך.

נכון, האנדרואיד ישן, אבל לי אישית זה לא מפריע. אם זה שיקול חשוב והחסרונות פחות מעניינים עליך - אז לך על זה. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A71 הגיע לארץ, כמעט 2000 שקל ב-KSP, ו-1800 בהייטק זון

S10e נבחר כמכשיר חדש לאמא שלי, מחליף A8/S7 (כן יש לה שני מכשירים כי לכל אחד בעיות משלו :shock:)

הוזמן מהייטק זון עם עודף מ-2200, איסוף עצמי מכפר סבא, הזמנתי בשעה 12:30 בערך, בשעה 16:40 קיבלתי טלפון שזה מוכן ואני יכול לבוא לאסוף מתי שבא לי.

מה שכן אמא שלי עוד לא הייתה אצלי אז המכשיר עוד סגור בקופסה :lol:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא לחוץ, הייתי מחכה ל-S20 וקונה את אחד הגרסאות.

אם אתה לא אוהב להחליף מכשירים כמו גרבים, תשקיע במכשיר שתוכל להנות איתו לעוד כמה שנים טובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gbguy

אם הכוונה אלי, לא יהיה לי תקציב לגלקסי החדש, ובלי קשר, אני לא אקנה מכשיר בתקופה הראשונה/בהשקה שלו בטח שהמחיר בשמיים.

אבל לפחות תהייה ירידת מחירים לגלקסי S10 נגיד, אז נחכה ונראה כמה ירד אני חושב שעל המכשיר הזה אלך.

מכשירי הביניים מחפירות ברשת ומהדעות כאן הדעה שלי באמת השתנתה יותר לרעה, שווה להשקיע קצת יותר ב"מכשיר דגל" גם אם הוא

יצא לפני שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gbguy

אם הכוונה אלי, לא יהיה לי תקציב לגלקסי החדש, ובלי קשר, אני לא אקנה מכשיר בתקופה הראשונה/בהשקה שלו בטח שהמחיר בשמיים.

אבל לפחות תהייה ירידת מחירים לגלקסי S10 נגיד, אז נחכה ונראה כמה ירד אני חושב שעל המכשיר הזה אלך.

מכשירי הביניים מחפירות ברשת ומהדעות כאן הדעה שלי באמת השתנתה יותר לרעה, שווה להשקיע קצת יותר ב"מכשיר דגל" גם אם הוא

יצא לפני שנה.

אגלה לך סוד: יש לי מכשיר דגל של שיאומי. כל כך קללתי אותו כי הוא נתקע מדי פעם.

ואז באופן פלא הגיע עדכון לאנדרואיד 10 ורוד הרגעים המעצבים נעלמו, אבל עדין היו כמה באגים קטנים בחיפוש קל מי שעושה את הצרות היא לא אחרת מגוגל.

שיניתי הגדרה אחת, הטלפון פשוט טס!

והגדרה ממש בנאלית: לוותר על אפשרות "ok Google" בשביל להפעיל את העוזרת האישית.

בכך טלפון בסופו של דבר יהיו באגים אם נרצה או לא. השאלה אם המפרט בסופו של דבר מספק את הצרכים, ואני חושב שטלפון ביניים יכול לספק.

אבל זו רק דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

arco1

user-offline.png תודה. אכן הכוונה לקנייה באילת.

gbguy

user-offline.png אתה צודק ואני כבר כל כך מבולבל... שקניתי את הS7 לא היה הרבה אופציות :shock: , רק האדג' שפסלתי על הסף בגלל ההמסך שמתעקם.

אגב, מסרטונים ביוטיוב אני רואה שהמסכים של הS10 גם מתעקמים קצת בצדדים אותי אישית זה מאוד מבאס.. ברצינות שוב חוזר לאופציית A71 ושות'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבת זוג שלי יש סמסונג A7 מהעבודה שקבלה. היא טוענת שהוא עושה את העבודה.

כל האנשים שקנו את סדרת A בשנה האחרונה טוענים שהטלפון מספק אותם.

לכן, בשביל שטלפון יחיה שנתיים שלוש, לא הייתי קונה את הטלפון הטוב ביותר, כאשר טלפון ביניים עושה את הדברים הכי בסייסים שיש.

אבל שוב, זה רק אני.

נ.ב.

אני ראיתי את הטלפון A51 בחנויות ולא את A71, ומתעסקות קלה איתו, לדעתי הוא עושה את העבודה.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

arco1

user-offline.png תודה. אכן הכוונה לקנייה באילת.

gbguy

user-offline.png אתה צודק ואני כבר כל כך מבולבל... שקניתי את הS7 לא היה הרבה אופציות :shock: , רק האדג' שפסלתי על הסף בגלל ההמסך שמתעקם.

אגב, מסרטונים ביוטיוב אני רואה שהמסכים של הS10 גם מתעקמים קצת בצדדים אותי אישית זה מאוד מבאס.. ברצינות שוב חוזר לאופציית A71 ושות'..

ב-S10E המסך שטוח, בדגמים הגדולים לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...