Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני מחכה לבלאק פריידי, מניסיון של שנים קודמות - היו חברות שהורידו מע"מ למכשירים (וככה לא צריך לטוס לאילת).

מתכנן לרכוש גלקסי 10 פלוס.

אחרי טיול בחול עם חבר שברשותו מכשיר כזה, ראיתי כמה המכשיר הזה באמת איכותי.

נוט 7 לא ממליץ מטעמי בטיחות למי שטס לחו''ל - יש חברות שלא מרשות לעלות איתו לטיסה (אייר פראנס מניסיון לדוג') אבל תבדקו אותי אם זה תקף עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקף לגמרי. בכל חברות התעופה בעולם. פשוט, כיוון שכמעט לא נותרו מכשירים השילוט לא בולט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוט 7 - פשוט לא, מכשיר בן יותר מ-3 עם נטייה להתפוצצות סוללה? רק אולי אם אתה מקבל מתנה מקונדסון (הדרדס, לא חבר הפורום שהיה פעם)

350 שקל מחיר סביר לתיקון שקע טעינה מולחם, השאלה אם זה שווה לתקן או לא זה עניין אחר, אבל בהתחשב בעלות של שקע טעינה, פירוק והרכבה של המכשיר, הסרת ההלחמה הקיימת והלחמה חדשה, זה מחיר סביר, קשה לי להאמין שתמצא ב-150 שקל תיקון כזה בארץ (או במדינה מתקדמת אחרת).

ירחמיאל - לדעתי במקרה שלך שווה להשקיע על ה-S10 (לא פלוס), אתה גם מחזיק מכשירים להרבה שנים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, הוא דווקא בסדר, אבל יש את ה-8 כבר.

אבל למיטב ידיעתי אין איסור עלייה למטוס על שיאומי נוט 7

במכשירי Mid-Low כדאי לקחת כמה שיותר חדשים.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-KSP הוא נמכר בייבוא מקביל ב-3200 שקל או 2734 שקל באילת.

כמה שווה לך ייבוא רשמי, והאם אתה מתכנן לנסוע לאילת בקרוב ולפי זה תשקול מחיר ריאלי בשבילך

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

דגם מגניב ביותר שהוצג ביממה האחרונה - RAZR של מוטורולה! פשוט בדיוק הצורה שאני מחכה לה וממש התאהבתי.

https://www.theverge.com/2019/11/13/20963294/motorola-razr-new-foldable-smartphone-android-hands-on-flip-phone-photos-video

המסך חלק לחלוטין לאחר הפתיחה ולסגור את הטלפון לגודל קטן כזה זה חלום שלי מאז שעברתי לסמארטפונים. אלא מה, המחיר פשוט הזוי, בהתחשב גם שהמעבד די חלש. לא איכפת לי להתפשר על המעבד, אילו המחיר היה 50% ממה שהוא הולך להיות, אבל 1500 דולר זה מוגזם. נשאר לקוות שהרבה יצרנים ילכו בעקבות מוטורולה ויציגו דגמים מהסוג הזה ולא כמו הטלפון שנפתח לטאבלט של סמסונג. והמחיר יירד משמעותית.

השאלה שנשארת פתוחה גם - כמה זמן ישרוד מסך הפלסטיק שמותקן בטלפון הזה. גם הימור בהתחשב במחיר. אה, הסוללה חלשה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרייזר הזה מגניב לאללה!

המחיר לא קשור כלום, כנראה שהם לא מסוגלים לייצר הרבה אז תמחרו כדי להציב את המוצר כפרימיום (אולי הרבה פסילה במהלך הייצור?).

בקשר לסוללה, נראה לי שהם בונים על כך שישתמשו לרוב במסך החיצוני הקטן.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו שלא ידעתי בזמן כתיבת הפוסט - לר רק שאין דואל-סים (מה שהופך אותו ללא רלוונטי עבורי), אין אפילו סים אחד. יש משהו שנקרא eSim. מפעילים בארץ בכלל עובדים עם זה?

מעניין מה יהיה מחיר של סמסונג למוצר דומה. בסמסונג התצורה אמורה להיות שונה, מה שאמור לא לפגוע באיכות הצילום, גודל סוללה ושאר החסרונות במפרט של מוטורולה. אבל עד כה היה רק טיזר די חסר תוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר מרוב אכזבה מהפיקסל 4 העמסתי 3a במבצעים שיש כרגע ב 300$, היה גם קייס מקורי של גוגל ב 29$ במקום 40$...

סה"כ כנראה תמורה טובה לכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי,

אני מחפש טלפון חדש לסבתא. עד היום עם מוטו G3. מחפש מכשיר לא גדול מדי, עדיף עד 6" או 6.2 אם ממש ממש אין ברירה. ביצועים סבירים ולפחות 64 ג'יגה פלאש.

תקציב עד 1,500 ש"ח קניה בכל העולם.

יש למישהו המלצה טובה? יש משהו מעניין, בימי המבצעים?

תודה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך היא מסתדרת עם שינויי ממשק? הם חשוב לה האנדרואיד (כדי שהמעבר מהמוטו יהיה קל) או שהיא מסתגלת בקלות לממשקים חדשים? איזה תכונות אחרות חשובות לה?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...