Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מישהו פה יכול לתת חווד על S10e?

מחפש תחליף ראוי וקומפקטי ל S7, שעד היום מרגיש לי מכשיר לא קטן. ה S10e מבין הבודדים שעונים על כך.

שמעתי אמירות על זמן סוללה רע, אבל בחלק מהמקומות אומרים שהוא סביר לאחר עדכונים. מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הטוב היחיד שיש לפיקסל זה המצלמה שלו ומיש כתב את חוות הדעת שלו רשם שזה בכלל לא מהדיל ברייקרים בבחירת טלפון - בחירה מעט תמוהה. וצוינו דברים שהם פחות טובים אפילו מגלאקסי7(!).

על הנייר - הוא סתם יותר גדול פיזית מ-10E והמסך אפילו קטם יותר, עודה רשם ש-S7 מרגיש לו לא קטן וזה בדיוק הגודל של 10E. חומרה יותר טובה משמעותית בסמסונג, יש הגנה ממים+אבק, יש גורילה גלאס5 משני הצדדים וגוף אלומיניום, בגוגל זה גוף+אחורה מפלסטיק וזכוכית לא ידועה (לי) על המסך.

לא יכול להוסיף על 10E מחווית שימוש שלי או של מכרים, אך לקולגה יש S10 והוא מרוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך קריאה סלקטיבית ברמות.

לי אישית לא יותר מדי אכפת מהמצלמה, ועדיין המצלמה שלו פשוט מעולה שזה יתרון מאוד גדול. בשביל מישהו שהמצלמה כן חשובה לו, זה יהיה בכלל מצויין. לא שהמצלמה של הגלקסי 10E גרועה, בכלל לא, אבל לדעתי המצלמה של הפיקסל פשוט יותר שימושית.

בגלקסי 7 יש איכות שיחה מעולה. מה לעשות? ניקח את זה ממנו? זה בכלל לא קשור לשנה של המכשיר. גם לנוקיה 5120 הייתה איכות שיחה טובה, זה אומר שהוא יותר טוב ממכשירים מודרנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה סלקטיבית? שיבחת את המצלמה ובמקביל ציינת שזה פחות חשוב לך בטלפון. אז למה בעצם בחרת פיקסל?

עוד שיבחת את הטאץ', אבל אני במקרה עם גלאקסי7 ואין לי שום טענות לזה, לא הבחנתי בלאגים כלשהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול עוד אתה עם המכשיר אתה לא תשים לב לזה. ברגע שתעבור לפיקסל, תשתמש בו ואז תחזור לגלקסי, אתה מיד תשים לב. כבר לא זוכר איך בגלקסי 7 כי הוא לא ברשותי אבל חד משמעית הטאצ' בפיקסל טוב מאשר בגלקסי 10.

בחרתי פיקסל כי רציתי טלפון יחסית קומפקטי- לא אוהב את הטרנד של מסכי 6.4 אינץ ומעלה. מסך אמולד, קל משקל, ורצוי מערכת הפעלה נורמלית ולא שיקוץ סיני עם מיליון תפריטים ושטויות(אנקדוטה קלה- במכשיר של גוגל , אני יכול לבטל את האפליקציות של גוגל. במכשיר של שיאומי- לא.) קיוויתי גם שבמחיר יקר יותר אני גם אקבל רכיבים איכותיים יותר לעומת השיאומי רדמי נוט 7 שהיה לי, שהיה מכשיר פשוט נוראי בכול מה שלא מופיע במפרט. למזלי בנתיים , ניראה שזה אכן ככה.

המצלמה זה רק בונוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה יכול לתת חווד על S10e?

מחפש תחליף ראוי וקומפקטי ל S7, שעד היום מרגיש לי מכשיר לא קטן. ה S10e מבין הבודדים שעונים על כך.

שמעתי אמירות על זמן סוללה רע, אבל בחלק מהמקומות אומרים שהוא סביר לאחר עדכונים. מישהו מכיר?

טלפון מצויין. באמת אני לא מכיר תחליפים ראויים בגודל שלו.

זמן סוללה אכן לא להיט. אני מסתובב עם מטען.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לפי gsmarena זמן סוללה מהמובילים בסדרה של ה-10, מעניין

If you can dream of something, you can achieve it

הייתי עם הגברת, אני חושב שאם הייתי מזכיר את המילים ״רכב״/״פורום״/״ניקוי״ הייתי ישן בספה או בטרקלין ;)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם S10e כחודש, מעבר מ S8, זמן סוללה מבחינתי מטורף, אני מושך אותו יומיים מלאים עם 5 SOT לפחות בכיף.

מהיר מאוד, מצלמה מעולה אם כי מצלמת בפלטת צבעים מעט משעממים וקרים במצב אוטומטי.

אין תלונות כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל להתייאש.

צריך טלפון לאבוש, כרגע עם מוטו G5 פלוס (נראה לי) והוא רוצה משהו עם מסך יותר גדול (אומר שרואה סרטונים, אני מקווה שרק יוטיוב/פייסבוק) ומצלמה יותר טובה.

מבחינתי, תנאי יהרג ובל יעבור זה אנדרואיד כמה שיותר נקי, הוא עכשיו עם הטלפון אנדרואיד-נקי השלישי שלו ואני לא רוצה לשבור לו עכשיו הרגלים, אני לא מספיק זמין כדי לעזור לו עם כל מיני הגדרות של דברים בכל רגע נתון. רצוי כמובן אנדרואיד1. מעבר לזה חשוב שתהיה מצלמה וורסטילית ככל האפשר (עם עדשה רחבה), איכות התמונה פחות קריטית. מעבר לזה, רצוי שזה יהיה מכשיר שהושק לאחרונה (כלומר אל תגידו לי עכשיו תקנה גלקסי S8 הוא הרבה יותר בלה בלה בלה לא רוצה).

שמתי עין על השאומי A3, אבל לקנות טלפון עם מסך 720P בשלהי 2019 זה משהו שאני לא מצליח להשלים איתו. ואז יצא הנוקיה 7.2. על פניו הכל אחלה. המחיר סביר (אין תקציב מוגדר, אבל זה סדר הגודל - 1000-1300 שקל בערך), אבל המניוק הקטן הזה הושק בתחילת ספטמבר ועדיין לא הגיע לארץ. עקרונית אין בעיה לחכות, אבל זאת הייתה אמורה להיות מתנת יום הולדת, שחל בספטמבר.

יש למישהו עוד רעיונות או שאין ברירה אלא להמשיך להמתין?

אם זה מעניין מישהו או שמישהו יתקל בזה בעתיד - נקנה הנוקיה והוא פשוט מעולה. יחסית לדרישות ולמחיר, כן? המסך נראה ממש טוב, מאוד טוב ביחס ל-LCD, הכל עובד מספיק מהר, המעבר מהטלפון הקודם היה כמעט 99% נטול התעסקות (היה צורך לסדר כמה אייקונים מחדש על מסך הבית) ובסך הכל אבוש מאוד מבסוט.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם S10e כחודש, מעבר מ S8, זמן סוללה מבחינתי מטורף, אני מושך אותו יומיים מלאים עם 5 SOT לפחות בכיף.

אין תלונות כלל.

באמת? מעניין למה אצלי זה לא ככה. לא מחזיק אפילו יום אחד.

מעבר לסוללה, מסכים עם כל מה שכתבת.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסה ת חוכמת ההמונים עבור אבא של אישתי.

כבר כמה שנים עם מכשירי lg - g2, g4 וכרגע מכשיר בתהליך גסיסה, מחפשים מכשיר חדש.

אין דרישות יותר מדיי גבוהות -

1. סוללה חזקה

2. מכשיר עמיד (לא חייב חסינות ממים)

3. גודל מסך לפחות 5.5

4. מצלמה סבירה

5. סכום רכישה של עד 1000 שח

עברתי על הודעות קודמות וראיתי המלצות על שיומי note 8. האם אכן יעשה את העבודה? כמה השינוי יהיה מהותי מהמערכת של lg לשל שיומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני עברתי מg5 לנוט 8 ואני מאד מרוצה. הממשק דומה כמו בכל אנדרואיד.

גם אבא שלי עבר מg5 לשיומי לאחרונה והוא מבסוט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפיקסל -

חסרים כמה דברים שחשובים לי כמו עמידות במים וגודל קרוב ל S7, אבל זה לא נורא כמו נושא הזכרון -

64GB זכרון בלי יכולת הרחבה? זה פשוט כלום. כרגע יש אצלי 65GB בשימוש ב S7.. וזה לא בגלל זבל שאני לא מוחק.

טלפון מצויין. באמת אני לא מכיר תחליפים ראויים בגודל שלו.

זמן סוללה אכן לא להיט. אני מסתובב עם מטען.

אין תלונות כלל.

תודה לשניכם.

סה"כ גם הסוללה של ה S7 סבירה מינוס אז אני משער שבכל מקרה יהיה שיפור.

אני מתגעגע לדגמי הקומפקט של סוני, ה Z5 compact שהיה לי היה נח בטירוף ועם זמן סוללה של שלושה ימים בלי למצמץ (עד שהלוח שלו נשרף פתאום..).

עכשיו הייתה ירידת מחיר ל S10e בדגמי היבוא המקביל מה שהופך את המחיר לנמוך יחסית.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...