דף 575 מתוך 575 ראשוןראשון ... 75475525565572573574575
מציג תוצאות 8,611 עד 8,616 מתוך 8616

נושא: הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

משקיען (> 750 הודעות)

בעניין: הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

מה הכוונה לאחריות בשנה שניה? סאני נותנים שנה, לא?

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

משקיען (> 750 הודעות)

עכשיו ראיתי בפייסבוק את הפרסומת של סאני שמציינת שנתיים אחריות.

זה משהו גורף מעכשיו או חד פעמי אצלם?

Feel The Beat הסימלון של ezuf

חצי מהחנויות שבדקתי בזאפ על 2 דגמי הנוט,מוכרות יבואן רשמי - אולי עוד לא התחיל להגיע לארץ היבוא מקביל.. ?
    ובפרסום\השקה היה כתוב במפורש שיהיו שנתיים אחריות לנוט (אולי גם זה ספציפית לכל מיני חנויות ולא לרוב)

GTI
    I'm not insane,My mother had me tested
    ציטוט falou כתב: הצג הודעה
    סאאמק כולכם.

נהג שודים (> 1000 הודעות) הסימלון של iceco

ציטוט arco1 כתב: הצג הודעה
    עכשיו ראיתי בפייסבוק את הפרסומת של סאני שמציינת שנתיים אחריות.

זה משהו גורף מעכשיו או חד פעמי אצלם?
    היה בעבר שנתיים גורף , ירד לשנה

ועכשיו בנוט 10 פלוס שנתיים שלעניות דעתי שוות משהו ,עדיף משנה במקומות אחרים.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

אחראי ראשי הסימלון של איציק נ.

ציטוט Talgaz כתב: הצג הודעה
    אני לא מכיר את הP20PRO, אבל אחרי כמה חודשים עם הP30PRO, אני לא מסכים עם מה שאתם אומרים.
    1. הבטריה שלו מפחידה, ומחזיקה 36 שעות של שימוש מאומץ בלי בעיה, קצת מחשבה וזה עולה ל48. בלי שום מצבי חיסכון או משהו.
    2. השימוש בו חלק, אין שום לאג, אין שום פרסומות, והחוויה מצויינת.
    3. יש לו always on display, זה נחמד.

נכון שלהשוות מספרים על הנייר לא אומר כלום, אבל עדיין יכול להיות טלפון טוב גם על הנייר וגם במציאות.

אני כן מסכים לגבי השיומי, הוא לא מרגיש כמו פלאגשיפ, למרות שהדורות האחרונים מרגישים יותר אפויים מבעבר.
    מעדכן;

ראשית אומר שכולם כאן חופרים ועושים השוואות ראשוניות מנתונים ומספרים על הנייר, אז לא ברור לי על מה היה העליהום של "תפסיק להשוות מפרטים ומספרים על הנייר" כאשר כולם כאן משווים את המכשירים מנתונים על הנייר (ובעמודים האחרונים ניכר שעושים את זה גם עם ה NOTE החדש).

לענייננו:

אחרי שבדקתי עם עוד 2 מכרים שיש להם P30 וקודם לכן P20, הלכתי לחנויות לבדוק את ה P20 Pro.
    מכשירי השיומי האחרונים קצת איכזבו אותי. ה Mi9 גם לא בדיוק שיכנע אותי, לא יודע למה (בעצם, כשאני חושב על זה, עיקר הסקירות שראיתי - במיוחד על צילום הוידאו של המצלמה, דיי איכזבו אותי - אפילו שאני לא "גרופי" של צילומי וידאו ביום יום אבל כן משתמש בצילומי וידאו [כמו כל הורה - במסיבות סיום וכאלה] לעיתים רחוקות. כמו כן עצם העבודה שאין מייצבים אופטיים בכלל במצלמה גם כן קצת הורידו לי ממנו את החשק).

באתי די "מבושל" ל P20-PRO אחרי שקראתי המון סקירות והשוואות שמדברות במיוחד על המצלמה ועל המכשיר עצמו.
    הלכתי בעיקר לבדוק את אשר דיברתם על ה"לאנצ'ר".
    בינו לבין מכשירים אחרים לא שמתי לב לשום הבדל, נראה לי שהחפירות על ה לאנצ'ר הם יותר פסיכולוגיות מאשר מעשיות. בשבילי, כ"משתמש קצה" לא שמתי לשום הבדל, אבל ממש *שום* הבדל.
    המחיר במרכז ל P20 Pro (עם 6GB RAM ו-128GB זיכרון) עומד על איזור ה 2150-2200 שח ליבואן רשמי (רונלייט).
    באילת המחיר היה 1850 ליבואן רשמי כאשר במרכז מצאתי אותו בהפרש זניח של עשרות שקלים ליבוא מקביל.
    בפער הזה באמת העדפתי יבואן רשמי.

אחרי שימוש של שבוע עם המכשיר, אפרט בקצרה:

1. המכשיר מגיע עם אנדרואיד 8.0 ועם ההפעלה עובר אין-ספור עדכונים ואז מגיע לאנדרואיד 9 ו-EMUI 9.1.
    מדובר בגרסת ה 128GB זיכרון אחסון ועוד 6GB RAM.

2. מצלמה: פצצה, נקודה. לא סתם הוא בדירוג מעל Mi9, אייפון XS, וגלקסי S10 פלוס.
    למכשיר 3 עדשות כאשר לכל אחת מהן מייצב אופטי נפרד. בקצרה - המצלמה במכשיר הזה פשוט ברמה מעולה.
    במשפט אחד: קל *מאוד* להוציא מהמצלמה הזו תמונות מעולות, בלי שום מאמץ, גם בתנאי תאורה מאוד מאתגרים.
    אגב, גם מצלמת הסלפי נהדרת.

3. הסוללה - 4000mah חזקה מאוד.
    ביום עבודה שאני טוחן את הטלפון במשך שעות רצופות (ביום חול הטלפון מתנתק מהמטען כבר ב 6:00 בבוקר ולעתים גם קודם) , כולל WAZE, שיחות ללקוחות, הוט-ספוט ללפטופ," ווטאסאפ וכד' - אני מגיע הביתה אחה"צ עם סוללה שמספיקה עד לערב.
    בימים יותר שפויים אני מגיע הביתה עם 50% סוללה בשעות אחה"צ.
    בשישי-שבת אני לא מטעין את הטלפון, הוא יוצא מהמטען בשישי בבוקר ומחזיק עד שבת בלילה ללא טעינה.
    השבוע לא השתמשתי *בכלל* במטען של הרכב, רק טעינה בלילה בבית.

4. מסך - מעולה. למרות שהוא 6.1 אינץ' הוא יותר קטן פיזית ב- 2-3 מילימטרים ברוחב מה-Mi A1 שהיה 5.5" הודות ליחס מסך:מכשיר טובים יותר, דבר מקובל מאוד לאחרונה.
    הרגישות מעולה, הוא לא נפתח בכיס ומנסה לחייג לבד, הוא מדוייק מאוד בטאצ' שלו - ולא פחות חשוב: כשאני מצמיד אותו לפנים הוא מתכבה כמו שצריך ולא נדלק\נכבה לסרוגין ומתחיל ללחוץ על כפתורים תוך כדי שיחה (היה קורה לי תמיד בשיומי - עם או בלי מגן מסך. זה היה פשוט מעצבן).

5. GPS - מעולה ללא בעיות. מתחבר בצ'יק ומדוייק.

6. קישוריות - דואל סים, שניהם עובדים נהדר.
    בעיית ההתחברות ל DATA (אחרי יציאה ממקום ללא קליטה) שהיתה לי בשיומי לא קיימת כאן. המכשיר מתחבר במהירות לרשתות כולל DATA עם 0 תקלות או באגים.
    המערכת מגוונת מאוד באפשרויות מהבחינה הזו - ונותנת את האפשרות של בחירת קו ברירל מחדל ל DATA, אבל אם אתה בשיחה יש לך אפשרות להעביר את ה DATA לסים השני (עד לסיום השיחה) ולהישאר מחובר. יפה, זה לא היה לי במכשיר הקודם. שני הקווים תומכי 4G ומבחינת תדרים הוא תומך בכמעט כפול יותר תדרים ביחס ל A1 שהיה לי.

7. זיהוי פנים - לא היה לי בטלפון הקודם, ומה אני אגיד לכם ? הדבר הזה הוא שידרוג רציני ביותר בחיי היום יום. ללא ספק פיצ'ר שהתרגלתי אליו בשניות ואני נהנה ממנו מאוד.
    ידיים מלוכלכות\רטובות או כל דבר אחר כבר לא ישפיעו עליכם. לא צריך את החיישן טביעת אצבע.
    הזיהוי מהיר מאוד ועובד מעולה !.

8. חיישן טביעת אצבע - בחזית המכשיר כמו "לחצן בית". אין מה להרחיב, עובד בצורה מהירה ביותר ומדוייקת.

9. המכשיר הזה מהיר. מאוד. מאוד. קשה לתאר במילים כשבאים ממכשיר שנראה שעובד סבבה, עד שמגיעים למכשיר ממש מהיר. כל אפליקציה הכי בסיסית שאתם מכירים עולה במהירות לא רגילה ביחס למה שהורגלת. הטלפון הזה מאוד מאוד מאוד מהיר, כבר אמרתי ?..

10. המכשיר מגיע עם מטען סופר מהיר (22.5W) שמספק משהו באיזור ה 60% ב 30 דקות ומשהו באיזור ה 80% ב 40 דקות לערך.
    אין למכשיר טעינה אלחוטית ולמען האמת גם לא נראה שהוא ממש צריך אותה, הסוללה החזקה והמטען המהיר עושים עבודה מספיק טובה בלילה, וגם אם צריך בוסט קטן באמצע היום (לא ברור איך...) אז המטען המקורי עם הכבל המקורי יתנו לכם עוד 60% בחצי שעה טעינה בלבד.

11. וידאו, סטרימינג וכד' - הכל עובד חלק לחלוטין וללא תקיעות או השהיות. כבר אמרתי שהמכשיר הזה ממש ממש מהיר ?

12. רמקולים ומקרופון - הטלפון נשמע טוב וגם בצד השני שומעים מצויין, אין תלונות. עושה רושם שהרמקול הראשי התחתון (שמקבל "השלמה" של סטראו דרך הרמקול של האפרכסת, בדומה בדיוק למה שיש ב S9) עובדים מצויין ביחד.

(עריכה) 13. בתוך הקופסא מגיע עם המכשיר כיסוי אחורי שקוף (הרבה יצרנים נותנים כזה עם מכשיר חדש) ומגן מסך שכבר מודבק על המכשיר + ניילון עליו (גיליתי במקרה לאחר הורדת הניילון מהחזית - שיש עוד משהו על המסך, ואז זיהיתי את המגן).

לסיכום: מה אני יגיד לכם, אני מופתע מאוד (לטובה) - טלפון מדהים. אני בהחלט ממליץ בחום למי שמחפש טלפון איכותי לבדוק את הדגם הזה.

במחיר של 1850 ש"ח למכשיר דגל כזה, לא ברור איך יש הצדקה לטלפונים בקטגוריית ה Mid-range של היצרנים הגדול (המחיר הרגיל שלו עומד לצד ה A80, שלדעתי פחות טוב ממנו by far).

אם יש שאלות- אשמח לענות.

איציק

7. 3 חברי הפורום הבאים הודו לאיציק נ. על ההודעה המועילה הזאת:

8. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

משקיען (> 750 הודעות)

זה כי ה-Mid-Range, הם חדשים וחלק מאנשים אוהבים את הקטע של "רק יצא לשוק". המכשיר שקנית יצא באפריל 2018. גם אני כמוך, בעד מכשיר דגל משנה הקודמת. .

דווקא טעינה אלחוטית לטעמי זה חשוב. מחכה להחליף את הרכב ואז שיהיה לי setup אלחוטי ברכב ובבית שלא אגע יותר בחוטים, באמת שנמאס לי. הם תיקנו את זה ב-P30.

אבל הקטע עם מייצב אופטי בכל המצלמות נשמע מגניב, לא ברור למה אין את זה לאחרים. תתחדש ותהנה!

10. חבר הפורום הבא הודה לarco1 על ההודעה המועילה הזאת:

דף 575 מתוך 575 ראשוןראשון ... 75475525565572573574575

נושאים דומים

1. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 22/12/13, 23:20
  2. בחירת סמארטפון מאורנג'
    By romer- in forum אוף-טופיק
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 03/08/12, 16:54
  3. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 18/11/11, 17:42
  4. עצה בענייני bmw