Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אונסיס או סובארו B4?

Ruslan
שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עכשיו מתלבט בין שני המכוניות שניהם שנת 2002 עכשיו אני לא יודע מה עדיף מה חסכוני מה יותר טוב מה אתם אומרים? התקציב שלי 96 אלף כך שאם יש לך מה להציע לי אני ישמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתיהן מכוניות טובות - אני הייתי הולך על הסובארו בגלל ההנעה הכפולה - והסובארו גם פחות חסכונית בגלל זה...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אלדן" מוכרים עכשיו S40-T4 2001 ב-99000 ש"ח ומנסיון גם ב95000 הם ימכרו

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש אוטו יפני כי הם הכי אמנים אז אם אפשר הצעות מכוניות יפנים

לא הייתי מזלזל באמינות של וולוו :roll::roll:

לחבר שלי,יש אחת כזו,והוא קורע אותה והיא עדיין שומרת אמונים,כמובן שיש פה ושם תקלות,אבל סך הכל אם תיסע רגוע ולא תקרע,היא לא תעשה בעיות מיוחדות...

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

שתי המכוניות שבחרת הן מכוניות השייכות ליפניות מהדור הקודם, כלומר תא נוסעים אפור מדי, איבזור מצומצם ונוחות סבירה ומטה.

הטויוטה לדעתי קנייה עדיפה בגלל תא נוסעים נעים יותר, מנוע מצויין(150 סוסים) ונוחות נסיעה טובה כך עוד לא מצפים לנינוחות צרפתית.

הבי 4 טובה יותר בכל מה שקשור לאחיזת הכביש וכו', אבל גם האוונסיס אוחזת טוב(קצת פחות טוב...) והתנהגות סבירה ומעלה.

הבחירה שלי היא האוונסיס של טויוטה.

אפשרויות טובות יותר: פולקסוואגן פאסאט, סיטרואן סי 5, פיז'ו 406, פורד מונדיאו ודומותיהן. את הוולוו לא הייתי לוקח בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...