Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על טלוויזיה 32" לסלון של ההורים.

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 4575 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים וחתימה טובה לכולם.

הורים של חברה שלי מחליפים סוף סוף את ה CRT הישנה והטובה. הם מחפשים טלוויזיה לסלון בגודל 32 אינץ'.

מדובר בהרגלי צפיה סטנדרטים לקבוצת הגיל - חדשות, ערוץ 1, 2, סרט מדי פעם, ספורט לעיתים רחוקות. אני מעריך שהם יהנו מ NATIONAL GEOGRAPHIC HD ואולי מעוד כמה ערוצי HD.

כרגע הם חושבים על D4000 או D5000 של סמסונג.

הייתי שמח להמלצות ודעות על דגמים אלה ועל דגמים נוספים.

תודה :idea:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי קצת בנושא, הבנתי שדגמים דומים של טלוויזיה יכולים להגיע עם פאנלים אחוריים שונים.

בסמסונג הומלץ לבדוק שה D5000 מגיעה עם פאנל S-PVA. צויין שחלק מהדגמים מגיעים עם פאנל כזה וחלק לו (מגיעים עם MVA).

כמו-כן, אמרו שניתן לבדוק זאת רק ע"י מספר הגירסא (Version ולא Model Code) בצד הטלוויזיה.

מדהים, מוכרים לאנשים אותה טלוויזיה באותו מחיר, פעם עם פאנל איכותי ופעם עם פאנל מדבקה.

כתוב גם שבטלוויזיות LED הבעיה פחות נפוצה ורובן מגיעות עם הפאנלים של סמסונג, אך גם שם לא מובטח כלום.

האם זה לגיטימי לבקש לפתוח את אריזת הטלוויזיה בחנות כדי לבדוק את מספר הגרסא (הוא תמיד נמצא מאחורה בצד) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

32 זה אפילו קטן מדי לחדר שינה.

42 ומעלה ויפה שעה אחת קודם.

ולפי הערוצים שלהם: ממליץ על פלזמה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם יודעים מה ההבדל בין פסנתר לאסלה, ככה שהסלון בסדר :)

יש שם בעיה במיקום הטלוויזיה שמונעת כרגע הכנסה של טלוויזיה גדולה, ובכל מקרה הסלון יחסית קטן.

עכשיו יש להם CRT "29 וזה לא קטן מדי (כמןבן ברור ששטח מלבן קטן יותר). אני מנסה לשכנע אותם לכיוון ה 37-42, נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CRT29 שקולה בערך ל40 אינץ מסך רחב. (לא עשיתי חישוב מדוייק)

ב32 אינץ' הם יקבלו גובה מסך נמוך יותר משמעותית ויתבאסו.

דוגמא : החליפו לי את המסך בעבודה מ17 ל 19 WIDE. פייר התבאסתי. פשוט הגובה נמוך משמעותית.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרובע ככל שהיחס בין אורכי הצלעות מתקרב ל-1:1 שטח המרובע גדול יותר עבור אותו אורך אלכסון. לכן שטח המסך של טלויזיה בפורמט 9:16 יהיה קטן משמעותית משטח המסך של טלויזיה עם יחס 4:3 ואלכסון דומה.

טלויזיה של "29 הייתי מחליף ל-"37-42. צריך למדוד את המרחק ממקו הישיבה למקום הצבת הטלויזיה, ואת המרחב שיש להם על הרהיט או על הקיר כדי לקבל החלטה נכונה. יש ברשת הרבה מדריכים הממליצים כיצד לבחור מסכים.

מבחינת בדיקה בחנות - יש בעיה, כיון שהסוחרים מציגים את הסחורה המועדפת עליהם בכוונון הטוב ביותר, באחרים מחשיכים או צאירים קצת יותר מדי, או משחקים עם ריווי הצבע. לכן חשוב לעבור מספר חנויות ולהשוות מכשירים לפי וטעמכם במאפייני התמונה, וכן לנסות לראות אצל חברים, בתנאים ביתיים אמיתיים.

אישית ירכשתי בשנתיים האחרונות שני מכשירי "32 - האחד של פאנאסוניק והאחר של טושיבה, איני זוכר את הדגם המדוייק וזה גם לא רלוונטי כיון שמדובר בדגמי 2010. המכשיר של טושיבה עדיף מסיבה פשוטה ומוזרה: למכשיר של פאנאסוניק יש איזה התנגשות עם השלט של הממיר של יס, ולאחר הדלקת הטלויזיה הממיר לא מגיב להוראות השלט משך מספר דקות. מעבר לכך בשתיהן איכות התמונה מצויינת וקיימים כל החיבורים הדרושים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...