Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט אונו 1994,נורת המצבר נדלקת ונכבת במהלך הנסיעה והיום הרכב פשוט נכבה במהלך נסעיעה

morpheus999
שימו לב! השרשור הזה בן 4577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיאט אונו 1994,נורת המצבר נדלקת ונכבית במהלך הנסיעה במיוחד בתורים גבוהים והעברת הילוכים .

במוסך בדקו לי טעינה ואמרו שהיא תקינה . מנורת המצבר המשיכו להילדק והיום זה נגמר בזה שהאוטו פשוט נכבה לי כששיחררתי קלאץ' לא טוב ולא הניע יותר שוב . חשוב לציין כי לרכב מצבר שנפ חדש . לכן אולי גם האוטו הניע איזה שבוע וחצי מאז ההחלפה ב

האם זה בוודאות אלטרנטור ?

מה עלות משוערת של החלפה למשופץ כולל עבודה ?

וכמה זמן לוקח להחליף אותו אני שואל כי אני רוצה מחר על הבוקר לקחת אותו לחשמלאי ופשוט לדעת אם אני אקבל את האוטו לפני כיפור

תודה מראש

עלות החלפה אלטרנטור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בהחלט ייתכן שהבעיה נובעת מהאלטרנטור אולם לא ניתן לכתוב זאת בוודאות עד שלא מבצעים בדיקה יסודית של מערכת החשמל. אלטרנטור משופץ עולה כמה מאות שקלים וזה יש להוסיף את עלות העבודה. העבודה עצמה לא ארוכה אבל קח בחשבון שלוקח זמן עד שהאלטרנטור שלך יגיע למשפץ ויחזור. בכלל לא בטוח שזה יספיק להיות מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיגש למכון לשיפוץ אלטרנטור (חפש בפורום אחד מומלץ) יהיה לו כבר אחד משופץ והוא ירכיב לך אותו ויקח את שלך לשפץ אח"כ. ככה גם תחסוך את העמלה לחשמלאי. אמור לעלות באזור ה-300 ש"ח אא"ט.

זמן ההרכבה הוא קצר, השאלה כמה מחכים בתור.

לפני שאתה מחליף אלטרנטור - שים לב שבעיה כמו שתיארת, יכולה לנבוע גם מרצועה שחוקה, יבשה או רופפת. רצועה עולה 20 ש"ח, שווה לבדוק לפני החלפת אלטרנטור, ושלא יעבדו עליך.

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות,האוטו נכבה בחמישי בלילה בכביש בין עירוני (דבר כייפי בפני עצמו) והותנע על ידי כבלים על ידי נהג מונית צדיק שעצר לעזור ב5 בבוקר ונסע עד הבית על חוט השיערה ומשם נגרר למוסך . מחר נגלה מי נגד מי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...