Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(דרישה לתשלום של) דוח חניה (בתוספת קנס, למרות שהודעה לא התקבלה בדואר רשום) [כ"ע]

שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער אם אני לא במקום הנכון, אבל אשמח למידע ממי שמכיר

לפני יומיים קיבלתי הודעה לתשלום ביד משליח על איזשהוא דוח חנייה בעבר מעורך דין על סך 400 שקל

הבעיה שלא קיבלתי כל התראה על הדוח הזה בעבר

וכשבדקתי את הדוח ראיתי שהמען הוא שגוי (למרות שמשרד התחבורה הוא עדכני כבר שנים) ואז כנראה ההתראה נשלחה לכתובת אחרת

האם יש לי קייס לדרוש מהעורך דין לשלם רק את הקנס המקורי? שההוכחה שלי היא הכתובת השגויה על השובר לתשלום?

תודה רבה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדכון הכתובת הוא לפני מועד הדו"ח אז כן.

האם הכתובת השגויה הייתה הכתובת הקודמת שלך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכתובת השגויה היא לא כתובת קודמת נראה לי טעות הקלדה בעירייה, הרחוב הוא נכון הם טעו במספר

האם אני זכאי לדרוש מהם לבטל את הדוח על התיישנות בגלל שהם שלחו לכתובת שגויה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מועד העבירה? ומתי נשלח אליך הדו"ח?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מועד העברה היה באפריל 2006

העירייה שלחה אתראה במרץ 2007 לכתובת לא נכונה (כנראה טעות הקלדה)

העורך דין שלח התראה במרץ 2008 גם לכתובת הלא נכונה

ועכשיו דיברתי עם הפקידה של העורך דין והיא הודתה שהם טעו בכתובת ובגלל זה היא תשלח לי את הדוח עם הקנס המקורי

השאלה שלי עכשיו אם אני יכול לומר להם טעיתם בכתובת אז יש התיישנות ואני לא חייב לשלם את הדוח, יש מצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

מועדי המצאה בעבירות קנס

[תיקון: תש"ן, תשנ"ו]

225א.

(א)

עברה שנה מיום ביצוע עבירת קנס, לא יוגש עליה כתב אישום ולא יומצאו בענינה הזמנה לפי סעיף 222 או הודעת תשלום קנס לפי סעיף 228(ב); ואולם, בעבירת קנס שהיא עבירת תעבורה כמשמעותה בפקודת התעבורה, ובעל הרכב הוכיח כי לא חלה עליו אחריות לעבירה לפי סעיפים 69ב ו-70א לפקודה האמורה, ניתן להגיש כתב אישום או להמציא הזמנה למשפט או הודעת תשלום קנס, למי שנהג ברכב אם לא עברו שנתיים מיום ביצוע העבירה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4579 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...