Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעת שיתוף פעולה בין מועדונים בנושא חשוב לכולנו.

alfamatics
שימו לב! השרשור הזה בן 7195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, חברים !

שמי מתי ואני חבר במועדון אלפא רומאו ישראלי. בעקבות תוכניתו הפופוליסטית של חיים הכט בערוץ 2, אצלנו בפורום התפתח דיון:

http://www.iaroc.org.il/phpBB2/viewtopic.php?t=7644&postdays=0&postorder=asc&start=0

שהביא לרעיון הבא - לצאת ביחד, בשיתוף של כל המועדונים המוטוריים בארץ כנגד פופוליזם ודמגוגיה של הממסד בנושא המוטורי. נושא התאונות ושיטות לחימה בהן כאוב לכולנו.

ישנה כבר היענות מצד מועדון STI, MAX-TUNING. בתור כלי המעבק יכולים להיות מפגשים ענקיים בין כל המועדונים ופורומים, נסיעות בשיירות משותפות תחת סיסמה.

לדעתנו הגיע זמן להתחיל לפעול בנושא, כיוון שמצב לא מעודד, מתדרדר מיום ליום ואין אור בקצה המנהרה.

מה דעתכם ?

מתי - אלפא 90 3.0 V6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עומרי

הרעיון הוא להביא לשינוי תפיסה אצל אנשים, אצל הממסד, להביא להכרת המושג "תרבות מוטורית", לנסות לשנות את כל הדברים ההם שמפריעים לנהגים כמונו ביום יום.

לא צריך להסביר את זה, זה גם ככה ברור לכל חובב רכב.

אם תקרא יותר בעיון, אמרנו שם בעצם את הכל.

מתי - אלפא 90 3.0 V6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד , רק צריך מאוד להיזהר עם הנושא הזה, תאונת פגוש (שלא לדבר על משהו רציני יותר) קטנה תגנוב הרבה יותר כותרות מהשיירת מחאה שלך.

ותאמין לי , לא קל לארגן שיירת מכוניות של 50- 100 מכוניות שייסעו בביטחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Luffield, שלומי

תודה על התמיכה :wink:

כמובן, שלומי, הכל גם צריך להיות מחושב, מתוכנן גם עם משטרע, כדאי גם להעזר בעו"ד לכל צרה שתבוא (חס וחלילה).

אנחנו מדברים לא על משהו ספונטני הבא מהבטן, אלה מהלך מתוכנן ומתואם היטב.

מתי - אלפא 90 3.0 V6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים שיירה אחת של 100 רכבים (זה גם לא הכי חוקי במדינתנו הנהורה)

הרעיון הראשוני, הוא אירגון מפגש גדול של כלל המועדונים תחת סיסמא משותפת

כל מועדון יגיע בשיירה שלו, וזה לדעתי גם הרבה יותר מרשים מהגעה של כלל המועדונים בצורה מפוזרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Luffield, שלומי

תודה על התמיכה :wink:

כמובן, שלומי, הכל גם צריך להיות מחושב, מתוכנן גם עם משטרע, כדאי גם להעזר בעו"ד לכל צרה שתבוא (חס וחלילה).

אנחנו מדברים לא על משהו ספונטני הבא מהבטן, אלה מהלך מתוכנן ומתואם היטב.

כרגע דיברת על אירגון וחישוב

ואח''כ דיברת על ספונטניות זה לא הולך ביחד

למרות שאני לגמרי תומך ברעיון צריך אירגון עד לפרטים הקטנים כדי שלא יהיה על מה להתפס

ואני חושב שאם כל אחד בשיירה יהיה קצת יותר עיירני אז אותם תאונות קטנות לא יהיו

מה שיותר חשוב כאז זה לינסוע לפי החוקים אבל בדיקדוק ''גרמני'' אז כדי שלא יהיה למה להיתפס

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי

תודה :wink:

NightHummer

הרעיון נולד בצורה ספונטנית. האירגון ותכנון - לא יהיה ספונטני בשום פנים. אנחנו רק בתחילת הדרך, בשלב גיבוש הרעיון.

אבל כבר יש תנופה שלה לא ציפיתי כאשר העלתי את הרעיון וזה מעודד.

מתי - אלפא 90 3.0 V6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמי ובשם ההנהלה (או רק בשמי ):

הרעיון מצויין , הועלה מס. פעמים ,אך תמיד נפל בדרך למרבה הצער :? .

עצלנות , חוסר רצינות וכו'.

הלוואי שתצליחו לעבור את מחסום הוצאת הרעיון מן הכח אל הפועל...

בכל מקרה , עם ארגון נכון , אני לא חושב שמישהו כאן יתנגד , ולהיפך , נשמח להושיט את כל העזרה ,כולל בארגון.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים שיירה אחת של 100 רכבים (זה גם לא הכי חוקי במדינתנו הנהורה)

הרעיון הראשוני, הוא אירגון מפגש גדול של כלל המועדונים תחת סיסמא משותפת

כל מועדון יגיע בשיירה שלו, וזה לדעתי גם הרבה יותר מרשים מהגעה של כלל המועדונים בצורה מפוזרת

כל אחד שיירה שלו זה יכול למשוך תשומת לב אוחרי זה מפגש גדול(עד כמה שאפשר לקרא לזה מפגש)

הבעיה כמו ששלומי אמר שצריך להיות מתוכננים היטב.

אם אני לא טועה לא מזמן היה פה שרשור על זה וכמה אנשים ביקשו להרגיע את

הרוחות כדי לא ליצור נזק,צריך לראות גם מה התוצאות של מהלך כזה

("מהלך"כאילו אנחנו יוצאים לעיראק)

לסיכום:כל עוד זה לא גורע,את זה יגידו המבינים בדבר

אני בטוח שתהיה היענות...

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RadarJedi, צביקה

אנחנו בשלבי גיבוש הרעיון. לא נוותר ולא נוריד ידיים. כאשר יוחלט על פורמט האירוע (עצרת, נסיעה או סתם מפגש תחת סיסמה), אנחנו נפרסם זאת ונבקש את עזרתכם.

ישנו גם רעיון של פניה למדיה בבקשת עזרה, גם למדיה הכתובה (כגון "אוטו", YNET, "הגה" וכו') וגם לטלוויזיה (ככל הנראה אחד הכתבים היותר רציניים כמו שלי יחימוביץ').

אנחנו נעדכן אותכם בכל שלב ושלב. תתעדכנו גם אתם אצלנו ב http://www.iaroc.org.il/phpBB2

P.S. זה די מרגש שמשהו בסדר גודל כזה סוף סוף מתארגן בארץ. אסור לנו לשתוק יותר.

best_gt

תודה לך :wink:

מתי - אלפא 90 3.0 V6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוסיפו אותי בבקשה לרשימת המתנדבים הפוטנציאליים, אם יש כזו.

ישר כוח. :mm_yeah:

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכל ועדיין לא הבנתי מה המטרה בהיתקוממות הזאת. אני לא ציני, באמת לא הבנתי. הבנתי רק את השינאה כלפי חיים הכט והפירגון למועדון STI.

מישהו יכול להסביר בשורה אחת או שתיים על מה אתם רוצים למחות, מה הסיסמה שלכם?

הינה למשל מצב:

שיירה של 100 רכבים נוסעת ונעצרת ברמזור. נהג פותח חלון ושואל על מה כל המהומה ונגד מה מפגינים.. מה אתם עונים לו? (בלי יותר מדי פילוסופיה, כי עוד מעט הרמזור מתחלף לירוק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...