Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעת ביטוח עקב פגיעה שלהם

שימו לב! השרשור הזה בן 4583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אשמח לקבל מכם ייעוץ במקרה הנ"ל-

שבוע שעבר הרכב הושבת לי עקב קלאץ' גמור, הזמנתי גרר דרך הביטוח שגררו לי אותו למוסך.

הגרר איחר בשעה וחצי- הזמנתי בשעה 13:00, הובטח שתוך שלוש שעות יגיע, ובסופו של דבר הגיע ב17:40, ניחא.

בבוקר שלמחרת אני מתקשר לביטוח- מצטערים, הרכב הדרדר טיפה על הגרר ונגרם נזק. שלחנו שמאי שיעריך את הנזק.

לבינתיים הרכב נלקח למוסך לצורך החלפת קלאץ'. דיברתי עם הביטוח שיעדכנו לאן הם שולחים את הרכב והם סירבו לומר,

רק אמרו שהרכב יטופל במוסך שהם בוחרים ואם אני רוצה אני יכול לתבוע אותם כי מבחינתם אין סיכוי שאני מחליט

לאן הרכב ילקח לתיקון הפגיעה של הגרר.

השאלה שלי היא, האם מותר להם לקבוע לי לאיזה מוסך לקחת את הרכב כתוצאה מאשמה שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רשאי לקחת שמאי משלך ולקחת את הרכב לפחח שאתה רוצה.

רק זכור את האיום שלהם ותחליט אם אתה רוצה להיכנס למלחמה מולם.

האם דיברת עם הביטוח שלך או של הגרר ?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה להשתמש בשמאי שלהם, הוא כבר צילם והגרר מודה בטעות שלו. העניין הוא שהם חייבו אותי להשתמש במוסך שלהם

ואני התנגדתי, ותסלחו לי על החוסר פוליטלי קורקט, ביקשתי שלא יעשו את זה בשטחים ע"י בני-דודינו, הם התנגדו אבל אחרי כמה טלפונים הם הסכימו שזה ייעשה בירושלים. הבטיחו ולא קיימו. בסופו של דבר זה כן נעשה ע"י בני-דודינו, וידעתי למה ביקשתי את זה!

1. הבולמים שמחזיקים לי את הדלת מאחורה הוחלפו לחלשים יותר והדלת לא מחזיקה את עצמה למעלה.

2. הרכב מטונף בס"מ של אבק.

3. הפנסים מאחורה לא נדלקים בכלל- לא פנסי עצירה ולא אור קבוע.

אגב, לקחתי בחשבון שאם זה ייעשה במקום של יהודים אז העבודה תתעכב כי הם סגורים בחג ואז היה שבת רצוף. העניין הוא שגם אחרי שהעבודה נעשתה בניגוד להסכמתי במקום בשטחים לקח להם יותר משבוע לסיים את הרכב! (מיום שלישי שעבר עד אתמול בצהריים).

אם מותר לי לבחור את הפחח שיתקן לי את המכה שהם גרמו אז מה הבעיה להיכנס איתם "למלחמה"?

אני בסה"כ רוצה לקבל את הרכב שלי כמו שהוא היה והביטוח הדפוק הזה נכנס מולי בכוח חזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך למלחמה ותחליף את חברת הביטוח בחידוש הבא

גם בארץ רוב הפחחים הם בחחים

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם ערבים כשהם עובדים על הרכב. במוסך שאני מטפל בו קבוע כל העובדים הם ערבים.

רק פחדתי מעבודה "ערבית" וזה מה שקיבלתי. עבודה חאפרית. בסה"כ רציתי מקום שאני אברר עליו

לפני כן כדי לוודא שאין שם בעיות אמינות ועבודה זבל. והביטוח שיקר בלי סוף. למזלי כל השיחות שלהם מוקלטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהקלטת את השיחות איתם. אם לא הקלטת, תתחיל להקליט מעכשיו.

התנהלות חברת הביטוח היא פשוט חוצפה. מחזיקים את הרכב שלך כבן ערובה, לוקחים אותו לפה ולשם ומחליטים מי ומה יעשה בו כאילו הוא שלהם.

לו אני במקומך, זה הזמן להפוך שולחנות, לקחת את הרכב לתיקון לשיבעות רצונך ולתבוע את חברת הביטוח החוצפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
שלום לכולם, אשמח לקבל מכם ייעוץ במקרה הנ"ל-

שבוע שעבר הרכב הושבת לי עקב קלאץ' גמור, הזמנתי גרר דרך הביטוח שגררו לי אותו למוסך.

הגרר איחר בשעה וחצי- הזמנתי בשעה 13:00, הובטח שתוך שלוש שעות יגיע, ובסופו של דבר הגיע ב17:40, ניחא.

בבוקר שלמחרת אני מתקשר לביטוח- מצטערים, הרכב הדרדר טיפה על הגרר ונגרם נזק. שלחנו שמאי שיעריך את הנזק.

לבינתיים הרכב נלקח למוסך לצורך החלפת קלאץ'. דיברתי עם הביטוח שיעדכנו לאן הם שולחים את הרכב והם סירבו לומר,

רק אמרו שהרכב יטופל במוסך שהם בוחרים ואם אני רוצה אני יכול לתבוע אותם כי מבחינתם אין סיכוי שאני מחליט

לאן הרכב ילקח לתיקון הפגיעה של הגרר.

השאלה שלי היא, האם מותר להם לקבוע לי לאיזה מוסך לקחת את הרכב כתוצאה מאשמה שלהם?

אל תיקח שמאי מטעם חברת הביטוח ולא את מוסך ההסדר שלהם. צור איתי קשר אנחה אותך כיצד לפעול במקרה הזה.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, תיקון רכב בשטחים הוא לא עבירה פלילית ובנוסף לזה, גם הסתבכות לא קטנה עם רשויות המס בישראל?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira

אסור לתקן בשטחים , האם מדובר בעבירה פלילית או עבירה על צו של המפקד הצבאי , אין לי מושג

לגבי החלק השני , למה להסתבך עם שלטונות המס?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלסטינאי מוציא לחברת הביטוח חשבונית?

או שאולי לחילופין חברת הביטוח דורשת במחסום צה"ל שיביאו לה מוכס והיא מעוניינת להצהיר על השדרוג שהרכב עבר ב"חו"ל"?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה עם החברות ביטוח הארורות האלו, הגוף שהכי שנוא עליי. גרריסט חסר אחריות שדופק לך את האוטו, אחר כך לוקחים את הרכב מבלי להגיד לאן, לא נותנים לך את האופציה לתקן במוסך שאתה בוחר שזאת זכותך החוקית. פייי עליהם ועל הצורה שלהם.

אם לא אכפת לך, תרשום באיזה חברת ביטוח מדובר, שאדע לא להתקרב אליהם בחידוש הבא.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחדד את הדברים. התיקון לא נעשה בטחים! הוא נעשה בעטרות (שזה ארץ ישראל, למרות שמבחינתי

גם עזה זה ישראל אבל שיהיה..) את החלקים הוא קנה ברמאללה ובית לחם ו"תפר" אותם על הרכב שלי.

לגבי חברת הביטוח- זאת חברת "שומרה". חברה מעפנה! היחס שלהם היה מגעיל, כאילו הם מוציאים מהכיס

הפרטי שלהם את התיקון לנזקים שהם גרמו לי. אני שנה הבאה לא מתקרב אליהם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עטרות , יפו, חיפה באר שבע הכל אותו דבר

בכל מקום יכול להיות תיקון מעפנה

עמוד על כך שיתקנו כמו שצריך

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אני אחדד את הדברים. התיקון לא נעשה בטחים! הוא נעשה בעטרות (שזה ארץ ישראל, למרות שמבחינתי

גם עזה זה ישראל אבל שיהיה..) את החלקים הוא קנה ברמאללה ובית לחם ו"תפר" אותם על הרכב שלי.

לגבי חברת הביטוח- זאת חברת "שומרה". חברה מעפנה! היחס שלהם היה מגעיל, כאילו הם מוציאים מהכיס

הפרטי שלהם את התיקון לנזקים שהם גרמו לי. אני שנה הבאה לא מתקרב אליהם!

צור איתי קשר אני מוכן לבדוק לך את הרכב לאחר תיקון, תן לי יותר פרטים ואכוון אותך מה הדרך הנכונה במקרה שלך, פנה אלי ללא התחיבות מצידך מבטיח לנסות לעזור.

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...