Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Nissan JUKE-R

dkn1
שימו לב! השרשור הזה בן 4578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה 520 כ"ס על מרכב כזה זה לא משהו שרואים כל יום

480, אבל עדין זו מפלצת שכמעט לא רואה שום דבר ממה שנוסע היום על כבישי ישראל, מעניין איך תיהיה ההתנהגות מסלול, כי השלדה הזו לא נראית ממש טובה למירוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי בסיס הגלגלים הקצר יעשה להם צרות,

לקחת מנוע חזק וגיר חזק ולשתול בשלדה זה אפילו לא חצי מהעבודה.

כל החוכמה זה איך לגרום למנוע להוריד את הכח לגלגלים כמו שצריך ולדאוג שהשלדה תשאר מאוזנת ויציבה.

אם תשימו לב כל החיזוקים והריתוכים נועדו לחזק את השילדה מכיוון שהם הסירו את הרצפה [הדרך היחידה להכניס את המפלצת הזאת שנקראת "חטיבת כח" ובפועל כוללת את המנוע והגיר ].

מאוד מעניין אותי לדעת איך הם יתגברו על אלמנט הגובה של המרכב ובסיס הגלגלים הקצרצר.

גם אם הם ינמיכו את המרכב וישתמשו במתלים אופקיים כאלו:

da825faa0a3e4d898be3d20000d78f08.jpg

עדיין המרכב גבוה מאוד.

נחכה ונראה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה נחמד, מצא חן בעיניי מאד.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי המרכב הגבוה... אם למבורגיני ציידו איזו בהמה ענקית במנוע של הקונטאש והכל עבד לא רע בכלל אני מאמין שניסאן יטפלו בבעיה די בקלות.

אני מחכה ליום שבו אמצא GT-R אחרי תאונה, רק המחשבה של לדחוף את המנוע הזה בE30 עושה לי צמרמורת :)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי המרכב הגבוה... אם למבורגיני ציידו איזו בהמה ענקית במנוע של הקונטאש והכל עבד לא רע בכלל אני מאמין שניסאן יטפלו בבעיה די בקלות.

אני מחכה ליום שבו אמצא GT-R אחרי תאונה, רק המחשבה של לדחוף את המנוע הזה בE30 עושה לי צמרמורת :)

איזה בהמה למבורגיני ציידו במנוע של קונטאש??

ואגב לא מדובר במנוע של GT-R עם ה 530 כ"ס?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן, ראית את בסיס הגלגלים ה ע נ ק של הלמבו ? :cry:

לא אמרתי שהן דומות פשוט עניתי לשאלה של הבחור.

לגבי ה JUKE R מדובר בתרגיל הנדסי מרשים,איך כל זה יסע זה כבר שאלה אחרתץ

דרך אגב אם כבר סופר קרוסאובר אני הייתי מעדיף משהו

יותר :twisted:

או למי שמעדיף רכב

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הLM של למבורגיני זאת בהמה אמיתית, אני לא מצליח למצוא את התמונה שצילמתי, הLM חונה בצמוד לריינג'רובר ספורט, והריינג'רובר נראה כמו פיאט 500 פתאום.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...