Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס החדשה ידני VS סיאט איביזה חדשה ידני VS יונדאי ולוסטר החדשה ידני.

el901
שימו לב! השרשור הזה בן 4576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צריך עזרה!!! פורד פוקוס החדשה ידני VS סיאט איביזה חדשה ידני VS יונדאי ולוסטר החדשה גם ידני. תודה מראש לכולם. כולם באותו מחיר פלוס מינוס כמה אלף, אז זה לא עניין של הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום,

תיקח מה שאתה אוהב יותר...

וברצינות, אתה נותן 3 שמות של דגמים באותו המחיר וללא שום דרישה.

למה אתה מצפה? אתה רוצה לערוך סקר, מי היה קונה מה?

אם אתה מחפש פוזה, תיקח יונדאי.

אם אתה צריך להסיע 5 אנשים , תיקח פוקוס (בוולוסטר יש רק 4 מושבים).

אם אתה נמשך לאיביזה, ואין לך משפחה גדולה, תיקח איביזה.

ובשורה תחתונה, אם קשה לך להחליט ע"פי נתונים יבשים, תזמין 3 נסיעות מבחן - ההחלטה כבר תתבשל לה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אני ביקרתי בשלושת אולמות התצוגה, ויונדאי ללא ספק לוקחת כמעט בכל מובן אפשרי. עכשיו ההתלבטות העיקרית היא מהסטראוטיפ של "יונדאי רכב קוריאני". מישהו יכול להגיד לי מה האיכות של יונדאי בשנים האחרונות.

כמות האנשים שאני יכול להסיע לא מעניינת אותי, כי אני רווק. מעניין אותי בעיקר איכות הרכב,האיבזור והכוח. (בכל זאת אני צעיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אני ביקרתי בשלושת אולמות התצוגה, ויונדאי ללא ספק לוקחת כמעט בכל מובן אפשרי. עכשיו ההתלבטות העיקרית היא מהסטראוטיפ של "יונדאי רכב קוריאני". מישהו יכול להגיד לי מה האיכות של יונדאי בשנים האחרונות.

כמות האנשים שאני יכול להסיע לא מעניינת אותי, כי אני רווק. מעניין אותי בעיקר איכות הרכב,האיבזור והכוח. (בכל זאת אני צעיר)

יונדאי בשנים האחרונות מציגה מכוניות מצויינות , אומנם הוולסטר עדיין חדשה ואי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד אבל כל ה I10 , I20 , I30 וכו מצויינות , לא לחינם הם עברו בארץ את כמות המכירות של מאזדה .

קוראני או לא הרכבים שלהם מצויינים מהבחינה הזו אין לך מה לפחד .

בקשר לוולסטר לדעתי רכב מדהים וכבחור צעיר בלי ילדים שלא אכפת לו שיש רק 4 מקומות ישיבה הייתי מעדיף אותו בהרבה על הסיאט או הפורד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבזור - היית באולם תצוגה, ולא ראית בעצמך? איכות ההרכבה - כנ"ל.

לגבי כוח - רק אתה יכול להרגיש מה מספק אותך ומה לא - גש ותבצע נסיעות מבחן!

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יפריע לך עניין הארבע מושבים בולוסטר, הייתי ממליץ לך לבדוק את הפוקוס, הביקורות טובות והרכבים שפורד מייצרת \וכים לביקורות טובות במיוחד בשנים האחרונות, פוקוס הקודמת\מונדאו\S-MAX וכו...

לגבי האיביזה, היא קטנה יותר מהפורד ותראה אם היא מתאימנה לך, מנוע ה1.2T ירגש יותר מה1.6 של הפוקוס אין לי ספק בכלל.

איכות הפנים והאבזור באיביזה קצת איכזבו אותי, לגבי הפורד, לא נהגתי ולא ראיתי את הרכב מבפנים אז אני לא יכול להביע דעתי בעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות ויופי של הסלון בסיאט לפי דעתי הכי גרועים. הפורד החדשה נראת מעולה גם מבחוץ וגם מבפנים וגם איבזור טוב, אבל היא אפילו לא משתווה ליופי ואיבזור שיש בולוסטר. ארבע מקומות בולוסטר זה באמת הדבר האחרון שמעניין אותי, כי 99% מהזמן אני נוסע לבד או מקסימום עם נוסע אחד מקדימה. בהסתמך על מה ש Magimix אמר שאיכות של יונדאי בשנים האחרונות היא טובה, צודק לא סתם הם עקפו את מאזדה, ולוסטר נראת הבחירה הכי טובה ותמורה הכי טובה לכסף. בנוסף לכך יש שיקול נוסף שבא נגד סיאט, שרק בסיאט יש שנתיים אחריות ובפורד ויונדאי 3 שנים. אם עוד מישהו יוכל להוסיף עוד מידע או דעה בנושא אני מאוד אשמח. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מחפש ברכב?

אתה מציג כאן 3 רכבים שונים, אמנם שניים מהם מאותה קטגוריה, אבל האחת משפחתית, השניה סופרמיני, והשלישית מנסה להיות משהו מיוחד עם מבנה דלתות חדשני.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Caveman אני עם ראש פתוח שלושתן מתאימות לי מבחינת מרכב וכמות דלתות. אני באמת שוקל לקחת את הולוסטר כי היא הכי מצאה חן בעיניי, אבל חפרו לי כל כך הרבה במשך השנים שיונדאי זה לא משהו ועכשיו מטבע הדברים אני חושש. לכן אני באמת צריך לשמוע דעות של אנשים שמבינים והתעסקו עם יונדאי או לפחות שמעו עליהם מילים טובות. אז אנא אמרו את דעתכם על יונדאי בשנים האחרונות, חיוביות ושליליות, ואם אפשר גם לנמק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האחריות היא משהו שקורץ לך אז תדע שיונדאי ממש מאמינה במוצרים שלה ומציעה בארה"ב 7 שנים אחריות או 160K ק"מ.

לא שזה מה שתקבל בארץ אבל טוב לדעת שהיצרן מאמין במוצר שלו, וזאת גם הסיבה למה יונדאי מובילה בכמות הלקוחות החוזרים.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות ויופי של הסלון בסיאט לפי דעתי הכי גרועים. הפורד החדשה נראת מעולה גם מבחוץ וגם מבפנים וגם איבזור טוב, אבל היא אפילו לא משתווה ליופי ואיבזור שיש בולוסטר. ארבע מקומות בולוסטר זה באמת הדבר האחרון שמעניין אותי, כי 99% מהזמן אני נוסע לבד או מקסימום עם נוסע אחד מקדימה. בהסתמך על מה ש Magimix אמר שאיכות של יונדאי בשנים האחרונות היא טובה, צודק לא סתם הם עקפו את מאזדה, ולוסטר נראת הבחירה הכי טובה ותמורה הכי טובה לכסף. בנוסף לכך יש שיקול נוסף שבא נגד סיאט, שרק בסיאט יש שנתיים אחריות ובפורד ויונדאי 3 שנים. אם עוד מישהו יוכל להוסיף עוד מידע או דעה בנושא אני מאוד אשמח. תודה!

נראה שאתה מחפש סך הכל חיזוקים לבחירה שכבר נעשתה, אז קח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Caveman אני עם ראש פתוח שלושתן מתאימות לי מבחינת מרכב וכמות דלתות. אני באמת שוקל לקחת את הולוסטר כי היא הכי מצאה חן בעיניי, אבל חפרו לי כל כך הרבה במשך השנים שיונדאי זה לא משהו ועכשיו מטבע הדברים אני חושש. לכן אני באמת צריך לשמוע דעות של אנשים שמבינים והתעסקו עם יונדאי או לפחות שמעו עליהם מילים טובות. אז אנא אמרו את דעתכם על יונדאי בשנים האחרונות, חיוביות ושליליות, ואם אפשר גם לנמק.

יונדאי\קיה צומחות בשנים האחרונות והן ללא ספק מיישרות קו אם יצרני רכב אירופאים, הבעיה ביונדאי ולוסטר לדעתי היא שהיא לא תרגש אותך, לא ממש תגרום לך הנעה מנהיגה, ולפי המחיר אני מאמין שנראה הרבה ולוסטרים על הכביש בזמן הקרוב אז אני לא יודע כמה הקטע של העיצוב ימשיך לרגש אנשים...

הולסוטר מנסה להיות כל מיני דברים, וצריך להיות שלם עם רכישת רכב כזה.

מצד שני, שתי האלטרנטיבות האחרות שהצגת גם כן סולידיות יחסית ולכל אחת יתרון משלה, הסיאט בכלל שייכת לסגמנט אחר.

תבהיר יותר מה אתה מחפש,

והייתי בכלל מציעה לך לבדוק את הסיאט לאון, המחיר וכמות האיבזור שאפשר להוציא מהיבואן גובלים בשערוריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מבחני רכב שקראתי מחו"ל, הבוחנים דיי נהנו מהולוסטר.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר נטו מבחינת יופי וכוח !

היונדאי לוקחת ובגדול ! יש לה כמה 140 כוח סוס ידני ?

היא מדהימה ! , ראיתי 2 שלה בנסיעות מבחן ליד צומת יקום ואני במזל לא עשיתי תאונה כי פשוט לא הצלחתי להזיז מהם את הראש

הרכב הזה נראה מדהים , ובאמת שראיתי מכוניות יפות בחיים שלי אבל משהו ביונדאי פשוט יוצא דופן בצורה כל כך חיובית

אל תהסס ואל תחשוב רוץ וקנה את היונדאי אתה לא תיצטער על כך מה גם שכל כך הרבה צעירים ירצו את הרכב הזה במחיר קצת יותר מוזל מלקנות חדש ככה שמחירון יהיה לך חזק ויציב בעת המכירה ותזכור מה שאני אומר לך

תשמע לי ידידי שלא תעיז לקחת צבע אחר חוץ מהכתום , היא פשוט מטמטמת בצבע הזה הכתום שלה מדהים ! בהצלחה ותעלה תמונות שלה מהר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4576 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...