Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תשתית אינטרנט מפוצלת מהספק. מה נסגר?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4573 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש משהו שמציק לי כבר 8 שנים, מאז שהגעתי לארץ.

כשאני רוצה לעשות מנוי לאינטרנט, אני חייב לעבור טרטור דבילי בין 3 חברות שונות, אחת לספק והשניה לתשתית.

כרגע לקח לי 3 שעות רק לתאם טכנאי בשביל לעבור דירה (באותו בניין! :evil: ) וכל אחת מהחברות מבקשת פרטים אידיוטיים שאין כמעט שום צורה למסור להם, ואין שום סוג של תיאום בין החברות השונות.

מבחינת קו, אני בבזק, אבל הם לא מצליחים לאתר את הקו שלי כי אין להם מספיק פרטים.

אני נותן להם תעודת זהות, שם, כתובת, והם עדיין לא מאתרים את זה.

הם רואים קו לא פעיל על שמי באותה כתובת, אבל לא מצליחים לראות אם יש קו אחר שכן פעיל.

(אני לא ביטלתי שום קו אז זה פשוט אידיוטי שיש שם קו לא פעיל).

מבחינת ספק אני באורננ' אבל שם זה עסקי ולקח להם חצי שעה עד שהם עלו על זה ושלחו אותי לעסקי.

בין שתי החברות אי אפשר אפילו למצוא זמן מתאים להביא טכנאי וכל אחת אומרת לי משהו אחר.

בנוסף, רציתי לשדרג מ5 ל10 מגה.

אורנג' אומרים שאין בעיה ושהעלות זהה אבל לבזק לקח 10 דקות להבין שמבחינת תשתית אי אפשר. זה אומר שבעצם יש פער של מידע בין החברות, שזה אומר שתי הוראות קבע, שני מספרי טלפון (אחד פיזי ואחד וירטואלי), וכל אחד נותן תשובות משלו, שרוב הזמן מתנגשות עם החברה השניה.

למה לעזאזל אי אפשר שיהיה ספק אחד שיהיה גם תשתית וגם ספק, כמו בכל מדינה אחרת בעולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורנג' משתמשים בתשתית של בזק. זה בדיוק העניין הדפוק, שהם לא באמת קיימים ולא באמת מספקים לי שירות שבזק לא מסוגל לתת לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תעבור לאינטרנט בתשתית 3G שמתופעלת כולה דרך מפעילות הסלולאר.

ואז אם תעבור דירה גם לא צריך להודיעה להם, פשוט תקח את המכשיר ותחבר בשקע חשמל בדירה החדשה.

אודי A4

דימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה דרך ראוטר שמחובר לקו של בזק.

זה בדיוק האבסורד.

בלפטופ יש לי נט סטיק אבל אני לא אשתמש בו בבית, במיוחד כשהמהירות שלו היא 1.5 מגה והחיבור לא 100% יציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מוזר לגבי בזק.

לגבי מהירות הגלישה - תכניס את מספר הטלפון שלך לתיבה המתאימה בדף ה-NGN באתר בזק ותקבל תשובה. נדמה לי שבחיפה הפרישה מתאחרת בגלל ויכוחים בין בזק לעיריה לגבי ארונות חיבור. אני מניח שאורנג' מסרו לך שמבחינתם אפשר לספק את המהירות, אבל לא בדקו אם קיימת תשתית מתאימה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

כי בישראל יש 2 נותני תשתית

1.בזק(בבעלות YES)

2.HOT

בהעדר תחרות זה המצב לצערנו

קראתי איפשהו שYES בבעלות חלקית של בזק - מישהו יכול לשפוך אור על הנושא ?

סיפור מוזר לגבי בזק.

לגבי מהירות הגלישה - תכניס את מספר הטלפון שלך לתיבה המתאימה בדף ה-NGN באתר בזק ותקבל תשובה. נדמה לי שבחיפה הפרישה מתאחרת בגלל ויכוחים בין בזק לעיריה לגבי ארונות חיבור. אני מניח שאורנג' מסרו לך שמבחינתם אפשר לספק את המהירות, אבל לא בדקו אם קיימת תשתית מתאימה.

דווקא לפי המפת NGN של בזק,חיפה מופיעה עם רבע עיגול (זתומרת שכבר פרסו באיזורים כלשהם)

http://www.bezeq.co.il/NGN/Pages/ngn_map.aspx

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אחרי בעיות רבות באינטרנט (שזכה לכינוי אינטר-מת בביתנו כל התקופה שהייתי מחובר לנזק), עדיין אין תשתית של NGN. ניתן לומר, שאין-G-N...

-אז עברתי להוט, ואני רגוע. אה, וגם שיחות חינם (1000 דקות לחודש לנייח).

ספק- נטוויז'ן. די יציבים ואני רגוע.

למה זה מופרד? כדי שכמה שיותר ירוויחו, כדי שיוכלו לגבות מהם מס...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כרגע הגעתי לצעקות בטלפון מול הפקידות של בזק כי לא יכול להיות שכבר חודש שהם לא מצליחים לשלוח לי טכנאי.

אחרי מסע שכנועים הצלחתי לתאם שיקדימו ביומיים ויביאו טכנאי ב24 לחודש, בין 13:00-15:00.

אני לא מאמין איזה ביזיון זה פשוט!

איך במשך חודש שלם אין להם טכנאים? שיביאו מישהו מהמרכז וזהו.

בצ'ילה אני זוכר פעם אחת שהאינטרנט לא עבד בבית וב11 בלילה הביאו 3 טכנאים שעבדו עד 2 בבוקר וממש פתחו קירות ואחרי זה גם סגרו אותם.

למה כולם חאפרים פה? אפשר להשתגע! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי איפשהו שYES בבעלות חלקית של בזק - מישהו יכול לשפוך אור על הנושא ?

דווקא לפי המפת NGN של בזק,חיפה מופיעה עם רבע עיגול (זתומרת שכבר פרסו באיזורים כלשהם)

http://www.bezeq.co.il/NGN/Pages/ngn_map.aspx

בחיפה יש כמה פינות שבהן ה-NGN הופעל לפני קצת למעלה משנה - למזלי אני גר באחת מהן, וסה"כ מרוצה מה-10 מס"ש שיש לי (עם נטויז'ן). פעם אחת היתה תקלה שלקח לבזק כמה ימים לאתר - באותם ימים הסתדרתי עם מהירויות יותר נמוכות ובזק שלחו טכנאים מספר פעמים עד שהבעיה נפתרה.

בעבר גלשתי דרך הוט אבל עברתי לבזק (ו-YES) בגלל התנהגות מטופשת של הנציגים - עמדתי לחדש חוזה לאחר סיום התחיבות ופשוט סירבו לחבר אותי ל"מבצע" הסטנדרטי אלא התעקשו על מחיר מנופח. מתי נזכרו לתת ליהצעה סבירה? בדיוק בזמן שטכנאי YES עבד אצלי בבית והתקין את התשתית שלהם. מאז התרגלתי לאיכות הטלויזיה של YES וכנראה שלמרות הכל השירות של בזק עדי על זה של הוט, או לפחות השירות שהיה להם עד 2005.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שרות האינטרנט בצילה כזה טוב אז תבקש מהם שיעבירו את הקו לפה, עכשיו! בחג! אין טעם שתחכה עד ה24

בכל אופן, הוט בקרוב יהיו גם ספקים כרגע זה ניסיוני לעובדים

Stay tuned

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...