Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגאן 2 2006 איפוס נורת סרויס ומנוע לאחר החלפת חיישן (ובירור לגבי החלפת מנוע)

galdanny
שימו לב! השרשור הזה בן 4559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכולם

באמצע נסיעה נידלקו לי שני נורות נורת סרויס ונורת מנוע

לאחר בדיקת מחשב היתברר שהלך חיישן כמשאפט

החלפתי החיישן .

האם אפשר לעשות איפוס מחשב (ניתוק מצבר או משהו)

ולחסוך ביזבוז של חצי יום במוסך וכנראה לשלם 250 ש"ח .

כמו כן לא הורגש שום שינוי לאחר ההחלפה

מדובר ברנו מגאן 2006 1600 65000 קמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שלום לכולם

האם ניתן להרכיב מנוע של פלואנס במגאן 2 מודל 2006 ?

כרגע המנוע גמור 2 מכונאים שונים אמרו להחליף מנוע

אחד מהם אמר שעדיף להחליף למנוע של פלואנס .

האם משהוא עבר את התהליך האם זה באמת אפשרי ?

הוא גם אמר שבכול מצב עדיף להחליף ל 2008 ומעלה לא כול כך הבנתי למה

אם אפשר גם המלצה על מוסך שמבין ברכב המסובך הזה באיזור ראשון לציון

לכול המומחים תשובתכם תתקבל בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

המוסך המרכזי של רנו וניסאן נמצא בראשון לציון ובוודאי מכיר היטב את הרכב הזה, שאגב אינו מסובך במיוחד.

אם אתה מעוניין במוסך שאינו מורשה יבואן, אז בחולון יש את אורן שירותי רכב. אורן, הבעלים של המוסך, הוא חבר פורום ותיק ומקצועי ביותר שמכיר היטב את הרכבים האלו. אני בטוח שביקור קצר אצלו יוכל לענות לך על כל השאלות.

אגב, מדוע לדעתך נדרשת החלפה של המנוע? האם בוצעו כל הבדיקות הנדרשות לפני שנקבע מותו של המנוע בטרם עת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע הוחלף ליפני חודשיים . קניתי הרכב לפני חודש היה ידוע לי שהוחלף מנוע ויש אחריות

קצת אחרי שקניתי הרכב המנוע לא עבד טוב פניתי לבעל הרכב והוא הציג לי קבלה של מנוע וקבלות של פירוק והרכבה

המכונאי שהחליף אומר שאין בעיה להחליף המנוע אבל שוב צריך לשלם פרוק הרכבה משאבה וטיימינג 2500 שח שבקושי הרכב עשה 350 ק"מ מהטיימינג האחרון.

הפירוק אומר אין בעיה תביא המנוע ואני יתן לך איזה מנוע שאתה רוצה . (זה שמכר לי הרכב קנה את המנוע בעצמו ולא דרך המוסך)

המנוע שכרגע על הרכב לא סוחב, המנוע עושה רעש של דיזל ודפיקות חזקות שהוא קר ונורת שמן מנוע סרויס וסטופ דולקות .

בכול מצב אני מעדיף להחליף את המנוע ולספוג את עלות פרוק והרכבה אני אצור קשר עם אורן אין מצב שאני מתעסק עם המוסך המרכזי ובטח לא עם זה שעשה את ההחלפה הקודמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע של פלואנס 2011 הינו מנוע חדש לגמרי או מנוע בן מספר חודשים שירד מרכב מפורק. אני מאמין שמחירו עובר את העשרת אלפים שקלים לפני הרכבה.. הרכב שלך נמכר במקרה הטוב בכ30 אלף שקל. מוזר לי שאתה משקיע סכום כזה ברכב . עדיף מנוע מפרוק של מגאן אחרת שבטח יהיה הרבה יותר זול.

לגבי מה ששאלת על מגאן 2008. מדובר במנוע שבראשו לא מורכב רכיב בעייתי בשם דיפוייזר ולכן אמור להיות יותר אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אז אני עושה עסקה טובה

מה שקורה זה בגלל שהמנוע שהורכב לא תקין ואני צריך לשלם פירוק והרכבה כיביכול פעם שניה (פעם קודמת שילם בעל הרכב הקודם ליפני כחודשיים)בתור פיצוי הם נותנים לי מנוע של פלואנס 2011 עם 9000 קמ סהכ יוצא לי 1500 שח עבור פרוק והרכבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...