Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[עזרה]אני צריך עזרה בקשר לבחירת רדיו(דיסק)+רמקולים

HASKY
שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי ממליץ על jvc lh300

אחלה מכשיר יש בו את כול הדברים והפונקציות החדשות והוא לא יקר

1400 שח

בקשר לרמקולים הייתי הולך על איזה קומפוננט טוב

איזה? זה כבר עניין של טעם (ייש רוקפורד mb מגנט סרווין וגה ועוד)

משהוא בסביבות ה 800 שח יספיק

ומגבר קטן שיהיה אפשר להגביר וינצל יותר טוב את הרמקולים

זה בסביבות ה 400 500 ש"ח

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים רמקולים בשווי של 800+/- על מגבר של 400+/- זה ממש חבל, עדיף לא לעשות כלום...

אם זה לאביך, ואני מניח שהוא לא כ"כ מעוניין בלהגביר סאבים ודברים בסגנון, לך על הפרימייר 460 בסביבות ה-1000 שקל יעשה עבודה נהדרת (ושלא יתפתח פה שוב הוויכוח JVC Vs Pioneer). רמקולים, מאחר וזה לאביך וחברה המבוגרים יותר לא בראש טראנסים וכאלה קנה לו סט קומפו' רך ונעים כמו הסדרות GTO של JBL או REF. של INFINITY, מורל Dotech 6 יתן יופי של תוצאות...

מחיר לרמקולים JBL עד 700 שקל (אם זכרוני לא בוגד בי) Infinity reference + Morel - עד 1000 שקל...

סך הכול אתה יכול בסביבות ה-1700 לתת לאביך יופי של דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשים רמקולים בשווי של 800+/- על מגבר של 400+/- זה ממש חבל, עדיף לא לעשות כלום...

אם זה לאביך, ואני מניח שהוא לא כ"כ מעוניין בלהגביר סאבים ודברים בסגנון, לך על הפרימייר 460 בסביבות ה-1000 שקל יעשה עבודה נהדרת (ושלא יתפתח פה שוב הוויכוח JVC Vs Pioneer). רמקולים, מאחר וזה לאביך וחברה המבוגרים יותר לא בראש טראנסים וכאלה קנה לו סט קומפו' רך ונעים כמו הסדרות GTO של JBL או REF. של INFINITY, מורל Dotech 6 יתן יופי של תוצאות...

מחיר לרמקולים JBL עד 700 שקל (אם זכרוני לא בוגד בי) Infinity reference + Morel - עד 1000 שקל...

סך הכול אתה יכול בסביבות ה-1700 לתת לאביך יופי של דבר.

במידה ואין כוונה לשים מגבר המורל לא יתאימו (לא יהיו נצילים בהספק של רדיודיסק).

באמת אינפיניטי יתאימו או אפילו אפשר לחפש FOCAL או ALPINE בהספק נמוך. יש הרבה קומפוננטים של חברות טובות שנמכרות בארץ עם הספק נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לא יהיו נצילים על רדיו דיסק? או שהם נצילים או שהם לא, זה לא קשור להספק.

יש לי סאב של 93DB, ויכול לקבל 1000W עדיין הוא נציל מסאב 89DB שיכול לקבל 200W גם אם שניהם יקבלו 200W רק שאני לא אנצל את כל הפוטנציאל של הסאב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו חשב על לשאול איזה אוטו יש לו? מה הגודל של הרמקולים מקדימה?

אם הוא רוצה גם רמקולים מקדימה וגם רמקולים מאחורה?

אם בראש שלו mp3?

אולי אבא שלו לא יאהב את הרעיון של מגבר?

אחי שתענה על השאלות האלה יהיה יותר קל לכוון אותך ללינקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אולי יהיה עדיף לקנות קומפוננט ייעודי למגבר פנימי של רדיודיסק בכדי לא לבזבז כסף על קומפוננט איכותי שאי אפשר יהיה לשמוע את האיכות שלו?

יש אנשים שיעידו שהדוטק שלהם נשמע טוב מאוד גם על מגבר של רדיודיסק, אבל כולנו יודעים שזה לא מוציא מהם את המיץ (= מטרת קיומם, ומטרת הכסף שאנו משלמים על סט שכזה).

לסיכום- יש קומפוננט של אלפיין / סרווין וגה / רוקפורד... שרשום עליהם 50 וואט RMS או אפילו פחות מזה, אבל אפילו 75 וואט RMS יהיה עדיף על לקנות סט של מורל שעל הנייר הגבול הטרמי שלו נע בין 120 ל-150 וואט RMS (ומסוגל לעמוד בזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אולי יהיה עדיף לקנות קומפוננט ייעודי למגבר פנימי של רדיודיסק בכדי לא לבזבז כסף על קומפוננט איכותי שאי אפשר יהיה לשמוע את האיכות שלו?

יש אנשים שיעידו שהדוטק שלהם נשמע טוב מאוד גם על מגבר של רדיודיסק, אבל כולנו יודעים שזה לא מוציא מהם את המיץ (= מטרת קיומם, ומטרת הכסף שאנו משלמים על סט שכזה).

לסיכום- יש קומפוננט של אלפיין / סרווין וגה / רוקפורד... שרשום עליהם 50 וואט RMS או אפילו פחות מזה, אבל אפילו 75 וואט RMS יהיה עדיף על לקנות סט של מורל שעל הנייר הגבול הטרמי שלו נע בין 120 ל-150 וואט RMS (ומסוגל לעמוד בזה).

במידה ולא יחובר מגבר לקומפוננט אתה צודק ב-100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יצא לי לשמוע מורל דוטק שמחובר למערכת מקורית של רכב , והוא נשמע טוב מאוד.

כך שאולי עדיף כן ללכת על סט "חזק" כדי שיהיה אפשרות בעתיד גם לשפר בעזרת מגבר.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ על jvc lh300

אחלה מכשיר יש בו את כול הדברים והפונקציות החדשות והוא לא יקר

1400 שח

בקשר לרמקולים הייתי הולך על איזה קומפוננט טוב

איזה? זה כבר עניין של טעם (ייש רוקפורד mb מגנט סרווין וגה ועוד)

משהוא בסביבות ה 800 שח יספיק

ומגבר קטן שיהיה אפשר להגביר וינצל יותר טוב את הרמקולים

זה בסביבות ה 400 500 ש"ח

מקווה שעזרתי

תודה שעזרתי לי! :D

את השאר הכסף אני יקנה עוד כמה שטויות לאוטו תודה רבה לכולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...