Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף ניקוי מזרקים STP

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אוהב לנסות דברים חדשים. לכן, למרות ההמלצות בפורום על נוסף ניקוי מזרקים של LM, קניתי תסף ניקוי מזרקים של STP.

רקע:

ודאי כולם הבינו כבר, שאני די היסטרי עם האוטו שלי.

כל פעם שיש סיכוי של 1 למליון שיקרה משהו - הוא קורה. זו הסיבה שאני לא אתן לאיציק לעשות לי טיפול 44K - יש סיכוי של 1 למליון שילך המנוע. כלומר - בטוח שהמנוע שלי ילך. : :mm_wink:

התוסף:

"Super Concentrated Injector Cleaner" עלות באוטו דיפו - 36 ש"ח (מה לעשות, אני לא מכיר חנות אחרת שמוכרת תוספים)

הביצוע:

התוסף הוכנס למיכל כמעט ריק, ונמזגו מעליו כ- 4.5 ליטר דלק (20 ש"ח). סה"כ היו במיכל כ- 12-14 ליטר דלק.

הנסיעה:

כביש מהיר - אשדוד ת"א - ללא פקקים, כאשר המנוע לא יורד מ- 3000 סל"ד, ולפעמים עולה עד 6000 לערך (צריך לנסוע בטורים גבוהים, לא? :D )

סו"ח ביניים:

הגעה לתל אביב. עמידה ברמזור ו.... שקט.

"שיט, כבה המנוע" חשבתי, בעודי מחשב עלויות של ריבית על ההלוואה האסטרונומית שאני לוקח על המנוע החדש. :mm_cry:

אבל - בדיקה קצרה (לחיצה על הגז) העלתה שהמנוע עדיין חי... אבל הגרגור והרעידות הקלות (והמעוררות) בסרק נעלמו.

אלפא בלי רעש :?:

אלפא בלי רעידות :?::?:

מה זה - 147???? :?::?: :?::shock2:

תוצאות:

מיום השימוש בתוסף חלו מספר שינויים משמעותיים באוטו -

מנוע עובד יותר חלק ושקט.

צליל מנוע קצת יותר חלק (צריך עוד טיפול עדין עם 44K)

המנוע, שהיה מטפס במעלה הסל"ד בקלילות - מטפס במעלה הסל"ד בקלילות יתר.

תגובת המנוע למעיכת הדוושה הימנית הרבה יותר חדה בכל סל"ד ובכל מהירות.

צריכת דלק - קשה לבדוק את ההשפעה, כי לאור השקט והשיפור בפעולת המנוע, מהירות הנסיעה עלתה ב- 10-20%.

מסקנה - אני ממליץ.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדבריך - לפני כשבועיים עשיתי את אותו הדבר עם התוסף של LM לניקוי אינג'קטורים (שמתי על מיכל ריק ומילאתי קצת יותר דלק, כ 60 ש"ח).

השינויים ששמתי לב אליהם עד כה:

תגובת מצערת טובה יותר (טיפוס טוב יותר בסל"ד) ונסיעה חלקה יותר כאשר המנוע קר (מה שמיד שמתי לב אליו).

מצאתי לנכון "להתעלק" על הת'רד שלך מאחר וטרם פירסמתי את רשמיי בצורה מסודרת כי רציתי לוודא שהשינוי "נשמר" לאורך זמן ולא נעלם אחרי יומיים שלושה. בינתיים, SO FAR SO GOOD.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הרשמים שלי משימוש בתוסף לניקוי פיח שסתומים מתוצרת Warco דגם W40?

קניתי את התוסף לאחר שנתי מנתי חלפים בכ"ס המליץ עליו לאחר שניסה בעצמו על המיצובישי שלו.

מכיוון שהאוטו שלי עבר טיפול LM לניקוי פיח ישירות ללוע הקרבורטור לפני 10000 ק"מ, הפעם הכנסתי את התוסף למיכל דלק מלא ויצאתי לנהיגה נמרצת.

מכיוון שההשפעה היתה כנראה הדרגתית, אני לא יכול לשים את האצבע על שינוי בולט, אבל המנוע בהחלט מגיב מצויין לגז, ועולה חופשי בסל"ד.

סימני שפריצים שחורים על המדרכה איפה שהאגזוז חונה (פיה שפונה כלפי מטה) מעידים שכנראה משהו שחור השתחרר אי שם במנוע.

בקיצור, כנראה שאפשר גם להמליץ על החומר הזה.

בעלון שקיבלתי יש מספר של יעוץ טכני: 036240187

לא ניסיתי עדיין להתקשר לשם...

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

עכשיו יש מבצע ברשת אייס קנה ובנה ואפשר לקנות את התוסף המרוכז של stp ב-10 ש"ח בלבד אני קניתי 4 כאלה כי במחיר כזה שווה לקנות גם אני נהניתי ממנו מאוד

מומלץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יש מבצע ברשת אייס קנה ובנה ואפשר לקנות את התוסף המרוכז של stp ב-10 ש"ח בלבד אני קניתי 4 כאלה כי במחיר כזה שווה לקנות גם אני נהניתי ממנו מאוד

מומלץ בחום.

גם באוטו דיפו היה מבצע של התוסף הנל של STP ב-10 ש"ח (זה היה לפני שבוע).

קניתי ועדיין לא ניסיתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנסות את שניהם, במרווח של כמה חודשים ביניהם.

לדעתי האפקט של ה LM היה יותר חזק מאשר זה של ה STP.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - יש הבדל בין תוסף לניקוי אינג'קטורים לתוסף לניקוי קרבורטורים מלבד השם?

הרי סה"כ שניהם עושים את אותו דבר - ניקוי ג'יפה מצנרת וחרירים זעירים, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...