Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשיונות בהקפאה - ושאלת ביטוח

youval11
שימו לב! השרשור הזה בן 4562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם כל חג שמח ושנה טובה לכולם .

מצאתי רכב מעניין אולי להוסיף לאוסף הבעיה מבחינתי זה שעדיין לא אספנות ואני רוצה להקפיא רשיונות קצת. כמה זמן רכב יכול להיות מוקפא רשיונות מבחינה חוקית ואז להשמיש אותו בלי בעיות ובלי עמדה מספר אחת.

שאלה נוספת חוץ מביטוח סחר יש מצב לעשות ביטוח חובה לנהג ולא רכב ספציפי ,ביטוח סחר זו בעיה כי נועד רק לסוחרים ולא לנהיגה יום יומית גם במידה ואני יעשה ביטוח סחר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אף אחד לא יודע לכמה זמן ניתן להקפיא רשיונות ?

עד כמה שידוע לי רכב שאינו רכב אספנות , אתה יכול להקפיא את הרשיונות שלו עד שנתיים ללא בדיקת מעבדה.

אבל אני אומר את זה מתוך ידיעה כללית אין אחריות :wink: אני באופן אישי כרגע מקפיא לתמה שלי את הרשיונות כבר שנה ,וקצת לפני שיחלפו שנתיים אני אעשה לה טסט רק בשביל לא להכנס לכאב ראש של מכון תקנים.

שנית ביטוח אישי לנהג זה משהו שכל אספן רכב בארץ מפנטז עליו תהיה בטוח, לצערי עד כמה שידוע לי זה קיים בארה"ב ובעוד מדינות אבל בישראל למרות שאין כל הגיון זה לא קיים, ואם יש חוק שהיתי שמח שייקרה זה ביטוח לנהג ולא לרכב.

איפה ההגיון שאדם שמחזיק מספר אופנועים וגם או במקביל מספר מכוניות, ואפילו נניח מונית שהוא עובד עליה, אני שואל האם הוא יכול לנהוג ולרכב ביותר משני רכבים בו זמנית?? ברור שלא, ההגיון אומר שהוא ישלם ביטוח 1 לרכב הכי יקר נניח שהוא מחזיק,

לצורך העניין מונית או אופנוע הכי יקרה בביטוח החובה, ישלם ביטוח למונית או לאופנוע של X כסף ויוכל לנסוע עם ביטוח חובה בכל שאר כלי הרכב שברשותו ועל שמו. הגיוני לא? אבל הממשלה אוהבת לחלוב אותנו וחבל:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי רכב שאינו רכב אספנות , אתה יכול להקפיא את הרשיונות שלו עד שנתיים ללא בדיקת מעבדה.

אבל אני אומר את זה מתוך ידיעה כללית אין אחריות :wink: אני באופן אישי כרגע מקפיא לתמה שלי את הרשיונות כבר שנה ,וקצת לפני שיחלפו שנתיים אני אעשה לה טסט רק בשביל לא להכנס לכאב ראש של מכון תקנים.

שנית ביטוח אישי לנהג זה משהו שכל אספן רכב בארץ מפנטז עליו תהיה בטוח, לצערי עד כמה שידוע לי זה קיים בארה"ב ובעוד מדינות אבל בישראל למרות שאין כל הגיון זה לא קיים, ואם יש חוק שהיתי שמח שייקרה זה ביטוח לנהג ולא לרכב.

איפה ההגיון שאדם שמחזיק מספר אופנועים וגם או במקביל מספר מכוניות, ואפילו נניח מונית שהוא עובד עליה, אני שואל האם הוא יכול לנהוג ולרכב ביותר משני רכבים בו זמנית?? ברור שלא, ההגיון אומר שהוא ישלם ביטוח 1 לרכב הכי יקר נניח שהוא מחזיק,

לצורך העניין מונית או אופנוע הכי יקרה בביטוח החובה, ישלם ביטוח למונית או לאופנוע של X כסף ויוכל לנסוע עם ביטוח חובה בכל שאר כלי הרכב שברשותו ועל שמו. הגיוני לא? אבל הממשלה אוהבת לחלוב אותנו וחבל:-(

מצד שני, יש לי שלושה נהגים חדשים ששניים מהם צעירים והם מתחלקים ברכב אחד שאני משלם עליו ביטוח לנהג צעיר. אני מקבל חום רק מהמחשבה שהייתי נאלץ לשלם ביטוח אישי עבור כל אחד מילדי...

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, יש לי שלושה נהגים חדשים ששניים מהם צעירים והם מתחלקים ברכב אחד שאני משלם עליו ביטוח לנהג צעיר. אני מקבל חום רק מהמחשבה שהייתי נאלץ לשלם ביטוח אישי עבור כל אחד מילדי...

ומצד שלישי יש לי אח שהשתחרר לפני שנה מצהל, שירת ביחידה מובחרת, ונוסע על האופנוע שקנה ממש לא מזמן ללא ביטוח,

כי הוא לא יכול להרשות לעצמו לשלם ביטוח למכונית ,וגם לאופנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומצד שלישי יש לי אח שהשתחרר לפני שנה מצהל, שירת ביחידה מובחרת, ונוסע על האופנוע שקנה ממש לא מזמן ללא ביטוח,

כי הוא לא יכול להרשות לעצמו לשלם ביטוח למכונית ,וגם לאופנוע.

סליחה על ההתבטאות

אידיוט מושלם וחסר אחריות לגבי עצמו ולגבי הסובבים אותו.

ממש "מלח" הארץ.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על ההתבטאות

אידיוט מושלם וחסר אחריות לגבי עצמו ולגבי הסובבים אותו.

ממש "מלח" הארץ.

כנראה שלעומת הסיכונים שלקח בצהל הוא לא מרגיש סכנה ופחד ,מזה שאין לו ביטוח.

אתה יכול גם להגיד שהוא אדיוט שסיכן את חיו, והרס לעצמו את הרגליים בסיירת אגוז

וגם שהוא אדיוט שהחודש הולך למילואים שוב פעם לסכן את חיו למען המדינה.

והכי עצוב שיש כאלו שיסכימו איתך.

הכי קל זה להתלהם ולשחק את החכם אחרי מעשה .

אני וגם ההורים שלי מנסים לשכנע אותו אבל הוא טוען שזה לא הגיוני שישלם סכום כזה עבור נסיעה בשבתות פה ושם.

תכלס אני מבין אותו אבל לא מראה לו את זה.

נראה אותך בגיל 22 משיג 5400 שח לביטוח חובה לאופנוע 500סמק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלעומת הסיכונים שלקח בצהל הוא לא מרגיש סכנה ופחד ,מזה שאין לו ביטוח.

אתה יכול גם להגיד שהוא אדיוט שסיכן את חיו, והרס לעצמו את הרגליים בסיירת אגוז

וגם שהוא אדיוט שהחודש הולך למילואים שוב פעם לסכן את חיו למען המדינה.

והכי עצוב שיש כאלו שיסכימו איתך.

הכי קל זה להתלהם ולשחק את החכם אחרי מעשה .

אני וגם ההורים שלי מנסים לשכנע אותו אבל הוא טוען שזה לא הגיוני שישלם סכום כזה עבור נסיעה בשבתות פה ושם.

תכלס אני מבין אותו אבל לא מראה לו את זה.

נראה אותך בגיל 22 משיג 5400 שח לביטוח חובה לאופנוע 500סמק.

שירותו בסיירת מובחרת לא מתיר לו לזלזל בחיי אחרים על הכביש .

אם אין לו כסף שלא ירכב על האופנוע, כי במקרה של תאונה עם נזק גוף הוא עלול לשלם כל חייו.

והרי גם אתה והוריך מסכימים כי הוא פועל שלא כשורה , כך שאנחנו באותו צד של המתרס.

חבל רק שאין לכם השפעה עליו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שלישי לא יתכן שאני שמחזיק גם רכב וגם אופנוע {אני במקרה כבר לצערי אחרי התאונה מכרתי את האופנוע לצערי } ישלם ביטוח חובה גם לרכב 2000 שקל וגם לאופנוע 4300 שקל בו בזמן שאני יכול להיות רק על כלי אחד בו זמנית והחברה זו אותה חברת ביטוח הולך לאותו מאגר, תנו אפשרות לעשות ביטוח אישי או ביטוח לרכב מה הבעיה פה , חברות הביטוח בגיבוי מלא של הרגולטור שיום אחרי שעוזב את התפקיד הממשלתי שאמור לשמור אלינו האזרח הולך לעבוד באותם חברות שפיקח אליהם ,.וביטוח חובה וצד ג אישי זה הכי קל לעשות ולבנות רמת סיכון של מבוטח ותביעות עבר .

כל עוד הרגולטור יתן לחברות אישור להדפיס כסף על חשבונו כולם לא ישתנה בתחום הזה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות :lol:כתבת

לכל כלי רכב יש את האפיון הסיכוני שלו ולזה מתווסף האפיון הסיכוני של הנהג המסוכן ביותר שעומד לנהוג וכך נקבעת הפרמיה.

לכן על הרכב תשלם פחות ועל האופנוע יותר , וכאשר אתה על הרכב ,סבתך יכולה לנהוג באופנוע , לכן יש לשלם פעמיים ביטוח.

ולגבי הרגולטור

מה אתה רוצה מאדם שעבד אצל המפקח על הביטוח 30 שנה ופרש , שילך לעבוד בצחצוח נעליים בתחנה המרכזית.

ברור שהוא ילך לעבוד בתחום בו הוא התמחה .

צריך רק לוודא שלא מכר את נשמתו עוד כשעבד במקום הממשלתי. וזה לא קל לבדוק

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח ושנה טובה ישה- אני שמח שאתה חושב שאני כותב שטויות ורק דברי חוכמה יוצאים מפיך ומקלדתך,תמיד אהבתי אנשים גאונים .

במידה ואתה חושב שאדם שמחזיק שתי רכבים ונגיד שלצורך הדוגמא מדובר ברווק /ה שאין לו ילדים ואף אחד מלבדו לא נוהג ברכב ורוצה רק ביטוח חובה צריך לעשות ולשלם פרימיה מלאה וזהה לשניהם אז .

לפי מה שאתה אומר צריך לשלם מחיר מלא לכל ממיר בבית לכל מי שיש כבלים או לווין , וגם צריך לשלם לאינטרנט עבור כל נקודת קישור ומחשב נפרד, ואפשר להמשיך- מה שנותר לי לחשוב זה מי שחושב כמוך שגם הרגולטור אחרי שעבד יכול למחרת ללכת לעבוד אצל טייקון שיקנה אותו כנראה גם חושב שאיש צבא בגיל 42 שפורש שבסדר שימכור את הידע שלו למדינות אחרות,כי מה זה מה שיודע לעשות לפי דבריך, ושוטר שילך לתת יעוץ לחברות ארגון פשע כי זה מה שיודע לעשות לא.

מנסיון חיים אני יודע שמי שחושב בצורה הזו זה רק מי שמרוויח ונהנה מהשיטה באיזה דרך סקטוריאלית זו או אחרת ,זה שמשתינים אלינו בקשת לא אומר שאנחנו צריכים לחשוב שזה גשם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...